Výsledky 1 až 25 z 34

Téma: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Jen řeknu, že plnění udělalo z mojeho kámoše černocha

  2. #2

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Citace Původně odeslal Smitka Zobrazit příspěvek
    Jen řeknu, že plnění udělalo z mojeho kámoše černocha
    Je teda fakt, ze kdyz jsem to plnil poprve, tak moje rucicky byly jine narodnoasti ...

  3. #3

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    panove tohle delal muj stryc na xeroxu, kdyz za tiskarnu dal 1100kc a za cernou chteli 1300. Bohuzel vysledek byl ten ze po asi 10 doplnenich hlava odesla uplne. Takze pokud kupujete levny refil (200kc na 3 doplneni), tak to radsi delejte... je to lepsi... pokud za barvu chteji opravdu hodne, tak parkrat doplnit takhle a potom vyhodit celou tiskarnu
    PC: CPU: Core i5 760@3,6GHz MB:MSI P55A-G55 RAM: 2x4GB DDR3 Kingston blue, POWER: Corsair 650W CASE: Akasa infinity, VGA: HD6950@6970@920MHz/5500MHz, SSD vertex 2 60GB, Auzentech X-Fi Bravura + Onkyo HTX-22HD, 3x22 Acer" fullHD
    NAS: CPU: Celeron (Conroe-l) 1,8GHz, 2GB RAM DDR3, 6x1500GB samsung (65W)
    Notebook: Lenovo ideapad S205 (AMD E-350)

  4. #4
    (s redukovanými rozměry) Avatar uživatele Behemot
    Založen
    27.09.2007
    Bydliště
    Praha 6, 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
    Příspěvky
    691
    Vliv
    215

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Zkoušel jsem cartridge pro HP 690C (51629a) a obyčejný inkoust z papírnictvi, cestičku na vzduch to má skrz jakousi kuličku a pak pod průhledným plastem. Díra byla jen jedna nahoře, tak sem to tam stříknul, ale cesta pro vzduch se naplnila inkoustem, což nevím jestli nutně vadí, když sem plnící díru nechal otevřenou.

    Teď to ale netiskne - udělá se jen kapka na pár triskách a ze zbytku nic neteče. Kde je chyba ? Budou ucpané trysky, mám je vymýt ?

    ADD// tak jsem to zkusil ponořit do vody a když přiložím papírovou utěrku, tak inkoust teče ze všech trysek. Pořád to ale netiskne znaky, jen se vždycky při čitění trysek něco natiskne na okrajích papíru. Zkoušel jsem zalepit jak plnící, tak tu vzduchovou díru (vždycky jen jednu z ncih samozřejmě a nepomáhá).

    ADD2// splašil jsem ve škole dvě starší cartridge s už zaschnutým inkoustem. Vskutku je možná třeba to nějak tlakovat - jsou tam pytlíky se vzduchem, po propíchnutí vzduch uteče. No i tak jsem jednu naplnil a po dvou vymytích trysek v teplé vodě už to tiskne Nevím jak dlouho to vydrží, no jestli seženu další náplň, tak ji zkusím pro příště navrtat, dát do mrazáku, naplnit, zalepit a ohřát. Vzduch v pytlících se roztáhne a snad to bude tisknout bez problémů do vyprázdnění
    Naposledy upravil Behemot; 07.04.2009 v 18:19.
    Jsem k dispozici na kontaktních údajích uvedených v profilu, na webu (viz odkaz výše) a na Behemot@jabber.cz.

  5. #5

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Mám doma tiskárnu HP Photosmart C3180 (čb. catrdge č33 Nedávno sem jentak jedním okem pročetl tohle vlákno a jelikož se mi tu válely 3 prázdný náplně rozhodl sem se že to zkusim, jelikož sem se zrovna docela nudil nešlo mi o to dovrat se skvělého výsledku ale jít na to hned. Tak sem doma popadl zelenou tuž, stříkačku a narval sem to tam (kanálkem který byl použitý evidentně) pak dám catrdge do tiskárny a prd.. neudělalo to ani mini flíček prostě čistej papír což mě teda moc nepotěšilo A tak mě zajímá jestli náhodou nemáte někdpo doma tenhle kousek a co sem teda mohl zkazit přestože sem tam narval tuž což je asi docela blbost tak věřím že aspoň něco tím prolezt mohlo

  6. #6

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Moje zkušenosti z plněním - NIKDY VÍCE - raději připlatím za original!
    fakta:
    - barvy kterými se plní cartridge mají jiné odstíny tzn. pokud jste puntíčkáři jako já tak obrázek s originálem je jinak barevný než z doplňených inků.
    - inkoust který se doplňuje není tak kvalitní a "jemný" což znamená že sice se snažíte tisknout 1200 dpi foto kvalitu, ale ona se tiskne stejně jen 600 nebo dokonce 300 protože je prostě neoriginál ink hustý
    - hustým inkoustem se ničí hlava (to je neodmyslitelý fakt) - oprava hlavy vyjde kolikrát dráž než koupě nové tiskárny (a zároveň se ztrácí záruka při použití neoriginálního inku, a servis to pozná
    - při koupi tiskárny VŽDY hledím na cenu cartridgí (tonerů), podle toho také vybírám

    např vím že HP ink tiskárny (ač je fakt nemám rád - respektive jejich software), mají náplně nejlevnější. Orig černá do "normální - home" tiskárny stojí do 400,- Kč a vytisknete z toho opravdu dost listů ! Barevná pak o kilčo více - to mi nepřijde takový cenový masakr.

    A mimochodem jestli jste spokojeni z low kvalitou tisku viz obrázek z prvního postu (při použítí raz barvy), dá se nastavit ekonomický tisk, kdy uděláte jednou tolik výtisků...

    Vzhledem k demokratičnosti tohoto fora - myslím že když se objevil thread o plnění, měl by tu být příspěvěk který před tímto varuje !!
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  7. #7

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    No tak mě jde čistě o text, je mi jasný že na obrázkyje to téměř nemyslitelný a ekonomickej tisk používám i tak. Vždycky to pak vypadá tak že najednou dojde barva a někdy večer to pak scháním v nějakým supermarketu kde stojí např. Tesco 2pac černý do týhle tiskárny víc než 1100Kč což je hnusná pálka a potom někde v datartu sem to nakonec sehnal za 899 či tak něco. Jak sem řek doplňování čistě na tisk textu. Myslím že když by si z tím pak někdo pohrál jako tu byl například nápad přimíchávání lihu tak by se to používat dalo a to že se jedenkrát za 3 doplnění musí cartridge vyhodit je furt dobrá úspora né

  8. #8

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Citace Původně odeslal Atreides Zobrazit příspěvek
    Moje zkušenosti z plněním - NIKDY VÍCE
    fakta:
    - barvy kterými se plní cartridge mají jiné odstíny...
    - inkoust který se doplňuje není tak kvalitní...
    - hustým inkoustem se ničí hlava...
    Neni inkoust jako inkoust, asi bude rozdil jestli si koupis stejne mnozstvi nejakeho univerzalniho tesco value / ebay china inkoustu za 100kc, nebo inkoust pro dany typ tiskarny od overeneho vyrobce za 1000kc, ne?
    A navic, i kdyby jsi plnenim ztratil zaruku a tiskarna odesla rekneme po 4. nebo 5. naplneni, porad se to vyplati, protoze za to co usetris na origo naplnich si muzes koupit novou tiskarnu (aspon pokud se bavime o levnych tiskarnach kolem 2kkc)..
    Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
    30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
    Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2

  9. #9

    Standardní Re: Návod jak naplnit cartridge - levně :-)

    Citace Původně odeslal kerim Zobrazit příspěvek
    přestože sem tam narval tuž což je asi docela blbost
    odpověděl sis sám tuš má příliš velké částečky, proto se ani nesmí použít třeba do plnícího pera.

    mno a nauč se česky!! tuŠ
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PHP bez koncovky php? MySQL jak?
    Založil Skodik v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 26.12.2003, 20:16
  2. jak levne a efektivne chladit hadr???
    Založil Koblas v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 25.07.2003, 01:17
  3. Odinstalace DX9+ návod jak na to s DXbackdate,pleaase
    Založil HHUU v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.02.2003, 19:10
  4. Návod jak zrušit instalaci W2k
    Založil Jan.Ko v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 17.12.2002, 10:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •