Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: foťák nebere starší fotky z PC :-(

  1. #1

    Standardní foťák nebere starší fotky z PC :-(

    foťák nebere starší fotky z PC

    lidi mám zvláštní problém - koupil jsem panasonica Lumix LS1 a jelikož má TV výstup, chtěl jsem potěšit rodiče, že jim na TV ukážu fotky našeho psa a rodiny... no sprostě jsem na MMC kartu nahrál ve čtečce fotky a asi 50% z nich šlo v digitálu pouštět, zbytek nic... tak jsem laboroval a zkoušel nějaké konverze přes jpeg resampler a acd see, ale pak už jsem měl v digitálu buď jen černé snímky (černý displej s číslem OSD jakože fotky) nebo hlášku, že není nic zobrazovatelného...

    neví někdo prosím co je v tom za fígl?.... ty fotky mám ze starého Olympusu, Canonu a taky projeté přes grafické programy....

    u vyššího Lumixe jsem viděl někde na e-shopu tohle: "JPEG - kompatibilní s Exif 2.2, DCF a DPOF v 1.1 / video AVI (Motion JPEG)"

    díky za shovívavost, na foťáky jsem lama


    jsem to zkusil přejmenovat podle panasonicu, ale stejně jenom černé obrazovky... vlastně vím, že ty některé fotky, které mi to náhodou vzalo, byly možná pojmenovány i s diakritikou

    ach jo


    moc moc moc prosím kdyby něco tak na e-mail , pctec@seznam.cz

    děkuji e-mail
    DECENT II EXTREME
    ---> http://7luke.com/decent <--- už je zase jiný konfig ale není čas to změnit na webu

  2. #2

    Standardní Re: foťák nebere starší fotky z PC :-(

    Uz jsem ti odpovidal jinde

    ... Mno malokdy to jde, fotak je obvykle schopen prehrat pouze fotky ktere sam vytvoril. Cili pokud se trebas jenom editovaly uz je neprehrajes. To je ale asi problem vsech fotaku u meho Canonu to funguje stejne. Mas asi smulu.

    Jedine co bych jeste by tebou zkusil je zmeni rozmer fotek na standardne podporovany tvym fotakem ale imo to nepomuze.
    Ty kompatibility byvaji jednosmerne - cili ze fotak vytvori fotky kompatibilni se standardy ale ne ze ten standard univerzalne podporuje.

    ...

  3. #3

    Standardní Re: foťák nebere starší fotky z PC :-(

    no jo právě to asi visí na exifu

    je nějaký program exifer, který zálohuje exif, udělá úpravy fotky a pak exif vrátí do upravené... tak jsem přes něj zkoušel lamerksky načíst (přilepit) exif z jiné fotky (kterou foťák bere) a pak to byla sranda - miniatura (náhled) byl ve windowsech holka s motorkou (to z čeho byl exif) a když se to otevřelo ve vieweru tak to byla ta fotka kterou jsem chtěl dostat do foťáku - pes .... jenže foťák na to stejně kašlal ach jo !
    DECENT II EXTREME
    ---> http://7luke.com/decent <--- už je zase jiný konfig ale není čas to změnit na webu

  4. #4
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: foťák nebere starší fotky z PC :-(

    Tak skus skopirovat iba niektore casti EXIFu...

    Nez sa spytas cim -> http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=47091

    Zacal by som udajmi o vyrobcovi.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  5. #5

    Standardní Re: foťák nebere starší fotky z PC :-(

    už je to vyřešeno - TV Writer - funguje

    Autor: LukášLS1
    Datum: 24.03.2006 10:52

    Děkuji děkuji děkuji MOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tento dotaz byl na 6 fórech.... kdysi jsem někde o TV Writeru musel něco zaslechnout, protože ten název mi byl známý. No nejdříve jsem neuspěl, ale pak jsem změnil výstup na CANON a jede to !!!! (foťák mi bral dřívější fotky z CANONu)..

    Špičkově rychle to zkonvertovalo 70 fotek, i když v exifu je pořád NIKON... ale jede to
    DECENT II EXTREME
    ---> http://7luke.com/decent <--- už je zase jiný konfig ale není čas to změnit na webu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. PC nabíhá až na druhej pokus! UŽ 10 DNÍ JEDE OK!!!
    Založil Vykuk v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 134
    Poslední příspěvek: 10.06.2006, 19:39
  2. Foťák do 10.000Sk
    Založil e1 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 30.11.2005, 19:02
  3. Vodni a vzduchove chlazeni - fotky a popis :)
    Založil Nakadah Al Jaffa v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 02.02.2004, 19:45
  4. W2K server a limit PC v Doméně - vyreseno
    Založil mager v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 31.07.2003, 08:17
  5. Starší kvalitní repro & zapojeni do PC
    Založil Wanted v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 28
    Poslední příspěvek: 19.02.2003, 14:06

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •