Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Čím tiskárna detekuje papír?

  1. #1

    Standardní Čím tiskárna detekuje papír?

    Nazdar, potřeboval bych trošku pošťouchout... Mám tu od známého diskárnu HP Deskjet 3420, která netiskne - říká že nemá papír. Proto by mě zajímalo jak to pozná. Nejde moc dobře rozebrat (zatím), tak bych rád věděl po čem mám jít, abych se vyhnul rozebrání do šroubku Předpokládám že asi to čidlo na papír bude rozbité, tak bych ho asi přemostil, aby si tiskárna myslela, že je tam papír pořád... ale nikde kolem "papírovodu" nevidím čidloidní zařízeníčko...

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    273

    Standardní Re: Čím tiskárna detekuje papír?

    no jednoducho sleduj cestu papiera , kadial prechadza, ci nahodou nieco nenadvihuje a podobne . Snimanie papiera sa da urobit vela sposobmi .
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  3. #3

    Standardní Re: Čím tiskárna detekuje papír?

    Citace Původně odeslal Smitka Zobrazit příspěvek
    Nazdar, potřeboval bych trošku pošťouchout... Mám tu od známého diskárnu HP Deskjet 3420, která netiskne - říká že nemá papír. Proto by mě zajímalo jak to pozná. Nejde moc dobře rozebrat (zatím), tak bych rád věděl po čem mám jít, abych se vyhnul rozebrání do šroubku Předpokládám že asi to čidlo na papír bude rozbité, tak bych ho asi přemostil, aby si tiskárna myslela, že je tam papír pořád... ale nikde kolem "papírovodu" nevidím čidloidní zařízeníčko...
    Myslim, ze konkretne tato tlaciaren ma taku nozicku, ktora sa zodvihne, ked pod nu (do zasobnika) zasunies papier....Vacsinou to funguje na tomto principe, ale sposobov ako to urobit je naozaj vela....
    ** MB: Gigabyte P35 DS3R ** CPU: E4500 @ 3300 11x300 ** RAM: Corsair DDR3 2x2GB 1200MHz ** GK: Gigabyte GTX 260 OC ** HDD: Samsung 1TB + Samsung 250GB ** AC Freezer ** Leadtek WinFast TV2000XP Global ** Benq MP512st **
    ** MB: MSI P35 Neo ** CPU: E2160 @ 3150 ** RAM: Apacer 2x2GB 800MHz ** GK: Gigabyte 9600GT ** HDD: Samsung 160GB ** AC Freezer **

  4. #4

    Standardní Re: Čím tiskárna detekuje papír?

    Koukám na ní, ale pořád mi to není jasné...
    Jedna packa je nahoře u hlav, ta má za účel, že pokud je před tiskem papír pod hlavama, tak jej vyplivne. Pak je v dolním zásobníku packa s kolečkem, kterou jsem podezříval, ale nevede k ní žádná elektronika. Problém je že tiskárna ani nechce ten papír nasát, tak možná přeci bude problém v tý pacce (asi to kolečko má poslat papír dál), ještě to budu zkoumat, zatím dík

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Softwarová regulace otáček na NF4 čipsetech (čím regulovat)?
    Založil Pan_Jan_83 v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.03.2005, 11:35
  2. v 1/4 stránky mi dojde papír
    Založil Staňour v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 18.11.2004, 23:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •