Stránka 8 z 8 PrvníPrvní ... 45678
Výsledky 176 až 181 z 181

Téma: Windows XP Profesional - SP3

  1. #176
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 414
    Vliv
    294

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Po nové instalaci NB (jednak by za dva dny vypršela předaktivační doba "stolních" OEM HE SP3 a povedla se konečně funkční integrace SP3 do DELLáckého CD) book naběhne za 23 s a - kupodivu - lhostejno zda bez nebo se sítí.

    Nicméně se prozměnu vrátil jeden starý neduh (u XP častý), kdy je děsně pomalé připojování se ke sdílenému disku v jiném PC, což jsem u minulé instalace neměl. Další bod k vyřešení´, časem.

  2. #177
    Member Avatar uživatele otas
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Třebesice (Kutna Hora)
    Věk
    37
    Příspěvky
    202
    Vliv
    266

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Mam problem s instalaci SP3. Instaluju na XP co maji SP2 a bezi uz dost dlouho.

    SP se rozbali, spusti se instalator, po zjistovani ovladacu to napise "services.exe je pouzivani jinym programem" - opakovat/storno.

    Adresar ktery se instalacka vytvorila na C: nejde smazat, je to hatlamatlatilka_pismen_a_cislic/i386. Nejde to ani otevrit.

    Zkousel jsem instalovat v jinem profilu, v nouzovym rezimu, pres process explorer jsem zkousel ukoncit vsechny procesy bez kterych se okna obejdou, ale porad to dela to samy.

    Diky za rady.
    HP nx6110 Celeron M 1.4GHz 512MB 40GB DVD-RW WiFi BlueTooh - po smrti :-(
    Nyni SL510 :-/

  3. #178

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Asi to nebudeš chtít slyšet, ale:
    1) instalace SP je ve většině případů problémová a co jsem měl možnost vidět, obvykle měla na svědomí minimálně celkový zpomalení počítače
    2) v týhle situaci se reinstalaci na 99% nevyhneš, systém je evidentně téměř beznadějně "rozhašenej"

    Pokud by se to (jak očekávám) nainstalovat nepovedlo, rozhodně si pořiď instalačku s už integrovaným SP3!

  4. #179
    Member Avatar uživatele _Tomas
    Založen
    10.09.2003
    Bydliště
    Želešice (10km od Brna)
    Příspěvky
    400
    Vliv
    265

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Pokud jsi tak neucinil pred spustenim instalatoru SP3, tak urcite povypinej vsechen bezpecnostni software,kterej ma v sobe ruzny rezidentni ochrany, typicky antivir, nejaky antispyware programy, mozna firewall... ty by klidne ten proces mohli "drzet". Nemusi to byt nutne "rozhasenym" systemem...
    Osobne bych pred spustenim povypinal vsechny NEsystemovy procesy a sluzby a pak to teprve zkusil pustit znova.
    Core i5 3570K @ 4,3GHz + AC Freezer i30 | Gigabyte Z77X-D3H | 2x 4GB ADATA XPG V2 1600MHz DDR3 | EVGA nVidia GeForce GTX680 SC 2GB | SSD Kingston HyperX 3K 128GB | 2TB WD Caviar Black | Corsair GS 800W |LCD FS 23" | Logitech Performance MX | Pioneer VSX521 + Jamo D165 |
    Synology DS212j | 2x 2TB WD Caviar Black |
    Ford Focus ST 2.5 225HP/320Nm @ +- 250HP/330Nm

  5. #180
    Member Avatar uživatele otas
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Třebesice (Kutna Hora)
    Věk
    37
    Příspěvky
    202
    Vliv
    266

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Citace Původně odeslal _Tomas Zobrazit příspěvek
    Pokud jsi tak neucinil pred spustenim instalatoru SP3, tak urcite povypinej vsechen bezpecnostni software,kterej ma v sobe ruzny rezidentni ochrany, typicky antivir, nejaky antispyware programy, mozna firewall... ty by klidne ten proces mohli "drzet". Nemusi to byt nutne "rozhasenym" systemem...
    Osobne bych pred spustenim povypinal vsechny NEsystemovy procesy a sluzby a pak to teprve zkusil pustit znova.
    To jsem zkousel (a pisu to i v dotazu) a bohuzel to dela to samy. Ukoncil jsem vsechno co mi proces_explorer dovolil.

    Asi to necham byt. System je sice uz lehce pribrzden ale do reinstalu se mi ted moc nechce, protze:
    - nemam ted nic na co bych mohl udelat zalohu
    - zapomnel jsem heslo na ICQ (prihlasuju se porad jen pres zapamatovany heslo v Quipu )
    - net mam pres Wifi a neznam sitovy klic, ikdyz beztak planuju ze se ten router naucim konfigurovat

    Taky si myslim ze ten system bude dost "rozhasen", byl uz x-krat zavirovan a zaspywarevan tak ze uz okna ani nenabehli, sam se divim ze se mi to vzdycky nejakym zazrakem povedlo zprovoznit.
    HP nx6110 Celeron M 1.4GHz 512MB 40GB DVD-RW WiFi BlueTooh - po smrti :-(
    Nyni SL510 :-/

  6. #181

    Standardní Re: Windows XP Profesional - SP3

    Citace Původně odeslal otas Zobrazit příspěvek
    - zapomnel jsem heslo na ICQ (prihlasuju se porad jen pres zapamatovany heslo v Quipu )
    Pokud nepoužiješ "Bezpečné přihlášení" tak ke zjištění hesla stačí uložit pár prvních (ale celých 1500 bytů) paketů na cílový port 5190. Heslo je pak jen XORováno sekvencí napevno daných znaků.
    Druhá možnost je na stránkách ICQ požádat o zaslání nového hesla (musíš mít funkční email, kterým jsi ICQ registroval)
    Citace Původně odeslal otas Zobrazit příspěvek
    - net mam pres Wifi a neznam sitovy klic, ikdyz beztak planuju ze se ten router naucim konfigurovat
    Co máš za router?
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. DirectX 9.0c Redistributable (December 2006)
    Založil Masster v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 14.12.2006, 17:32
  2. Problem, seknutie Windows Xp obcasne pri starte iba,help
    Založil MK2 v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 01.03.2004, 12:31
  3. MSI KT6 DELTA KT600 & Windows XP problem
    Založil peter123 v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 23.09.2003, 19:21
  4. Problem s modemem a Windows XP!
    Založil P3c0 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 15.07.2003, 12:32
  5. Windows XP startovani
    Založil Sepuca v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 28.10.2002, 09:55

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •