Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Problém s HDD???

  1. #1

    Standardní Problém s HDD???

    Ahoj, mám takový problém (zřejmě jen pro mě ) Dělal jsem reinstal Windows XP Prof., úspěšně jsem se proklikal až na konec a po naběhnutí systému jsem kontroloval HDD, zda se něco nepo... HDD mám rozdělen na Primární oddíl C (tam jsou WinXP), dále na rozšířený oddíl, kde jsou 4 logické jednotky. Bohužel jsem po reinstalu zjistil, že jedna logická jednotka se v TotalCMD (nebo v průzkumníkovi) vůbec nezobrazuje a když se podívám do správy počítače, tak tam sice je, ale je uvedená jako prázdná. Samozřejmě, že na ní byly data. Jde již o vadný HDD nebo jinou skrytou chybu. Dají se tyto data znovu z HDD obnovit? Je to celkem důležité. Díky všem za rady.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Problém s HDD???

    No pokud je ta možnost, tak bych zkusil tu nejjednodušší variantu - strčit ten HDD do jiného PC (ideálně i s jiným OS) a uvidíš, jestli se k těm datům dostaneš... A ostatní log. jednotky jsou normálně vidět a data z nich jsou k dispozici, je to tak?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem: LTR-52327S a vypalovanim - problem zatim vyresen
    Založil MikeD v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 21.01.2004, 02:36
  2. Problem s TVo GeFORCE 4 Ti4200 INNO3D + problem s overclock.
    Založil Sefino BOSSO v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.02.2003, 12:28

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •