Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** odesilatel zahltil server

  1. #1

    Standardní Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** odesilatel zahltil server

    Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** odesilatel zahltil server

    tak tato hlaska se mi od vcera zobrazuje po nalogovani do mirandy u jednoho nahodneho uzivatele hned po nalogovani. od te doby nic, az do dalsiho nalogovani.

    uz se s tim nekdo setkal ?

    mekefi bezi ale nic nehlasi....
    Naposledy upravil GreenOrchid; 23.11.2006 v 12:21.

    Laser G9 + Logitech G930


  2. #2
    Vstal z mrtvých mince Avatar uživatele MikeD
    Založen
    18.12.2002
    Bydliště
    Praha 4-Braník
    Věk
    44
    Příspěvky
    974
    Vliv
    287

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    mne se to stava, kdyz nekdo posle prilis dlouhou zpravu...
    na zábavu: Intel Celern G1620 (Gelid Solutions Tranquillo) | GB GA-B75-D3V | 8GB Kingston HyperX Fury Blue 1600 | GIGABYTE GTX750 Ti Ultra Durable 2 2GB | Samsung SSD 850 EVO 120GB + WD7500AAKS 750GB + Samsung SpinPoint F1 1TB + Samsung HD204UI 2TB | Seasonic S-12 600W | Dell 2209WA | Windows 10 Home 64bit
    na cesty: AGang Gangsta 7.0 2013 + Lenovo ThinkPad 0328 + Motorola Moto G 2014

    dříve, než se na něco zeptáte, zkuste zabrousit na: Google | Wikipedia

  3. #3

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    Me to delavalo driv taky pravidelne a pak to prestalo. Mas posledni verze vsech pluginu a mirandy?
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  4. #4

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    Nemuze mit ten user proste nejaky vir, ktery rozsila cerstve lognutym lidem v CL nejakou dlouhou zpravu? To si vyres s tim userem spis

  5. #5

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    takze verze mirandy Miranda IM 0.5.1.4 (ICQ v0.3.7.3), kolega tvrdi ze mam starsi verzi ICQ. s tim uzivatelem jsem se to pokousel resit, nicmene, for je v tom ze jsem mu zadnou zpravu neposilal. ani dneska ani vcera.
    a navic se to objevilo i u jineho...

    Laser G9 + Logitech G930


  6. #6

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    Nainstaluj si updater, velice prakticka vec
    http://addons.miranda-im.org/details...ewfile&id=2596

    Jinak nevim jestli to mohlo byt virem, ale pokud si dobre pamatuju, tak ne vsichni, od kterych to chodilo, meli klasickeho ICQ klienta.
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  7. #7

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    update nainstalim, jinak oba od kterych se mi to obejvi vzdy pri prvnim logovani maji Mirandu.

    po nainstaleni to vypisuje toto viz priloha.

    dodam ze jsem za Hw firewallem, using proxy.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil GreenOrchid; 23.11.2006 v 11:36.

    Laser G9 + Logitech G930


  8. #8

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    Citace Původně odeslal Guide-Bot Zobrazit příspěvek
    update nainstalim, jinak oba od kterych se mi to obejvi vzdy pri prvnim logovani maji Mirandu.

    po nainstaleni to vypisuje toto viz priloha.

    dodam ze jsem za Hw firewallem, using proxy.
    Hmm tu hlasku neznam, mozna si to nerozumi s nejakym pluginem. Zkus projit forum na mirande.

    Pokud jsi za proxy tak predpokladam, ze jsi ho pro ten Updater nastavil v Sitich.
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  9. #9

    Standardní Re: Miranda a ** zprava byla zablokovana serverem ICQ ** uzivatel zahltil server

    Citace Původně odeslal NightKing Zobrazit příspěvek
    Hmm tu hlasku neznam, mozna si to nerozumi s nejakym pluginem. Zkus projit forum na mirande.

    Pokud jsi za proxy tak predpokladam, ze jsi ho pro ten Updater nastavil v Sitich.
    ano, samotna mirinda mi pres nej jede, mame zakazany porty az na internet 8080.

    EDIT:

    no trosku me to zarazi.... na ICQ spojeni se serverem mam http, ale na prime spojeni je na vyber jen socks 4,5 a https(mam vybrano) nemuze byt problem v tomhle ?
    Naposledy upravil GreenOrchid; 23.11.2006 v 11:49.

    Laser G9 + Logitech G930


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •