Výsledky 1 až 25 z 34

Téma: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Zdárek lidi, chci se s váma podělit o návod jak levně naplnit cartridge. Doufám že už to tu někde není, ale nic jsem nenašel...

    Takže začneme.

    Jakou do tohho narvat barvu? Já jsem zkoušel razítkovou barvu a inkoust - všechno koupíte v papírnictví(za 20Kč), případně hračkářství(jako u nás ve vesnici )



    Pro začátek je dobré z cartridge odsát zbylý inkoust. (Popravdě jsem na to vždy zapoměl a nic se nestalo, ale píšou to). Mě ještě z dávne doby zbylo takové udělátko s gumou, kterým to jde odsát. Jinak jsem z toho vyrval tu gumu a odsával tím i canonku, ktérá má jinou tu hlavu stačilo to trošku přitlačit...



    Když to odsajete je lepší cartridge očistit, protože když to čistíte úpně ve finalé, tak to z trysek nasáká barvu a jde to hůř...
    na levo krapet špinavá, vpravo čistá


    Jestli máte nálepku na náplni jako já, sundat. Všiměte si děr, které jsou "obarvené". Osobně tam vždy rvu barvo jako to dělaj oni


    Nástroje - já jsem si sehnal injekce a jehly od naší doktorky. Jsou toho fakt mraky a různé druhy. Hlavní je spíš sehnat ty jehly, páč některé díry do náplní jsou opravdu malé...


    Jak plnit? - Vždycky tam dávejte spíš míň než je objem kolik tam dávaj od výroby. Asi je vhodné to dávat do těch děr, které již používali. Na mojí HPčce mám náplně 19ml a ještě snad 27ml nebo kolik - předpokládám, že když to narvu do těch děr které jsou nevyužíte pro menší náplně, tak to asi neproteče, ale nevím nezkoušeno.
    Ti co maj jednu dírku, nemaj co řešit - strčit to musej tam
    U své canonky jsem to přehnal s barvou a pak to teče všude možně a hlavně to protíká přes trysky! Míň znamená víc
    Naposledy upravil bless; 11.04.2007 v 18:53.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PHP bez koncovky php? MySQL jak?
    Založil Skodik v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 26.12.2003, 21:16
  2. jak levne a efektivne chladit hadr???
    Založil Koblas v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 25.07.2003, 02:17
  3. Odinstalace DX9+ návod jak na to s DXbackdate,pleaase
    Založil HHUU v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.02.2003, 20:10
  4. Návod jak zrušit instalaci W2k
    Založil Jan.Ko v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 17.12.2002, 11:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •