Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: NF7-S ... alarm po zapnuti (vbat=3,60V...?) - poradte

  1. #1

    Standardní NF7-S ... alarm po zapnuti (vbat=3,60V...?) - poradte

    Zdravim Vas vsechny v tomto foru. Potreboval bych radu ohledne desky Abit NF7-S. Po zapnuti pocitace pri najizdeni win.. se zacne ozyvat hlasite pipani typu alarm. Kdyz to najede do win.. tak spustim hwdoctora a zmenim rozsah napeti u VBAT a prestane to, navic nekdy po zapnuti toho hwdoc.. se mi vypne vetrak chladice procesoru a us nenabehne. Zkousel sem to nastavovat v biosu vseliak, ale porad to pipa - jen po zapnuti z vypnuteho stavu, pri restarovani us to nepipa. Dale ve win.. mi prestala korektne fungovat vypalovačka LG + Nero .. . Jestli nekdo vite jak to spravit nebo nastavit prosim odepiste. Dekuji Vam.

  2. #2

    Standardní Re: NF7-S ... alarm po zapnuti (vbat=3,60V...?) - poradte

    Citace Původně odeslal R.o.m.a.n
    Zdravim Vas vsechny v tomto foru. Potreboval bych radu ohledne desky Abit NF7-S. Po zapnuti pocitace pri najizdeni win.. se zacne ozyvat hlasite pipani typu alarm. Kdyz to najede do win.. tak spustim hwdoctora a zmenim rozsah napeti u VBAT a prestane to, navic nekdy po zapnuti toho hwdoc.. se mi vypne vetrak chladice procesoru a us nenabehne. Zkousel sem to nastavovat v biosu vseliak, ale porad to pipa - jen po zapnuti z vypnuteho stavu, pri restarovani us to nepipa. Dale ve win.. mi prestala korektne fungovat vypalovačka LG + Nero .. . Jestli nekdo vite jak to spravit nebo nastavit prosim odepiste. Dekuji Vam.
    No asi ti moc nepomůžu ale.
    Flashnul jsi nový bios?
    A pro tu LG skus v biosu vypnout dma pro cd rom (vypalovačku)
    1566@2050 Mhz 205*10 1,75v /abit NF7 bios 22 /2x256 Kingmax 400 /lat 11 -3-3-3
    gf5700 leadtek A360 Hdd 80
    Audigy1+2x100w(denon) Kx driver. Snadra 04 memory 3088/2800 - 3dmark 2001= 13073.
    OS W2K+SP4(multiboot) Prowiev 19 1024/768 100Hz

  3. #3

    Standardní Vyreseno diky za tip.

    Diky za radu ta LG us jede, a pipani vbat + zastavovani vetraku jsem vyresil odinstalaci hwdoctora. Na flashovani se nedostalo mam tam posledni bios.

  4. #4

    Standardní

    Hele mel jsem stejnej problem mas novou verzi toho monitoru ? Kdyztak to trosku zvys ale nemelo by se to nejak radikalne lisit pokud ti to skace o +- 1 ci 2 tak ok.Vliv na to ma jednoznacne taktly proc nebo mozna i sbernice ... co z toho nevim.Pri normalnim default me to nedela.


  5. #5

    Standardní RE: nova verze

    U desky byla verze hwdoctora 2.7 a novejsi primo k desce jsem nenasel.

  6. #6

    Standardní

    Hmm tak potom uz ti to ukazuje dobre ale mas pretaktovano ? Jestli jsou tam oprvadu nizke odchylky tak to pust z hlavy nastav si tam alarm na trosku vyssi hodnotu a save ni si to .. a je to.

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal dmx1
    Hmm tak potom uz ti to ukazuje dobre ale mas pretaktovano ? Jestli jsou tam oprvadu nizke odchylky tak to pust z hlavy nastav si tam alarm na trosku vyssi hodnotu a save ni si to .. a je to.
    taky mi to pípalo a pomohlo to jak píše dmx1. Ještě by mohlo pomoct v biosu odtípnout Alarm when CPU fan fail (nebo jak je to tam napsaný). Mě se totiž větrák na prosíku zapíná až když teplota dosáhne asi 36stupňů. No kvůli tomu PC při zapnutí (když byl studenej) řval, páč se mu ještě netočil větrník.
    AMD XP1700+@2300MHz (11,5*200) B0 DLT3C JIUHB 0308SPMW, 1.725V, cooler FalconRock II, :ABIT: NF7-S (1.1), 512MB 2x256MB DDR433 OCZ 7-3-3 CL2, Leadtek GF4Ti4200 8x (300/620), Genius Video Wonder III.,Seagate Barracuda IV, CASE Neon Light, 300W Forton, MOMO Force :-)

  8. #8

    Standardní

    Takze Abit uz to vyresil a to tak ze vydal jak novy bios ver16 tak i novy Hardwaredoctor a to ve verzi HWM_NF7V16 stahnout oboji se da zde

    http://fae.abit.com.tw/eng/download/bios/nf7-s.htm

    Enjoy !

    P.S. Jestli to funguje nevim .. budu vedet po vikendu ale urcite pokud uz je to tam takto zmineno

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Chcíp mi počítač po flashi BIOSu. Poraďte.
    Založil Skornik v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 15.09.2003, 12:55
  2. Stand-By Mode Monitora po zapnuti PC
    Založil Whistler v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 23.07.2003, 14:02
  3. NF7 S a pipani po probuzeni
    Založil RuV v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 01.07.2003, 21:22
  4. Po zapnutí kompu se pouští scandisk (WinXP)
    Založil Anonymous v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 13.06.2003, 22:27
  5. Pravidelná modrá obrazovka po zapnutí
    Založil atnarfus v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 19.11.2002, 13:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •