Za to, že jsem do threadu zapomněl napsat, že prodávám i jinde a jak si sám Darth Maul ověřil, tak jsem to tak měl prý minimálně jeden den, než jsem si toho všimnul! To je velice závažné porušení pravidel, nehledě na to, že v mém threadu neměl o tu grafiku nikdo zájem, takže jsem nikoho nijak nepoškodil... Darthe, chápu, že máš na mě pifku, že jsem se tenkrát celkem dost zastal Ximy, když jste ho vyhazovali z bazaru a založil ten thread o něm, ale vyřizovat si osobní spory přes admnistrátorskou funkci? To si teda klesnul...

Původně odeslal Darth Maul
Porušil jsi pravidla o prodeji mimo fórum - nemáš to uvedeno v prvním postu threadu a do toho předposledního jsi to dopsal až když se Ti ozval kupec na PCT! Tam jsi to nabízel minimálně den aniž bys na to upozornil tady. Bude Ti zakázán přístup do bazaru!


Btw: Tomu důvodu, pro kterej mi byl bazar zakázanej se musim fakt smát, větší blbost sis Darthe vymyslet nemoh... neřeknu, kdyby to někoho poškodilo, ale jedinej kdo měl o tu grafiku zájem byl myslim Ja8k1 a toho jsem poslal hned ze začátku do háje, źe za tu cenu to nedam ani omylem. Pak tam chci napsat, že na PCT už mi někdo hodil nabídku na 1100 nebo 1200 myslim, ale všimnu si, že jsem tam neměl napsáno prodávám i jinde, tak to píšu do editu k prvnímu postu, ale nevim proč,ale hodilo mi to jako novej příspěvek na konec threadu, no a to okamžitě bouchlo do očí Dartha a hned se toho chytí jak slepice víte čeho... Kdybych nebyl poctivej a nesnažil se ctít pravidla a nedopisoval tam to o prodávání jinde,tak si nikdo ničeho ani nevšimne a je všechno fpoho a teď mam bejt za tu poctivost trestanej? Seš normální Darthe? Taky nehledě na to mam za to, že jsem měl v nadpisu I/P: a ne přímo rovnou prodej...

Takže pořád nechápu za co mi byl zakázanej přístup? To jsem tak závažně porušil jeho pravidla?