Výsledky 1 až 18 z 18

Téma: Automatické odhlašování

  1. #1

    Standardní Automatické odhlašování

    Zdravím všechny, prosím poraďte, jak nastavit automatické odhlašování z fóra. Čtu si, chci skočit na další stránku a najednou to po mně chce nové přihlášení, protože mě to asi po 5 minutách odhlásilo. Pokud to jde nastavit (hledal jsem to několikrát jako blázen), pak prosím poraďte. Pokud to nejde, prosím adminy, aby se to nějak řešilo. Neím, jestli nejem sám, komu to vadí, ale nějaké nastavení by to mít mohlo.
    Díky
    Honza
    Am386 DX 40

  2. #2

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Nevim, jestli to je odpoved, kterou chces slyset, ale ja jsem to udelal tak, ze pri prihlaseni jsem kdysi zatrhl "[ ] Zapamatovat si?" a od te doby me to vzdy automaticky prihlasi a zadny problem neni.

  3. #3

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Promazat cookies

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  4. #4

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Informace o přihlášení je v cookies (jak správně uvedl monsoon). Pokud používáš Firefox, stáhni rozšíření Cookieculler a v něm po přihlášení na fórum nechej cookies z ocguru chráněná. Pak můžeš v Cookieculleru nastavit mazání cookies po ukončení Firefoxu a smažou se jen nechráněná a přihlášení bude stále automatické a nebudeš mít v systému bordel z cookies z celého internetu.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  5. #5

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Díky všem za odpovědi, bohužel k něčemu docela jinému. Rozumím tomu tak, že nastavit si svoji vlastní prodlevu v odhlašování z fóra nejde a nikdo to nebude řešit?
    Díky za relevantní odpověď.
    Honza
    Am386 DX 40

  6. #6
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Ostatnym to funguje bez problemov... Takze chyba bude niekde u Teba...

    Na inych forach Ti to nerobi?

  7. #7

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Citace Původně odeslal PiT Zobrazit příspěvek
    Ostatnym to funguje bez problemov... Takze chyba bude niekde u Teba...

    Na inych forach Ti to nerobi?
    Jestli to chapu dobre, Honzovi nejde o to, ze by to nefungovalo, ale ze by si potreboval nastavit individualni platnost session.

  8. #8

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Mně to přijde, že mu něco čistí cookies, možná má restriktivně omezenu platnost cookies na 5 minut. Je třeba se podívat do nastavení prohlížeče, možná by měl HonzaRez konečně napsat jaký browser používá a jestli mu to dělá i u ostatních fór, jinak nikam nepokročíme.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  9. #9

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Díky všem za odpovědi. Používám Firefox 1.5.0.11 na Woknows (taky Firefox2.0 na Mandriva linuxu). Mám standartně nastavené cookies "do konce doby platnosti." Na jiných fórech (např Abclinuxu, Svět hardware) se mi to nestává. A jelikož se to tu před nějakým časem už probíralo a bylo nás víc, jsem si jist, že je to nastavením VB. Takže zřejmě v nastavení profilu na fóru tato možnost není, je to tedy nastavitelné generálně?
    Díky za pomoc.
    Honza
    Am386 DX 40

  10. #10

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Podle mne to nebude nastavením ve fóru. Tipoval bych to na nějaké rozšíření Firefoxu. Také používám Firefox v Opensuse i ve WinXP a chová se mi to tak, jak má. Zkus vypsat svoje rozšíření Firefoxu a taky můžeš ten dotaz hodit přímo na http://forum.czilla.cz/ do fóra.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  11. #11

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Bohužel neberu... Sedím teď na Mandrivě (Fox 2.0.0.3-sušenky do konce doby platnosti) a po pár minutách jsem se vrátil k přihlášenému OCguru. A musel se znova přihlásit. Zatímco ve stejnou dobu přihlášené Abclinuxu mě pořád bere jako přihlášeného. Je tu někdo s podobným problémem? Opravdu si nemyslím, že by někde v prohlížeči bylo nastaveno "odhlaš OCguru po 5 minutách"...
    Díky všem za pomoc.
    Honza

    Jo a rozšíření FFoxu mám Dom inspector, DownThemAll, FireFTP a Switchproxy. Ten posledně jmenovaný by s tím mohl mít něco společného, ale já ho vůbec nepoužívám a na jiných fórech se to prostě chová korektně...
    Naposledy upravil HonzaRez; 26.05.2007 v 22:00.
    Am386 DX 40

  12. #12

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Zkus spustit Firefox bez rozšíření pomocí safe módu. Na příkazové řádce zadej cestu k Firefox.exe a přidej mu parametr -safe-mode. Asi nějak takto (cestu uprav podle toho, kde máš Firefox nainstalovaný):

    C:\Program Files\Mozila\Firefox\Firefox.exe -safe-mode

    Pokud by to bylo rozšířením, tak se to bude chovat v pořádku. Pak stačí postupně zkoušet zakazovat jednotlivá rozšíření, dokud nepřijdeš na to, které to dělá.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  13. #13

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    vim kde asi je problem ... jeste chvili to vydrz ... nekdy v brzky dobe se budu ve foru stourat, tak to zkusim vyresit s tim ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  14. #14

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Citace Původně odeslal leo Zobrazit příspěvek
    Zkus spustit Firefox bez rozšíření pomocí safe módu. Na příkazové řádce zadej cestu k Firefox.exe a přidej mu parametr -safe-mode. Asi nějak takto (cestu uprav podle toho, kde máš Firefox nainstalovaný):

    C:\Program Files\Mozila\Firefox\Firefox.exe -safe-mode

    Pokud by to bylo rozšířením, tak se to bude chovat v pořádku. Pak stačí postupně zkoušet zakazovat jednotlivá rozšíření, dokud nepřijdeš na to, které to dělá.
    Zdar, takže jsem na ekspíčkách, Firefox 2.0.0.3 v safemodu a zase mě to odhlásilo, na ABClinuxu přihlášení trvá...
    Jsem zvědav, co vymyslí Fox!MURDER...
    Honza
    Am386 DX 40

  15. #15
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Aktualne je session nastavena na 15 minut necinosti.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  16. #16

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Citace Původně odeslal Jezevec Zobrazit příspěvek
    Aktualne je session nastavena na 15 minut necinosti.
    Díky moc, hned to vyzkouším.

    Honza
    Am386 DX 40

  17. #17
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    312

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Takze mam podobny problem , ale ak zavrem ff tak po otvoreni a nacitani fora sa musim prihlasit. Zacalo to robit odkedy je nova verzia fora. Samozrejme mam zakrtnute zapametat si prihlasenie. Cookies i cache som vymazal i menil styl fora. Zrzu to slo , ale akonahle som chcel ist do posty , musel som sa znova prihlasit. Pouzivam FF 1.5.0.12



    EDIT:Tak uz ma to odhlasuje samo

    EDIT2: Vítejte AjsTi.
    Vaše poslední návštěva 20.06.2007 v 17:18
    Medzitym ma minimalne 3x odhlasilo , posledny prispoevok som mal o 19:51 a EDIT2 pisem cez IE , kde mam vsetko vymazane.


    EDIT3: Ja som zabudol dopisat , ze uz to fici i mne. Stranka ma dve moznosti prihlasenia sa jedno je velke v strede a jedno male v pravo hore. Samozrejme , bolo treba sa prihlasit cez to v strede a uz to drzi ako ma.
    Naposledy upravil AjsTi; 21.06.2007 v 10:08. Důvod: kde pak se to posralo ? :) u mna ! :)
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  18. #18

    Standardní Re: Automatické odhlašování

    Zdar, tak já musím naopak potvrdit funkčnost. Poslední klik jsem udělal v 9:15 a pak až v 9:14 a přihlášení trvá. Takže podle nastavení 15min fórum funguje správně, kdyby to šlo prodloužit, bylo by to bezva, ale hlavně že funguje aspoň těch 15 min.
    Díky
    Honza
    Am386 DX 40

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Automatické uzamknutí win xp
    Založil Jedla v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 16.10.2005, 10:36
  2. Program na automatické spouštění programů.
    Založil unavený v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.09.2004, 16:30
  3. KAM SE UKLADAJI AUTOMATICKE AKTUALIZACE V XP PO STAZENI
    Založil VARIAL_ISM v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 22.05.2004, 20:11
  4. Windows 98 a automatické nastavení připojení k Internetu,LAN
    Založil IntelCrasher v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.11.2003, 17:38
  5. Win NT4 WS - automaticke prihlaseni
    Založil xvojta v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.01.2003, 21:47

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •