Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: Propojení PC s TV

  1. #1

    Standardní Propojení PC s TV

    potreboval bych poradit.....kdyz pripojim TV k PC,ukaze se mi to pouze jen jako rozsirenej monitor ale ja bych potreboval,abych videl na TV to same co na PC.Nemuzu nikde najit klonovani,poradite prosim
    Verze ovladacu mam 40.72
    Full GAS...

  2. #2

    Standardní

    Vlastnosti plochy, nastavení, upřesnit, nástroj nView, klonování...
    MSI KT3 Ultra, AMD XP 2000+, 512MB DDR333, MSI GF4 Ti4200, DVDRW Toshiba, HDD Seagate 7200ot.

  3. #3

    Standardní

    Skus TVTool třeba verzi 6,5 mám ji z kazy.
    NoW OnlY ~ S3gat3 B@r@cud@ 120GB 7200ot. 2MB

  4. #4

    Standardní

    2Ozzy02:tywe,to je presne to,co jsem celou dobu hledal a nemohl najit!!! DIKY!

    2Wirruss:jj,TVtool uz mi poradil kamos,mam ho stahlej ale jeste jsem ho nenainstaloval.Je pry dobry na spoustu nastaveni tak jsem zvedavej.Treba kdyz cumim na TV,musim vyndat antenni vstup,jinak mi to rusi prijem z pc.Jsem zvedavej,jestli to tenhle programek vyresi...



    Jinak teda cumim,tolik lidi si tenhle thread prohlidlo a jen dva vedeli......
    Full GAS...

  5. #5

    Standardní

    2dutch3s: TVtool je velice schopny programek, ale to ruseni nevyresi, to je HW problem. Abys nemusel porad vytahovat antenu, muzes to odstranit tak, ze koaxialniho vedeni anteny prerusis (stredni vodic i stineni) a opet spojis dvema kondiky (kazdy drat zvlast). Staci miniaturni keramika s kapacitou tak kolem 1nF a mensi - pokud mas vhodny rozebiratelny antenni konektor a pajku, lze to nabastlit i primo do nej. Tim se odstrani problemy s rozdilnym zemenim TV, kabelovky a PC (podelne pruhy na obrazovce TV).
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal PePo
    2dutch3s: TVtool je velice schopny programek, ale to ruseni nevyresi, to je HW problem. Abys nemusel porad vytahovat antenu, muzes to odstranit tak, ze koaxialniho vedeni anteny prerusis (stredni vodic i stineni) a opet spojis dvema kondiky (kazdy drat zvlast). Staci miniaturni keramika s kapacitou tak kolem 1nF a mensi - pokud mas vhodny rozebiratelny antenni konektor a pajku, lze to nabastlit i primo do nej. Tim se odstrani problemy s rozdilnym zemenim TV, kabelovky a PC (podelne pruhy na obrazovce TV).
    diky za radu,vyzkousim...
    Full GAS...

  7. #7

    Standardní

    tvtool od verze 7, ktera vyjde tento mesic, bude konecne podporovat nview...

    ps : tech deset euro byste za nej dat mohli, ne? kdyz uz si ho hledal tak dlouho...

    bye clad
    ------------
    phase.cz

  8. #8
    Member mince Avatar uživatele Radar
    Založen
    11.12.2002
    Bydliště
    Valašské Meziříčí
    Věk
    50
    Příspěvky
    310
    Vliv
    265

    Standardní

    Citace Původně odeslal PePo
    2dutch3s: TVtool je velice schopny programek, ale to ruseni nevyresi, to je HW problem. Abys nemusel porad vytahovat antenu, muzes to odstranit tak, ze koaxialniho vedeni anteny prerusis (stredni vodic i stineni) a opet spojis dvema kondiky (kazdy drat zvlast). Staci miniaturni keramika s kapacitou tak kolem 1nF a mensi - pokud mas vhodny rozebiratelny antenni konektor a pajku, lze to nabastlit i primo do nej. Tim se odstrani problemy s rozdilnym zemenim TV, kabelovky a PC (podelne pruhy na obrazovce TV).
    Kua a jsem to na stareGf2MX furt vytahoval
    ASUS i55 Sabertoth i5-750@(kolik turbo da staci)2x2G DDR3 Kingstone Palit GeForce 460 GTX HDD SATA 160G Maxtor+320G Seagate LG-GSA4163B Corsair HX520 W X-Fi Fatal1ty Genius SW-HF 5.1 5000 iiyama ProLite 24" E2409HDS.
    "Vytvářením sloupů z tryskové injektáže,nad obrysem kaloty výrubu,zlepšujeme technicke parametry horniny v nadloží a tím urychlujeme a usnadňujeme,razícím organizacím jejich práci."

  9. #9
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    jj TvTool tusim vzpne macromedia ochranu, to su tie pruhy s Anteny. Tie mimochodom maju zabranit dokanalemu kopirovaniu DVD s telky...atd

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Semik
    jj TvTool tusim vzpne macromedia ochranu, to su tie pruhy s Anteny. Tie mimochodom maju zabranit dokanalemu kopirovaniu DVD s telky...atd
    macrovision, macromedia je něco jinýho

  11. #11
    Banned Avatar uživatele Semik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    SOM NACIONALISTA!
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 604
    Vliv
    0

    Standardní

    jj uz som si presne napametal.....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Stavba 2 PC z jednoho
    Založil Brogg v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 20.10.2005, 12:01
  2. kabel na primi propojeni 2pc (ntb a pc)
    Založil Sargon v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 06.05.2004, 00:44
  3. Program na grabovanie TV do PC.
    Založil xDodox v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 29.09.2003, 11:42
  4. Jak propojit tv a pc?
    Založil vector v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 07.09.2003, 19:19
  5. propojení tv a pc
    Založil Fleak v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.04.2003, 12:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •