Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

  1. #1

    Standardní Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Resim problem,jak namontovat noctuu na dq6... jelikoz ma fosna zespodu ten chladic (CrazyCool to jmenujou) tak se tam nevleze uchyceni noctuy, ma zespodu takovy kriz kterym se prisroubuje skrz diry v desce pasiv,aby lip drzel. No neco jako u zalmana. kdyz to namontuju,tak deska je moc hluboka,takze ji nedam do skrine...

    v podstate mam nekolik moznosti:
    -udelat diru do chiefteca pod procakem
    -sundat CrazyCool,ale pak nevim,jestli by drzely heatpipe
    -nejak sbastlit to spodni uchyceni, vzdy 2 a 2 diry by byly spojene
    -koupit jinej chladic nebo dat box (ani jedno bych nerad...)
    -jit do vodnika (nejsou love$y)

    jestli jste nekdo resil podobny problem,predem dik za radu ....
    Naposledy upravil Zorg; 04.09.2006 v 16:18. Důvod: lepsi nazev threadu
    Chieftec DA-01B-D, Seasonic S12 500W, Gigabyte P45-UD3R, Intel Conroe, Zeppelin 8GB DDR2 800MHz, Samsung F1/F2

  2. #2

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Ja ted resim problem s deskou DS4 a Zalmanem CNPS7700 ..

    http://www.nintek.com.au/x/scripts/p...idproduct=5252 premyslim o tomhle jestli to bude k necemu dobry ;o)

  3. #3

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Určitě to kup, já to mám taky na zalmanovi,!!! funkční!!! Tady jsem to kupoval já, (mám to blízko 15 Km):

    http://www.tntrade.cz/shop/index.php...nto-socket-775
    Core2Duo-E6600-2.4@3,6Ghz+Scythe Infinity / Gigabyte DS-4 / Geil DIMM 4x 1024MB DDR II 800MHz Kit, CL4
    HDD 4x S-ATA II -Seagate 200GB , Seagate 160GB ,Hitachi 80GB, Samsung 400GB
    Gigabyte 8800GT + Zalman VF900-cu
    DVD/RW LG 4160 + DVD/RW SONY Q31 / Fortron Epsilon 600W 12cm fan / case -Aspire-x- Discovery

  4. #4

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    super, takze velikostne se tam vejde i pres pasivy na desce ? Tak jdu do toho , diky ;o)

  5. #5

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Myslim ze ma Zorg ale jiny problem, nez na ktery mu odpovidate.
    Cituji:
    Resim problem,jak namontovat noctuu na dq6... jelikoz ma fosna zespodu ten chladic (CrazyCool to jmenujou) tak se tam nevleze uchyceni noctuy, ma zespodu takovy kriz kterym se prisroubuje skrz diry v desce pasiv,aby lip drzel. No neco jako u zalmana. kdyz to namontuju,tak deska je moc hluboka,takze ji nedam do skrine ....

    Tedy nejde o vypodlozeni pod pasiv k procesoru, ale uchyceni na rub desky pres CrazyCool. Da se to vyresit delsima sroubkama stejne jako na http://www.firingsquad.com/media/art...ge.asp/1967/12 ale nevim zda i pres toto opatreni nebude deska moc "hluboka". Ted jsem chtel napsat prodlouzit podlozeni mezi deskou a case, ale to vlastne nejde z duvodu vystupu konektoru pres case.

    Ja sam uvazuji o koupi teto desky bud se stejnym chladicem nebo s Ninjou. Ten se tam vleze. Juk zde http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=74270
    Je to sice fotka jen zvrchu, ale je to namonteny v case.

    Chci se te zeptat na dalsi vec. Jak je na tom Noctua se sirkou a vyskou nad pasivy?
    A nemas treba i nejaka fota?
    Snad to nejak vyresime. Prosim pokud budes mit nejaka infa muzem to sem hodit. Diky.
    Naposledy upravil Beny; 27.09.2006 v 20:51. Důvod: Chyba ve jmene

  6. #6

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    par fotek,lepsi nemam
    na ty prvni je jeste otocena o 90st, pak mi doslo,ze to muze foukat ven
    na druhy je ta doura,kterou jsem udelal,pac to bylo moc hluboky,pouzity delsi srouby.Z toho je videt,ze kdyby to uchyceni bylo napul, jakoze 2 a 2 diry, tak by se to tam vlezlo.
    na treti mam pohled dovnitr jak to vypada vcelku,akorat ted mam na pasivu Noctuu@1200 autoregulace v biosu a vzadu v chiefu Scythe@1600 na 5V.
    Jinak cemu mam verit ohledne mereni teploty? CoreTemp mi prijde nejpravdepodobnejsi,mam 55-70 podle zateze, bios ukazuje podezrele malo (asi o 20 min) a rmClock zase podezrele hodne,asi o 10vic...Jsem z toho volaky zmeteny :-\
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil Zorg; 28.09.2006 v 13:24.
    Chieftec DA-01B-D, Seasonic S12 500W, Gigabyte P45-UD3R, Intel Conroe, Zeppelin 8GB DDR2 800MHz, Samsung F1/F2

  7. #7

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Diky za fotky. Trosku mne to uklidnilo, myslel jsem, ze ty sponky se nevejdou nad ty kondiky.
    Jakou mas mezeru mezi deskou a plechem v case?
    Myslim, ze by i diry mohla byt vetsi a na bocnici pridelat jeste nejakej vetracek, pokud je tam dostatek mista do hloubky.
    S tou teplotou ti neporadim, zatim nemam postaveno.

  8. #8

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Citace Původně odeslal Beny Zobrazit příspěvek
    Diky za fotky. Trosku mne to uklidnilo, myslel jsem, ze ty sponky se nevejdou nad ty kondiky.
    Jakou mas mezeru mezi deskou a plechem v case?
    Myslim, ze by i diry mohla byt vetsi a na bocnici pridelat jeste nejakej vetracek, pokud je tam dostatek mista do hloubky.
    S tou teplotou ti neporadim, zatim nemam postaveno.
    jak rikam,nahoru se vejde luxusne. akorat mozna nejaka uzsi skrin by mela potiz,ze by to koukalo ven a nesla zavrit bocnice. ja to daval do chiefteca s 12cm fanem vzadu,ten byl sirokej dost.
    Zezadu by se fakt klidne 1 fan uzil,sel by tam v poho kdyby nebyla bocnice,ale zatim necham bez
    Chieftec DA-01B-D, Seasonic S12 500W, Gigabyte P45-UD3R, Intel Conroe, Zeppelin 8GB DDR2 800MHz, Samsung F1/F2

  9. #9
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní Re: Gigabyte DQ6 + Noctua12 = problem uchyceni

    Já jsem problém s DQ6 a Ninjou vyřešil sundáním toho plechu CrazyCool - sice to možná není úplně správné a degradoval jsem DQ6 na DS4, ale aspoň jsem nemusel nic řezat... >:}
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Gigabyte GA-K8N Ultra-9
    Založil DANNY v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 15.04.2005, 14:22
  2. 5900XT MSI, GIGABYTE alebo nieco ine ??? prosim surne
    Založil kju v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 04.04.2004, 07:30
  3. Gigabyte GA-7VA + CPU pod 1,4 Ghz
    Založil Dworkin v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.03.2004, 10:05
  4. Kdo tu FLASHOVAL GIGABYTE BIOS?
    Založil Neller v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 04.03.2004, 10:26
  5. Asus alebo Gigabyte
    Založil Giger v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 11.06.2003, 06:06

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •