Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 36 z 36

Téma: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

  1. #26

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    bohuzel 5.1 sluchátka jsem nikdy nemel a ani mit asi nebudu...nejak je neberu, protoze posloucham i DOST muziku.
    kdyz hraju ale CSko...ne profi, jen tak 2 hodky denne, tak v mych kossech JE slyset odkud treba jdou vystrely atd. proste poznáš kdyz nekdo střílí vlevo ve predu za dverma napriklad...ale realne srovnani s 5.1 bohuzel nemam
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  2. #27

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    No prave to je ten rozdil ...

    ja hraju vice jak 2 hod.. a jsem v klanu a hraju cw ...takze to je pro me dost dulezite ..

    a pro me je rozdil i zepredu vpravo nebo zezadu v levo

    Na hudbu mam doma sestavu takze tu poustim na tom ....

    Jinak k tem Senh.. mam taky jedny a jsem snima absolutne spokojen ale ty pouzivam k mp3 prehravaci ...
    ty co jsi poslal nevypadji spatne ....
    uz jsme premyslel i o http://www.sennheisercommunications.cz/pc160sk.html
    ale 2k uz je trosku moc....
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

  3. #28

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    to mas pravdu to je moc! za tu cenu je lepsi koupit "špičkový" sluchátka v té hodnote + normalni micrák a zvuk bude lepší...tyhle drahý headsety mi neprijdou vubec výhodny.

    no na tu 5.1ku musis procit nejaky reviews a realný srovnání ve hrách...znat to asi bude, ale nevim jestli to za to stojí no...zkus se kouknout na nejaky progamers stranky...myslim ale ze i progameri hrajou na klasických sluchátkach, takže asi 5.1ka neni hype
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  4. #29
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    271

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal -jb- Zobrazit příspěvek
    ... KOSS UR/20 ...
    mno nevim ... mel sem je dohromady ctyri dny a musel sem je prodat ... oproti deset let strajem sony hraly priserne, a nejak pohodlny mi neprisly ... ale to bude asi u kazdyho jinak

    ... a jak ctu recenze na ty medusy, tak zrejme nebudou spatny, ale s kvalitnima sluchatkama sem za ty ctyry roky hrani cska nikdy nepocitoval nedostatek orientace

  5. #30

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    nikdy nepocitoval nedostatek orientace
    ja take ne...to jsem psal uz víš...
    a jinak nerikam ze UR20ky jsou excelentní na zvuk, ale na hraní víc nez dobré, dle mě maximálně pohodlné (kazdemu ale sednou jinak to je jasny) a maj dobre resený utahování/povolování velikosti kolem hlavy...ja s nima hraju a jsem velice spokojeny...ted ale kvuli zvuku a kvuli potrebam (DJ) pujdu do neceho lepsiho
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  6. #31

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    mno nevim ... mel sem je dohromady ctyri dny a musel sem je prodat ... oproti deset let strajem sony hraly priserne, a nejak pohodlny mi neprisly ... ale to bude asi u kazdyho jinak

    ... a jak ctu recenze na ty medusy, tak zrejme nebudou spatny, ale s kvalitnima sluchatkama sem za ty ctyry roky hrani cska nikdy nepocitoval nedostatek orientace
    presne jak pises .... prohledaval jsem net a dival se na nazory nekterych lidi a jsou to snad jedine 5.1 co lidi vychvalovali .. tak o nich uvazuju ....
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

  7. #32
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    271

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    ja sem proste skeptickej vuci takovymu "multireseni" ... je tam vic veci, kery se muzou pokazit ... tezko rict jak budou hrat ty technicsy ... za tu cenu to bude prumer i ve 2.0 sluchatkach, takze by to chtelo nejlip vyzkouset

  8. #33

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    ja sem proste skeptickej vuci takovymu "multireseni" ... je tam vic veci, kery se muzou pokazit ... tezko rict jak budou hrat ty technicsy ... za tu cenu to bude prumer i ve 2.0 sluchatkach, takze by to chtelo nejlip vyzkouset
    jenze to je prave kamen urazu ... tady v ostrave takovy vyber neni a v ove jsem v podstate nenasel obchod kde by ty medusy meli ??

    Zas na druhou stranu kdyz to koupim pres net tak mam 14 dnu na vyzkouseni a popripade se to da poslat zpet...

    no jeste mi doporucili tyto sluchatka
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30917
    co rikas na ne ?
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

  9. #34

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    ja sem proste skeptickej vuci takovymu "multireseni"
    to je to co jsem psal...taky se mi to moc "nezdá"

    Citace Původně odeslal ja.viper Zobrazit příspěvek
    myslim, ze budou urcite lepsi nez ty Technics
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  10. #35
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    271

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal ja.viper Zobrazit příspěvek
    no jeste mi doporucili tyto sluchatka
    http://www.czechcomputer.cz/product....no=30917<br />
    co rikas na ne ?
    uprimne netusim, jak budou hrat ... parametry nejsou uplne nejlepsi (zacatek na 21Hz by moh bejt nizsi a vejsky koncej na 18kHz a ty technicsy sou na tom o dost lip) ale je otazka, jestli je to v praxi poznat, ja bych rek, ze jo ... co se tyce znacky - mam sennheisery HD515 asi tak dva roky ... za tu dobu s nima nebyl jedinej problem, sou otevreny (coz neni takovej problem jak se muze zdat sou kvalitne udelany ... urcite bych se nebal e-shopu (ja kupoval na nakupuj.com) oproti kamennejm kramum clovek i pres placeni postovnyho porad usetri ... takze nejlip vyzkouset co nejvic sluchatek ... KOSSy budou dycky prebasovany, SENNHEISERY maj na prvni poslech takovej "nebarevnej" zvuk, ale proste jen vetsinou reprodukujou to co se jim da, s ostatnima znackama nemam zkusenosti ...
    Naposledy upravil basik; 29.01.2007 v 14:42.

  11. #36

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    no tak jsem se dival na ty senh... a pry jsou v top 10 vsech sluchatek na headphones.com

    no takze pokud bych vybiral z tech 3 Senh. vs Technics vs Koss tak pujdu teda do tech Senh.

    takze uz je jen otazka jeslti tyhle Senh. nebo ty Medusy ....

    ted jsem spis 60/40 pro ty Senh.
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Fasch bios Gigabyte Ga7VT880 L muzu dat bios s PRO verze??
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 27.09.2004, 18:47
  3. Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.04.2004, 16:33
  4. BIOS pro A7V333 RUF
    Založil vostik v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 26.08.2003, 17:12
  5. ASUS A7N8X - tipy, problémy
    Založil poussin v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.01.2003, 08:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •