Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: BIG problém

  1. #1

    Standardní BIG problém

    Ahoj všem, potřebuji poradit. Mám GK Saphire ATI X1950PRO PCI-E 256MB, základní desku Asus M2N-E a 2GB Kingstone 667DDR2 RAM. Mám hodně zvláštní problém a nevím si s ním rady. Pokaždé, když spustím PC, tak normálně najede do windows, můžu s ním pracovat, surfovat na netu atd., ale jak spustím nějaké video, nebo PC hru, tak se mi PC restartuje a už nenajede ani do windows. Musím PC rozjet do stavu nouze, tak ho restartovat a pak najede. Tento postup udělám třeba 3X,4X a pak se najednou chytne a když spustím video, nebo hru, jede normálně a bez problému. Když takhle najede a nevykazuje žádný problém, můžu ho restartovat, vypnout, zapnout a už to neudělá a jede stabilně bez problému až do doby, dokud ho na delší dobu nevypnu. KDyž PC vypnu na noc a ráno ho zas zapnu, opět stejný problém. Říkal jsem si, že by to mohlo být tím, že PC je studené a je tam nějaký problém, který nepřestane pokud se neohřeje, ale tím to není. Když spustím PC a třeba 2h surfuju na netu a pak spustím hru, nebo film, opět stejný problém a musím to restartortávat do té doby, než-li se to chytne... Nevíte prosím někdo co s tím, jak to řešit? Děkuji za pomoct.

  2. #2

    Standardní Re: BIG problém

    Skus napisat presne o aku konfiguraciu sa jedna a hlavne aky mas zdroj...
    btw. teraz som si vsimol, ze tento topic je akosi v dvoch sekciach... naco?
    Naposledy upravil mortician; 06.07.2007 v 22:06.
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  3. #3

    Standardní Re: BIG problém

    urcite napis zostavu. ale tiez to vidim na nejaky problem so zdrojom...


    a nejaky mod by mohol tieto dva identicke topicky zlucit...
    MSI K8N Neo FSR, Sempron 2800+, 2x 512MB DDR, 7600GS, SB Live, 80 GB Maxtor, WD3200AAKS, LG GSA-H12L, Acer 1951Cs, G25, Genius SP-HF 2000X, N95

  4. #4

    Standardní Re: BIG problém

    Citace Původně odeslal JonnZ Zobrazit příspěvek
    urcite napis zostavu. ale tiez to vidim na nejaky problem so zdrojom...


    a nejaky mod by mohol tieto dva identicke topicky zlucit...


    OK, takže CPU mám AMD X2 3600+ Birsbane (zatím nepřetaktovaný), jeden 320GB seagate HDD a druhý externí 250GB WD, ale ten má své samostatné napájení a také ho mám většinou vypnutý, jednu SATA DVD LG vypalovačku zdroj mám Chill inovation 400W a Fortron 400w. U obou zdrojů to dělá to samé.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •