Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: poradi mi nekdo ? A XP 1700+ + deska

  1. #1

    Standardní poradi mi nekdo ? A XP 1700+ + deska

    Ahojky, muze mi prosim nekdo poradit. Chtel bych si postavit nejaky poc. zhruba s AT XP 1700+ nepoadil by mi nekdo nejakou desku spis levnejsi ECS, MSi .... Diky moc.

  2. #2

    Standardní

    Ja jsem si nedavno (cca. pred 14 dnema) taky stavel comp. XP 1700+ a koupil jsem si k tomu desku Epox 8RDA+. Je postavena na novym chipsetu, pameti bezej pod Dual channel a je fakt dobra (z meho pohledu). Za stejnou cenu sezenes daleko lepsi desku nez od MSI..
    Ten Epox jsem vzal taky jeste z jednoho duvodu...je to velmi dobra deska na pretaktovani..

    PS. Cena 4400kc s DPH.

  3. #3

    Standardní

    diky za odpoved, ale s tou cenou nesouhlasim MSI 745 Ultra stoji 2380,- ale nic nenamitam na kvalitu, ale me opravdu staci nejaka obyc. deska, ani to nechci pretaktovavat ted mam AMD K6 350 tak si chci trosku zrychlit praci

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Spajky
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    TÁBOR
    Příspěvky
    1 978
    Vliv
    283

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dennis
    diky za odpoved, ale s tou cenou nesouhlasim MSI 745 Ultra stoji 2380,- ale nic nenamitam na kvalitu, ale me opravdu staci nejaka obyc. deska, ani to nechci pretaktovavat ted mam AMD K6 350 tak si chci trosku zrychlit praci
    JJ,taky bych sel do MSI745Ultra,na OC zas tak naprd uplne nei a cena je good.A nebo ta nova ECS s tim SIS 746,ale ta tu bude az dyl

  5. #5

    Standardní

    no za tu cenu bych opravdu bral MSI745 Ultra měl jsem ji doma je dobra(stabilní) v pohode zvladá fsb 166 a ma delicku 1/5 což znamená že PCI a AGP zustanou na standartní frekveni neni nijak super vykonem ale stačí a přetaktovat se na ní také da docela dobře ale napěti na nove XP s 0,13 jadrem ma maximalni napěti uen 1,7 cýž neni moc .

  6. #6

    Standardní

    Můžeš zkusit Monimu, maj tam akci na Epox EP-8K9A + AthlonXP 1700+ + chladič Speeze RaptorCool I (což je Spire FalconRockII - dost slušnej) - to všechno 4772,- kč bez daně a možná ti i něco slevěj na ISIC. Ale nevim já bych na desce neštřil.

  7. #7

    Standardní

    No ta nabídka monimi je zajimava a ta deska je urcite lepsi nez MSI

  8. #8

    Standardní

    MSI 746 vypada na jejich tw strankach moc pekne, ale k nam dorazi asi opravdu az dyl, nechci setrit na desce ale zase nechci zbytecne preplacet kdyz se vsechny stejne delaji v jedne fabrice na tajwanu asi jako skoro vse dnes ze treba CD-RW Lito-on vs Teac a plno dalsich, jen se zneni logo vyrobce a to mi nikdo nevyvrati

  9. #9

    Standardní

    NO v jedne tovarně se nevyraví ani omyxlem a hlavně je jedno kdese vyrábí ale duležité je z jak kvalitních komponent se vyrábí a MSi rozhodně není tak Kvalitni jako EPOX a lito.on a teac no lite-on je o dost horši tedy pokud to neni oem no prostě neni vždy dobre kupovat to nejlevnější, ale nai ne to nejdražší

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele Spajky
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    TÁBOR
    Příspěvky
    1 978
    Vliv
    283

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dennis
    MSI 746 vypada na jejich tw strankach moc pekne, ale k nam dorazi asi opravdu az dyl, nechci setrit na desce ale zase nechci zbytecne preplacet kdyz se vsechny stejne delaji v jedne fabrice na tajwanu asi jako skoro vse dnes ze treba CD-RW Lito-on vs Teac a plno dalsich, jen se zneni logo vyrobce a to mi nikdo nevyvrati
    To jako,ze je LITE-ON spatnej??Dric mozna byl,ale ted je good,a za tu cenu?
    Ten SIS,uz by tady moh bejt,pac ta deska od ECS,co na ni ma ten SIS bejt,je fakt husta,a cena ma bejt 80$

  11. #11

    Standardní

    nerikam ze Lite - on je spatny, naopak, kdyz se podivas na cdr.cz tak ma stejny vnitrek jako teac je firmware je jiny

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Poradí mi někdo s konfigurací Xka v MDK9.2?
    Založil Switcher v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 25.08.2004, 18:17
  2. Pomožte mi někdo GF2 pls
    Založil morbit v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.08.2004, 15:06
  3. Půjčil by mi někdo elektrovodivý lak?
    Založil Tomas v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 27.02.2003, 11:26
  4. Tak už mi konečně někdo poradí s TV-Outem
    Založil Špeta Marek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 06.12.2002, 12:51

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •