Stránka 12 z 19 PrvníPrvní ... 28910111213141516 ... PosledníPoslední
Výsledky 276 až 300 z 464

Téma: Plasma nebo LCD?

  1. #276

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    2jan: dik za postrehy
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  2. #277
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Ono je to celkem logicky, puste si starsi gamesku v 800x600 na 24" LCD s rozlisenim 1920x1200. Vypada to desne (mineno pri roztazeni na plnou velikost a je celkem jedno jestli vcetne deformace na 16:10 nebo zachovani pomeru stran). Pritom na CRT, kterej eni nemusi byt o moc mensi to bude vypadat o dost lip.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #278

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal Voky Zobrazit příspěvek
    to ani nevim ze tu kartu kterou prodavame nese nazev LICA
    LICA je šop, který to u nás jako jediný prodává.
    Samo, je to dekodér TechniSat a v něm je vložená "SIM karta" UPC.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  4. #279

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Jinými slovy kdo se dívá na televizi stejnýma očima (a kritérii) jako já, ten uvidí na plazmě od Panáka za 15K citelně lepší obraz než na LCD od Sony za 100K.
    Jaký model od Sony za 100k máš konkrétně na mysli? A doufám, že je to při srovnatelné úhlopříčce jako u toho "Panáka" za 15k.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  5. #280

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal Paolo Zobrazit příspěvek
    Jaký model od Sony za 100k máš konkrétně na mysli? A doufám, že je to při srovnatelné úhlopříčce jako u toho "Panáka" za 15k.
    Nepochopil jsi mě ... Obecně říkám jen, že podle mého neexistuje bez ohledu na cenu "consumer" LCD, které by ukazovalo tak dobře, jako základní plazma slušného výrobce. Úhlopříčka není důležitá. A Sonku jsem napsal jen proto, že imho dělá asi nejlepší consumer LCD televize (a jednu takovou jsem nedávno taky viděl) a Panáka proto, že imho dělá asi nejlepší consumer PDP. Nic dalšího v tom netřeba hledat.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  6. #281

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Nepochopil jsi mě ... Obecně říkám jen, že podle mého neexistuje bez ohledu na cenu "consumer" LCD, které by ukazovalo tak dobře, jako základní plazma slušného výrobce. Úhlopříčka není důležitá. A Sonku jsem napsal jen proto, že imho dělá asi nejlepší consumer LCD televize (a jednu takovou jsem nedávno taky viděl) a Panáka proto, že imho dělá asi nejlepší consumer PDP. Nic dalšího v tom netřeba hledat.

    Ja muzu jen potvrdit, stryc ma SONY BRAVIA za 60 litru, a kdyz se pusti sirokouhly film, tak proste ty cerne pruhy rusi, jak sviti. A to mu ji doporucovali pro nejvernejsi podani cerne barvy...
    i3-2100,4GB DDR3,WD 500GB GP, WD 1 TB GP, inno3d 8800GT, Lenovo L220x

  7. #282

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal Paolo Zobrazit příspěvek
    LICA je šop, který to u nás jako jediný prodává.
    Samo, je to dekodér TechniSat a v něm je vložená "SIM karta" UPC.
    ja vim ze to mame jediny jinak je to dobra vecicka ze diky ni nemusi byt dalsi krabicka doma
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  8. #283

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    dvaja ľudia mi tvrdia, že doba plaziem skončila, lebo sa vypaľujú, ale na tom HDguru tvrdia, že to nie je pravda, tak ako to je?

    plánujem si kúpiť tú Panasonic TH-42PZ80E v Datarte za 32 303,- SKK, je to dobrá voľba? je to full HD plazma.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  9. #284
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Pokud mas cim tu FullHD krmit, tak to imho dobra volba. V opacnem pripade bych vzal za cca 60% 42PX80.

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  10. #285
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Plazma v tuto chvili nema zadnou rozumnou konkurenci. Jakekoli LCD je obrazove horsi. Mno a led/oled/.... jsou zatim technologie mimo dosah bezneho smrtelnika.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  11. #286

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal milka Zobrazit příspěvek
    Ja muzu jen potvrdit, stryc ma SONY BRAVIA za 60 litru, a kdyz se pusti sirokouhly film, tak proste ty cerne pruhy rusi, jak sviti. A to mu ji doporucovali pro nejvernejsi podani cerne barvy...
    Nevím co je to za model.
    Já letos pořídil 40X3000 a ta stála podobně, ale takové problémy opravdu nemám.
    Už se na ni dívalo několik lidí jak majitelů plasmy tak LCD a všem se líbil jak design tak kvalita zobrazení (srovnáváno na "nehorším" zdroji - tedy na DVB-T případně DVB-C).

    Tím netvrdím, že plasma nemá černou černější. Osobně jsem velmi dlouho zvažoval pro a proti jednotlivých technologií a po subjektivním pozorování a porovnávání zobrazovadel, jsem se rozhodl právě pro tuto LCD TV a to nejen kvůli (ne)kvalitě zobrazení ale i ovládání a dalšího vybavení.
    Naposledy upravil Paolo; 08.12.2008 v 18:23. Důvod: Doplnění mého názoru na srovnání plasma - LCD
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  12. #287
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    ja jsem prave objednal pro nase na Vanoce
    PANASONIC TH-42PX80EA

    tak doufam, ze jsem vybral dobre a ze me to neomlati o hlavu
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  13. #288
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    ja jsem prave objednal pro nase na Vanoce
    PANASONIC TH-42PX80EA

    tak doufam, ze jsem vybral dobre a ze me to neomlati o hlavu
    Kdyby jo, tak v PM posilam mou adresu. Dik

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  14. #289
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal PetrT Zobrazit příspěvek
    Kdyby jo, tak v PM posilam mou adresu. Dik
    kdyz ti nebudou vadit stopy od krve

    ja jsem porad premyslel jestli mam brat FullHD, nebo ne, pak jsem si precetl nejaky zkusenosti atd.
    nasi stejne jenom cumi na TV z kabelovky, DVD ve vysoke kvalite ani nevi ze existuji
    a na PS3 nebo Xbox nemam love, mozna casem me to bude srat, ze jsem nevzal FullHD, ale prinejhorsim ju dam do loznice
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  15. #290

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    kdyz ti nebudou vadit stopy od krve

    ja jsem porad premyslel jestli mam brat FullHD, nebo ne, pak jsem si precetl nejaky zkusenosti atd.
    nasi stejne jenom cumi na TV z kabelovky, DVD ve vysoke kvalite ani nevi ze existuji
    a na PS3 nebo Xbox nemam love, mozna casem me to bude srat, ze jsem nevzal FullHD, ale prinejhorsim ju dam do loznice
    Budou tim padem spokojeny

    ja jsem vzal FullHD verzi Panaka jen diky tomu, ze v krame co jsem si je prohlizel, byly obe vedle sebe pustene na stejny TV signal (nic moc, ale byl to stejny signal ) a TV byli i plus minus stejne nastavene a obraz na se mi na FullHD libil o par procent vic, ale spise kontrastem a barvou, ne rozlisenim. Nicmene 42PX80 je pro podobny zamer idealni TV, jak cenou, tak kvalitou, respektive bych rekl, ze v pomeru vykon (obraz) / cena je to asi furt to nejlepsi, co se da na "takoveto bezne domaci koukani " na TV koupit, nebot FullHD z terestrialu a nasich multipelxu tady asi jeste dost dlouho nebude. Takze vez, ze budes spokojen, stejne jako rodicovstvo
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  16. #291

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    42PX80 je taky můj favorit, hodlám do ní jít příští rok, podle toho jestli se budu stěhovat nebo ne.

    O víkendu jsem u ségry zase koukal na toho jejich FullHD LCD Samsunga, pouštěli jsme do toho různě kvalitní videa a jenom mě to utvrzuje v tom, že FullHD jenom na konzoli, a to ještě s výhradama. Na TV to prostě není, to je jako si pouštět hodně špatnej DVDrip na 22" monitoru. Do budoucna fullHD nevim nevim, když bude TV vysílání (snad) 720p, tak proč kvůli tomu mít fullHD když do HDready to bude krásně stačit....celkem se ztotožňuju s tím, co napsal jan.

  17. #292
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    273

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    ja jsem prave objednal pro nase na Vanoce
    PANASONIC TH-42PX80EA

    tak doufam, ze jsem vybral dobre a ze me to neomlati o hlavu
    kolega si ju objednal v pondelok a dnes mu ju priviezli , tak cakam este na jeho vyjadrenie.
    Pohladal si toho o nom na forach dost a mna sa uz len opytal ci som s nim spokojny..
    Keby som sa mal rozhodovat teraz tak nemenim a este by som usetril 12k /niekedy na jar ma stal 35k s maximalnou zlavou/
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  18. #293
    Member Avatar uživatele tnema
    Založen
    07.11.2004
    Bydliště
    Pustiměř
    Věk
    46
    Příspěvky
    363
    Vliv
    246

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    ja jsem prave objednal pro nase na Vanoce
    PANASONIC TH-42PX80EA

    tak doufam, ze jsem vybral dobre a ze me to neomlati o hlavu
    melu možná furt to stejné dokola, kdysi jsem to zde už psal,
    ano bez debat jsi vybral to nej co jsi mohl
    já to zde řešil cca v březnu, koupě pro bratra, tenkrát stála 26k a to byla nej cena na netu, ted pod18k
    koupil jsem ji po XX hodinách strávených na tvfreaku čtením fora
    min šunt sem viděl nakyho samsunga, bavíme se o 107cm TV, za 15k, 3k navic u plazmy je prd, zde neni na cem usetrit,
    clovek ma 3 moznosti: 1)chce TV a je mu jedno co 2) chce nej pomer cena vykon PX80EA 3)chce luxus
    42PX80EA je nástupce legendy (model už si nepamatuji), jenž získala EISA, takže se prostě nemá o čem bavit

    Jinak se naprosto stotožnuji s názorem ostatních, FullHD zbytečné pro TV vysílání+HD filmy, využití dobré pouze pro konzoli, jestli 720i nebo 1080i člověk stejně svým okem lajka nepozná ve vzdálenosti 3 a více metrů, min procento lidí to pozná ale to sou už profíci.
    Naposledy upravil tnema; 12.12.2008 v 05:58.

  19. #294
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal tnema Zobrazit příspěvek
    Jinak se naprosto stotožnuji s názorem ostatních, FullHD zbytečné pro TV vysílání+HD filmy, využití dobré pouze pro konzoli, jestli 720i nebo 1080i člověk stejně svým okem lajka nepozná ve vzdálenosti 3 a více metrů, min procento lidí to pozná ale to sou už profíci.
    HD signal jsem zatim videl dukladneji pouze z pocitace na mem 24"LCD. Je fakt, ze vetsi rozliseni poznam, jenom kdyz sedim "u pocitace"... Kdyz se lehnu na postel, tak uz tam moc rozdil poznat neni.
    Nicmene tohle se rikalo i o DVD vs DivX, CD vs MP3 a muzu s jistotou rict, ze tady rozdil je, ikdyz driv mne to taky az tak neprislo...

  20. #295
    Member Avatar uživatele tnema
    Založen
    07.11.2004
    Bydliště
    Pustiměř
    Věk
    46
    Příspěvky
    363
    Vliv
    246

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal wong Zobrazit příspěvek
    Nicmene tohle se rikalo i o DVD vs DivX, CD vs MP3 a muzu s jistotou rict, ze tady rozdil je, ikdyz driv mne to taky az tak neprislo...
    Souhlas - CD a MP3, je poznat ale člověk musí mít kvalitní zesilovač + min. 2,5 pásmový repra, já to doma poznám na starý hifi soupravě 15 let staré .-)

  21. #296
    Senior Member mince Avatar uživatele Pavlis
    Založen
    20.10.2002
    Bydliště
    Jihlava/Trebicsko
    Příspěvky
    1 145
    Vliv
    278

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    ja jsem to videl na dvou vedle sebe stejne velkych TV a rozdil je pri HD zdroji videt na prvni pohled, kazdopadne to bylo za tam danejch podminek. Myslim ze jednozn. soud v tomto tezko delat, kazdej at si zajde na to podivat a sam zvazi zda mu mira rozdilu stoji za penize ci spotrebu navic. Me osobne by kvalita za to stala, spotreba ne.
    X2-4850e(2,5Ghz@1,0Ghz:1,15V@0,85V),GB 780G (HD 3200 IGP), 4GB DDR2 880, 500GB SATAII(AAKS), SH-S203D DVD-RW, Antec 3480....
    ------------------------------------------------------------------------------
    IBM T40

  22. #297
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Rozdiel samozrejme vidiet je, ale treba sa na to pozriet hlavne z hladiska dialky, z ktorej budete sledovat dany obraz...

    Ked budete na 40" pozerat z 4-5 metrov, tak Vam moze byt jedno, ci je hd ready/fullhd alebo "len" 1024xdaco.... Ak z dvoch, ako ja, tak tam mate rozdiel na facku... Este aj slepa pritulkina matka pozerala chvilu fullHD zdroj, potom sa preplo na normalnu TV a jej okamzita reakcia bola absolutne znechutenie nad obrazom
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  23. #298
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    no me TV uz dorazila, musim ju vyzkouset az nebude nikdo doma, aby se to neprozradilo
    takze jsem zvedavej, o vikendu to vyzkousim, ale podle Vasich ohlasu a ohlasu na netu, si myslim ze jsem udelal dobre

    diky za pomoc
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  24. #299

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    no me TV uz dorazila, musim ju vyzkouset az nebude nikdo doma, aby se to neprozradilo
    takze jsem zvedavej, o vikendu to vyzkousim, ale podle Vasich ohlasu a ohlasu na netu, si myslim ze jsem udelal dobre

    diky za pomoc
    OT/ ty mas 22+3, 500m ctverecnich? Ja jenom kde takovejhle peknej, ale dost neskladnej vanocni darek schovavas, aby se na nej neprislo, ja kdybych nemel garaz, tak nemam sanci tu krabici 2x 1.5 m narvat kamkoliv /OT
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  25. #300
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    284

    Standardní Re: Plasma nebo LCD?

    Citace Původně odeslal tiktak Zobrazit příspěvek
    OT/ ty mas 22+3, 500m ctverecnich? Ja jenom kde takovejhle peknej, ale dost neskladnej vanocni darek schovavas, aby se na nej neprislo, ja kdybych nemel garaz, tak nemam sanci tu krabici 2x 1.5 m narvat kamkoliv /OT
    jenom z duvodu prekvapeni pro moje rodice jsem to nechal u brachy v byte 2+1, museli jsme posunout postele od zdi, protoze ta krabice se pod postel nevesla!! tak stoji vedle postele
    jenom svagrova nadava, ze ji tam ta krabice prekazi

    jinak doma bych to taky schoval, akorat mati vleze vsude, tak aby to bylo prekvapeni
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. LCD Acer nebo Samsung?
    Založil kachel v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 03.12.2005, 23:37
  2. aky 19 a alebo 17 LCD
    Založil pageup-pagedown v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 29.07.2005, 12:24
  3. LCD Panel co vy nato ?? udělat nebo koupit
    Založil KoNG v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 92
    Poslední příspěvek: 26.03.2005, 00:00
  4. Kradený notebook
    Založil logich v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 34
    Poslední příspěvek: 14.05.2004, 09:46
  5. 15" LCD - Fujitsu Siemens nebo Benq
    Založil ress v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 06.03.2003, 15:16

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •