Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: MB Asus P5N-E SLI - BSOD

  1. #1

    Standardní MB Asus P5N-E SLI - BSOD

    Ahoj,
    nedavno som si kupil dosku http://www.asus.com/products4.aspx?l...74&modelmenu=1.
    K nej zvukovku X-FI xtreme audio a TV kartu AVerTV Hybrid+FM PCI (A16D).
    Po ich zapojeni mi ale system kazdu chvilu spadne do BSOD (problem s IRQ). Kedze doska ma iba 2 PCI sloty, nemam moznost vyskusat inu kombinaciu ako prehodenie medzi sebou (to ale nepomaha).
    Neskor som si vsimol, ze pri nepretaktovanom CPU sa uz BSOD neobjavuje. Doska sice v biose AGP/PCI lock polozku nema, myslim ale, ze to je samozrejmost (cipset nforce 650i SLI). Doteraz mi CPU bezalo na 3,2GHz bez problemov. System pada do BSOD aj pri miernom pretaktovani (po zapnuti TV karty).
    Intel Core 2 Duo E6600 (2,4@3,2) * Gigabyte P35-DS3L * OCZ Platinium Edition XTC DDR2 1000 2x2GB * Saphire Ati Radeon HD4870 * WD 320GB SATA2 + Seagate 250GB SATA* Soundblaster x-fi xtreme gamer * Seasonic S12 500W * Razer Diamondback Salamander Red * AVerTV Hybrid+FM PCI (A16D)

  2. #2

    Standardní Re: MB Asus P5N-E SLI - BSOD

    Zkus zvednout napeti na chipsetu. Taky mi padaly XP do Blue screen i pri mirnym OC (2,1GHz), pomohlo nakrmit chipset. Ted je stabilni. A priprav se a to ze chipset zacne pekne topit.
    Intel Core 2 Duo E6300, Intel D975XBX2, Kingston 2x 1024MB HyperX 800MHz DDR2 CL4, Gigabyte Geforce 7900GS 256MB, Cooler Master iGreen Power 430W, 2x Seagate Barracuda 7200.10 250 GB STRIPE, OS: FreeBSD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •