Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

  1. #1
    Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha/Olomouc
    Příspěvky
    258
    Vliv
    264

    Standardní Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Potreboval bych malou radu.
    Opravuji jeden notebook na kterem byly pred tim win XP a uzivatel pouzival Outlook Express. Na notebooku zhorel MB, ja vytahnul disk a potrebuji importovat zpravy do Window Vista.
    Mam moznost stare zpravy z disku prehrat do PC, kde je outlook express, takze bych je mohl vyexportovat kdyby bylo potreba.
    Jde nejak jednoduse udelat import do Vista Mailu? Pri pokusu o import primo ve vista mailu dostanu hlasku, ze chyby nejaka funkce MAPI (bohuzel v soucasne dobe mam jen k dispozici XP/visty ve francoustine, takze tem hlaskam prd rozumim ;p)
    PC1 Asus P5B Deluxe/Wifi || INTEL Core 2 Duo E6300 1,86ghz || Kingston 2x1048MB/667MHz || ATI (Sapphire) Radeon X1950PRO Ultimate - 256 MB || chladič Noctua NH-U12F || Aplus Case CS 188AF - černý (black) || Myš Logitech MX512 gaming, Hitachi 320gb 7200 rpm || 21" LCD Samsung 215TW

    PC2 Asus A7N8X-E Deluxe, 2600+,AC TC rev 2 || 2x256mb 333Mhz Nanya || Sapphire ATI Radeon 9800 Pro 128mb - LCD Belinea 10 17 35|| 200gb SATA seagate - 200gb seagate - DVD-R Teac DV-W512G || KME6262

  2. #2
    Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha/Olomouc
    Příspěvky
    258
    Vliv
    264

    Standardní Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Prosim nekoho z administratoru o smazani ....
    Vse funguje pomoci importu, ktery je ve Windows Mailu ... nesnasim franinu + visty.
    PC1 Asus P5B Deluxe/Wifi || INTEL Core 2 Duo E6300 1,86ghz || Kingston 2x1048MB/667MHz || ATI (Sapphire) Radeon X1950PRO Ultimate - 256 MB || chladič Noctua NH-U12F || Aplus Case CS 188AF - černý (black) || Myš Logitech MX512 gaming, Hitachi 320gb 7200 rpm || 21" LCD Samsung 215TW

    PC2 Asus A7N8X-E Deluxe, 2600+,AC TC rev 2 || 2x256mb 333Mhz Nanya || Sapphire ATI Radeon 9800 Pro 128mb - LCD Belinea 10 17 35|| 200gb SATA seagate - 200gb seagate - DVD-R Teac DV-W512G || KME6262

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Jižní Morava
    Věk
    44
    Příspěvky
    625
    Vliv
    270

    Standardní Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Dopředu se omlouvám že to tu opráším, ale mám podobný problém a to, že potřebuji převést poštu z OE v XP do MO ve Vistach.... logicky bych to udělal přes Live Mail jenže ten mi vidí pouze adresáře ale dané vyzálohované soubory z OE nevidí..... už jsem zkoušel menit atributy jednotlivých souborů, měnit podadresáře a další srandičky ale stále mi ty soubory nevidí a já nemám možnost naimportovat ani poštu ani adresář

    Nevíte kde je chyba?

    Jinak hledám jak ďáběl ale zatím jsem moc nezjistil....
    MSI P67A-GD55, Intel Core i5-2500 3,3GHz, 4GB DDR3 1600 KINGSTON (9-9-9-27) dual, Sapphire ATI Radeon VAPOR-X HD 5850 1GB DDR5, 640GB WD SATA, 160GB SEAGATE SATA, 60GB Seagate šuplík, DVD-RW SAMSUNG SH-S203D, SB X-Fi Xtreme Music, 22" LCD LENOVO 220x, GENIUS Deluxe SW-5.1 Home Theatre dřevo, Microsoft RECLUSA Keyboard, Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0A, Revoltec gamepad precision ADV, case ANTEC 1000w, FORTRON Blue Storm II. 500W

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Moralles
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    PRAHA
    Věk
    42
    Příspěvky
    637
    Vliv
    256

    Standardní Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    zdar tohle sem resil cca pred tydnem. a chvili to trvalo nez sem na to prisel, ale nebylo to zas tak hrozny.

    bohuzel presny postup ti uz nenapisu jelikoz si ho nepamatuju.
    tak posta je jednoducha horsi to bylo s adresama v adresari.
    POSTA - staci najit *pst file defaultne C: docum and set.\ app data\windows\microsoft\outlook (myslim ze je to takhle) no staci dat vyhledat file s *pst a mas to.

    ADRESY - dej adresar - exportovat - myslim ze bys mel vybrat exportovat do *VBA to umi precist visty. ale ted fakt presne nereknu uz ani nemam kde bych se na XP a na Expres kouknul (doma 2x Vista, prace XP, ale firemni takze bez expresu) abych si to osvezil a mohl ti to podrobne popsat. ale vim ze sem to delal pokus/omyl
    klidne mi napis SZ a ja ti dam cislo a zavolej
    PC: X61, FOTO: Canon 450D, Carl Zeiss Pancolar 50/1.8, Pentacon 50/1.8 | Nikon FE + tokina 24/2.8, http://hdsunset.blogspot.com/ - http://robinrezek.com/

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Jižní Morava
    Věk
    44
    Příspěvky
    625
    Vliv
    270

    Standardní Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Citace Původně odeslal Moralles Zobrazit příspěvek
    zdar tohle sem resil cca pred tydnem. a chvili to trvalo nez sem na to prisel, ale nebylo to zas tak hrozny.

    bohuzel presny postup ti uz nenapisu jelikoz si ho nepamatuju.
    tak posta je jednoducha horsi to bylo s adresama v adresari.
    POSTA - staci najit *pst file defaultne C: docum and set.\ app data\windows\microsoft\outlook (myslim ze je to takhle) no staci dat vyhledat file s *pst a mas to.

    ADRESY - dej adresar - exportovat - myslim ze bys mel vybrat exportovat do *VBA to umi precist visty. ale ted fakt presne nereknu uz ani nemam kde bych se na XP a na Expres kouknul (doma 2x Vista, prace XP, ale firemni takze bez expresu) abych si to osvezil a mohl ti to podrobne popsat. ale vim ze sem to delal pokus/omyl
    klidne mi napis SZ a ja ti dam cislo a zavolej
    Ne spatne jsi to pochopil ... z Outlook Express (OE) do Microsoft Outlook (MO)... ale pro vsechny nasel jsem chybu kterou jsem delal.....

    Standardne kdyz importuji postu a adresar z jineho PC nebo ze zalohy z OE zpet do OE tak se "vnorim" az do adresare C:\Documents and Settings\SERVIS\Local Settings\Data aplikací\Identities\{55D4725B-29BD-4E15-9FB1-32EC92EAD711}\Microsoft\Outlook Express\Doručená pošta.dbx

    Jenže zde je problém.... ve Vistach konkrétně v tom Windows Mail nesmim mu pri importu ukazat az na samotne soubory ale musim se zastavit na adresari Outlook Express a pak vse jede..... takova prkotina ale trvalo mi to dlouho....

    No a potom uz je to jednoduche ... v MO dam jen import z Windows Mail a to je vse
    MSI P67A-GD55, Intel Core i5-2500 3,3GHz, 4GB DDR3 1600 KINGSTON (9-9-9-27) dual, Sapphire ATI Radeon VAPOR-X HD 5850 1GB DDR5, 640GB WD SATA, 160GB SEAGATE SATA, 60GB Seagate šuplík, DVD-RW SAMSUNG SH-S203D, SB X-Fi Xtreme Music, 22" LCD LENOVO 220x, GENIUS Deluxe SW-5.1 Home Theatre dřevo, Microsoft RECLUSA Keyboard, Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0A, Revoltec gamepad precision ADV, case ANTEC 1000w, FORTRON Blue Storm II. 500W

  6. #6

    Smile Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Děkuji i já velice moc za pomoc. Je to super mít zase všechny důležité zprávy pohromadě.

  7. #7

    Standardní Re: Export mailu z Outlook Express -> Import do Vista mail

    Píšeš, že "v tom Windows Mail nesmim mu pri importu ukazat az na samotne soubory". Přece to žádné soubory neukáže - jen adresáře. Takže nechápu, čím jsi si od předchozího příspěvku pomohl. Jak to tedy bylo?, když v předchozím příspěvku jsi psal "přes Live Mail jenže ten mi vidí pouze adresáře ale dané vyzálohované soubory z OE nevidí..", takže to že nemáš ukazovat na samostatné soubory jsi věděl už minule, kdy ti to přitom ani nešlo.
    Ptám se proto, že mě to taky nejde a chtěl bych s tím hnout.
    Při výběru adresáře a následném importu mi to hlásí "V této složce se nenacházejí žádné zprávy nebo je spuštěna jiná aplikace v níž jsou požadované soubory otevřeny. Vyberte jinou složku, nebo se pokuste ukončit aplikaci, v níž jsou požadované soubory otevřeny."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Export zprav z Outlook Express 6...
    Založil Waliz v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 17.06.2010, 00:31
  2. ATI Catalyst 7.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.03.2007, 04:15
  3. Import účtů z outlook express do Outlook (MS office)
    Založil idoktor v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 11.01.2004, 01:32
  4. outlook2000 a blokovane prilohy
    Založil Haldo v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.12.2003, 15:14

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •