Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Kopírování profilu ve WinXP

  1. #1

    Standardní Kopírování profilu ve WinXP

    Zdravim.Odstranil jsem trojany a zůstalo mi po nich pár drobných chybek.(Nešel zprávce úloh atd.)Vetšinu z toho jsem odstranil,ale ne všechno.Ostatní profily se tváří bezproblémově,tak jsem si chtěl přenést svůj profil do nově vytvořeného,abych nemusel všechno nastavovat a kopírovat.Jenže když chci zkopírovat profil,napíše mi to hlášku "Nepodařilo se nastavit zabezpečení cílového profilu.Chyba-přístup byl odepřen".Nemáte někdo náhodou tip jak chybu odstranit?Díky za každý info.Jsem klasický uživatel,takže problémy řešim jen když nastanou.OS jsem do detailu nestudoval.
    CPU:Dothan M370 1,5Ghz MB:ASUS P4P800E-Deluxe + ASUS CT-479 RAM:2x512MB Geil cl 2,5 HDD:WD Raptor 36,7GB + ST Barracuda 250GB VGA:Radeon R1950Pro 256MB CASE:EC 8023 + Akasa PaxPower 400W

    Monitor: 22" ASUS VW222 (2ms)
    Keyboard: Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ + Belkin Nostromo N52
    Myš: Microsoft Intellimouse Optical Black
    Repro: Logitech R-20 2.1

  2. #2

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    pres co kopirujes profil ? neboli jak ?
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  3. #3
    Member Avatar uživatele Gregy
    Založen
    14.11.2005
    Bydliště
    Hořice
    Věk
    33
    Příspěvky
    294
    Vliv
    227

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    Asi blbá otázka ale jsi administrator? Nemáš nějak omezená práva?
    The Cake is a SPY!

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    Kopíruješ-li Wokenním nástrojem "Migrace profilu uživatele" (nebo jak se tomu nadává), tak bys měl být admin a taky záleží, jestli kopíruješ z XP na XP nebo ze staršího systému na XP...

    Ze starších systémů jdou občas do XP nakopírovat jen soubory, ale nikoli nastavení...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  5. #5

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    Start->Tento počítač->(RButton)Vlastnosti->Vlastnosti systému->Upřesnit->Profily uživatelů->Nastavení

    Kliknu na profil,kterej chci zkopírovat,dám kopírovat a vyberu cestu cílového profilu.Dám OK,zeptá se to,potvrdím kopírování a objeví se avizovaná hláška.
    Adminidtrátorký práva samozřejmě mám.Nový profil jsem vytvořil jako ten předchozí.Někde je zakopanej pes.Chtěl jsem vědět jestli je ta hláška někomu povědomá? Díky odpovědi
    CPU:Dothan M370 1,5Ghz MB:ASUS P4P800E-Deluxe + ASUS CT-479 RAM:2x512MB Geil cl 2,5 HDD:WD Raptor 36,7GB + ST Barracuda 250GB VGA:Radeon R1950Pro 256MB CASE:EC 8023 + Akasa PaxPower 400W

    Monitor: 22" ASUS VW222 (2ms)
    Keyboard: Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ + Belkin Nostromo N52
    Myš: Microsoft Intellimouse Optical Black
    Repro: Logitech R-20 2.1

  6. #6

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    Přes systémové nástroje to nedělám. Průvodce přenesením nastavení a souborů je na h****.Stejně přenáší jen nastavení produktů mrkvosoftu a to je téměř nanic.
    CPU:Dothan M370 1,5Ghz MB:ASUS P4P800E-Deluxe + ASUS CT-479 RAM:2x512MB Geil cl 2,5 HDD:WD Raptor 36,7GB + ST Barracuda 250GB VGA:Radeon R1950Pro 256MB CASE:EC 8023 + Akasa PaxPower 400W

    Monitor: 22" ASUS VW222 (2ms)
    Keyboard: Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ + Belkin Nostromo N52
    Myš: Microsoft Intellimouse Optical Black
    Repro: Logitech R-20 2.1

  7. #7

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    Citace Původně odeslal Roen Zobrazit příspěvek
    Zdravim.Odstranil jsem trojany a zůstalo mi po nich pár drobných chybek.(Nešel zprávce úloh atd.)Vetšinu z toho jsem odstranil,ale ne všechno.Ostatní profily se tváří bezproblémově,tak jsem si chtěl přenést svůj profil do nově vytvořeného,abych nemusel všechno nastavovat a kopírovat.
    tym, ze si vytvoris kopiu tvojho profilu na nejaky novy (existujuci) profil nevyriesis absolutne nic. totiz secky tebou spominane "drobne chybky" sa urcite tykaju uzivatelskeho registra, ktory ma v sebe (vacsinou) vsetky nastavenia programov ktore si si chcel ponechat. pri kopirovani profilu sa nahradzaju povodne subory subormi kopirovanymi (aj vcitane suboru ntuser.dat)
    teda skopirovanim svojho uctu vlastne vytvoris jeho identicku kopiu s povodnymi chybami a nastaveniami.

    ad ta chyba kopirovania profilu: skus ho skopirovat do nejakeho novovytvoreneho adresara na disku, nie hned do profile_diru ineho uzivatela. to by uz malo ist. co vlastne ten profile manager robi? kopiruje profil 1:1 z jedneho adresara do druheho (vacsinou profile adresar ineho usera) a zmeni prava nad subormi pre noveho usera (v pripade ntfs). nic viac nic menej. teda kludne staci pouzivat F5 pre kopirovanie profilov (a v najhorsiom zmenit prava)

  8. #8

    Standardní Re: Kopírování profilu ve WinXP

    V tom případě,pokud je to tak jak říkáš,tak by mělo stačit jen nejít ten správný registr a nahradit ho novým.Podle mě jsou ale věci,které neni potřeba s profilem kopírovat.Drobná chybka třeba je,že ve svém profilu nemám průhledné pozadí názvů ikon a celý obraz se mi zdá že je v malinko horším rozlišení.
    Mě jde jen o to,abych si zkopíroval poštu a nastavení třeba poštovního klienta.Nemusím přeci ze svého profilu přenášet registry,které jsou ve všech profilech identické.Nechce se mi reinstalovat Widle,kvůli pár drobnostem.Vše jinak chodí jak má.
    CPU:Dothan M370 1,5Ghz MB:ASUS P4P800E-Deluxe + ASUS CT-479 RAM:2x512MB Geil cl 2,5 HDD:WD Raptor 36,7GB + ST Barracuda 250GB VGA:Radeon R1950Pro 256MB CASE:EC 8023 + Akasa PaxPower 400W

    Monitor: 22" ASUS VW222 (2ms)
    Keyboard: Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 CZ + Belkin Nostromo N52
    Myš: Microsoft Intellimouse Optical Black
    Repro: Logitech R-20 2.1

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nové ikony ve WinXP
    Založil Dusan v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.08.2006, 13:01
  2. vzdálená plocha ve winXP
    Založil PCborec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 29.04.2004, 08:28
  3. Oprava poškozených profilů ve WinNT/2k
    Založil Hanz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 27.02.2004, 15:17
  4. Nezobrazuje se CD-ROM ve winXP
    Založil taz007 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 19.12.2003, 08:30
  5. Jak naistalovat DX9 ve WinXP
    Založil Caleb v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 17.05.2003, 22:33

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •