Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 36

Téma: Zakaz vstupu do bazaru

  1. #1

    Standardní Zakaz vstupu do bazaru

    Zdravim,

    byl mi zakazan vstup do bazaru.

    Nebyl jsem v poslednim mesici nikym upozornen, ze bych se dopustil konkretniho poruseni pravidel.

    Na dotazy Darth Maula v tomto threadu:
    http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=41988
    jsem odpovedel podle meho jednoznacne.

    Nazev tematu nebyl aktualizovany z toho duvodu, ze aktualizace NEJDE provest.
    Je to nedostatek fora (jak mi prozradil MadCap).

    Proc, ikdyz jsem toto zduvodnil, jsem dostal BAN z bazaru?
    nekamaradim s vama

  2. #2

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Zakaz bazaru si mal uz na phpBB.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  3. #3

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Rainbow
    Zakaz bazaru si mal uz na phpBB.
    Mel, ale to neni duvod proto, abych ho dostal po dvou mesichci i na novem foru ne?
    Mel jsem se provinit nabidkou zbozi, ktere nemam, ale to jsem vysvetlil...
    nekamaradim s vama

  4. #4

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Nie je dovod, aby zakaz zmizol prechodom na nove forum.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  5. #5

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Dle meho skromneho odhadu si dostal bazar-ban proto, ze prodavas zbozi ktere neni puvodne ve tvem vlastnictvi a tudiz v podstate neoodpovida tva nabidka nekomercni inzerci.
    Dle meho soudu praktikujes "Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje", coz je neklamny znak podnikani a lze pochopit ze vedeni fora to neakceptuje, kdyz jsou tu subjekty, ktere za podobnou propagaci na foru plati €. Aspon tak sem to pochopil z toho co psal Darth Maul.
    | P67 + 2500K@silent |

  6. #6

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Darth Maul me upozornil na placenou inzerci.

    Muzu se zeptat proc tedy moje nabidka na fin. vypomoc foru nebyla pijata?

    Ja jsem prechod na vB podporit chtel...
    Naposledy upravil Xima; 18.02.2006 v 01:22.
    nekamaradim s vama

  7. #7

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Sorry že do toho vstupuju, ale moc dobře si pamatuju případ tak před 3 měsíci - měl jsi "P:" thread na nějaký set a když jsem se na tebe se zájmem obrátil, tak jsi to prostě neměl. Což mě maximálně udivilo - proč inzeruješ něco, co nemáš? Takže nakonec z obchodu nebylo nic a akorát jsi někoho namlsal.

    Ty mechaniky DVDRW z posledního týdne byly ty samý. Říkal jsi, budou v úterý, nebyly. Pak jsi to změnil "do týdne". No comment. Akorát ničíš bazar nabídkama, který prostě nejsou reálný. Není mi ani jasný, k čemu je informativně/prodejní thread na prodej mechanik za poloviční cenu, když v Annonci a všude by ti s nima utrhali ruce.

    Kromě toho jsi točil v bazaru zboží jak housky a nikdo jistě nepochybuje, že to co děláš je soustavná výdělečná činnost za účelem dosažení zisku, k čemuž bazar dle pravidel neslouží.

    Asi takhle - já ti zisk přeju, ale vadí mi, že děláš těmi thready na věci co prostě nemáš z lidí voly. Taky bys měl myslet na to, jak se oni cejtěj, když se tvoje super výhodný nabídky rozplývaj jak pára nad hrncem. Prostě to není seriózní, ani etické. Prodávej jen zboží, co ti leží doma na stole. Ano, vím že jsi mnoha lidem jistě sehnal fajnový laciný zboží, ale jsou i jiné případy...

    Jinak proti tobě nic nemám, ale tohle mi na tvojí činnosti v bazaru pilo krev.

    Tohle píšu jako názor člena fóra, jakkoliv může být subjektivní.

  8. #8
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    265

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Podla mna prisli ludia z fora na to ako z teba vytiahnut $

    Asi ti neostava nic ine, len si zalozit v bazari plateny thread, kde budes mat stale svoju aktualnu ponuku a kde ti budu ludia odpisovat co chcu. A viem si celkom predstavit ze ten thread bude dlhy a bude v nom bordel. Ale co uz sa da robit.
    Ale myslim ze uplne najlepsie by bolo, keby ten co ti dal ban ti sem napisal aj dovod preco si ten ban dostal.
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

  9. #9

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Jindra Hojer
    Sorry že do toho vstupuju, ale moc dobře si pamatuju případ tak před 3 měsíci - měl jsi "P:" thread na nějaký set a když jsem se na tebe se zájmem obrátil, tak jsi to prostě neměl. Což mě maximálně udivilo - proč inzeruješ něco, co nemáš? Takže nakonec z obchodu nebylo nic a akorát jsi někoho namlsal.

    Ty mechaniky DVDRW z posledního týdne byly ty samý. Říkal jsi, budou v úterý, nebyly. Pak jsi to změnil "do týdne". No comment. Akorát ničíš bazar nabídkama, který prostě nejsou reálný. Není mi ani jasný, k čemu je informativně/prodejní thread na prodej mechanik za poloviční cenu, když v Annonci a všude by ti s nima utrhali ruce.

    Kromě toho jsi točil v bazaru zboží jak housky a nikdo jistě nepochybuje, že to co děláš je soustavná výdělečná činnost za účelem dosažení zisku, k čemuž bazar dle pravidel neslouží.

    Asi takhle - já ti zisk přeju, ale vadí mi, že děláš těmi thready na věci co prostě nemáš z lidí voly. Taky bys měl myslet na to, jak se oni cejtěj, když se tvoje super výhodný nabídky rozplývaj jak pára nad hrncem. Prostě to není seriózní, ani etické. Prodávej jen zboží, co ti leží doma na stole.

    Jinak proti tobě nic nemám, ale tohle mi na tvojí činnosti pilo krev.

    Tohle píšu jako názor člena fóra, jakkoliv může být subjektivní.
    Co se tyka tech mechanik - mam 3ks a na dodavku dalsich cekam. Rohzhodne nemam co ziskat "delanim z lidi voly". Ja urcite ne.
    Ode me se lidi dockali treba i slevy z ceny zbozi za delsi cekaci lhuty. Snazim se vychazet vstric.

    Rikas, ze nicim nerealnyma nabidkama bazar.
    Ale ja jsem se pouze informoval (I/P) o zajmu o dane zbozi. A jeden typ neprisel, ale jsou jine, takze to taky neni docela pravda.
    A co se tyka Annonce a "trhani rukou" -- nemam prilis zajem, rad jednam s lidma co jsou trosku na urovni a v obraze...

    Jindro Hojere, pamatujes jak jsi mi kdysi pred pulrokem odrekl dohodnuty prodej protoze "jsi se prehledl v cene"?
    Ale nic Ti nevycitam, vse jsmesi davno vyjasnili.
    Mimochodem o jaky set se jednalo? Posli mi PM, docela by me to zajimalo.
    Naposledy upravil Xima; 18.02.2006 v 01:11.
    nekamaradim s vama

  10. #10

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal THX
    Podla mna prisli ludia z fora na to ako z teba vytiahnut $

    Asi ti neostava nic ine, len si zalozit v bazari plateny thread, kde budes mat stale svoju aktualnu ponuku a kde ti budu ludia odpisovat co chcu. A viem si celkom predstavit ze ten thread bude dlhy a bude v nom bordel. Ale co uz sa da robit.
    Ale myslim ze uplne najlepsie by bolo, keby ten co ti dal ban ti sem napisal aj dovod preco si ten ban dostal.
    V podstate nemam nic proti.

    Ja se jen zopakuju - nabizel jsem foru penize pri prechodu na nove forum, ale nebyly prijaty. Chtel jsem prispet, protoze vim, ze jsem na foru prodal dost veci.
    Ale myslim, ze to bylo prospesne i pro cleny fora (noflame pls...)
    nekamaradim s vama

  11. #11
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    310

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Xima
    V podstate nemam nic proti.

    Ja se jen zopakuju - nabizel jsem foru penize pri prechodu na nove forum, ale nebyly prijaty. Chtel jsem prispet, protoze vim, ze jsem na foru prodal dost veci.
    Ale myslim, ze to bylo prospesne i pro cleny fora (noflame pls...)
    par poznamek:
    1) tvuj zpusob obchodu je komercniho (obchodniho) charakteru - je vicemene trvale povahy a za ucelem zisku; takze, i ze zakonneho hlediska je to regulerni podnikani. to je naprosto v poradku (opravneni podnikat a danove veci ponechavam stranou, to je vec kazdeho z nas). v takovem pripade ale obchodovanim v bazaru porusujes jeho nekomercni charakter
    2) pred cca pul rokem tu byl verejny navrh pro ty, kteri obchoduji s hw, aby mohli mit na foru svuj banner ci obchodni thread: viz tady http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=35058 a tady http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=34826 . afaik ses tohoto ani nezucastnil. moje otazka tedy zni proc bys mel mit vyhodu, za kterou jini (mawa atd.) regulerne plati?

    abych jenom nekrivdil, na tvoji pomoc pri noteboocich od velechove jsem nezapomnel a stale si tve pomoci vazim.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  12. #12

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Xima
    Ja se jen zopakuju - nabizel jsem foru penize pri prechodu na nove forum, ale nebyly prijaty. Chtel jsem prispet, protoze vim, ze jsem na foru prodal dost veci.
    Prispevok na forum a platene thready v bazari su dve nesuvisiace veci.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  13. #13

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal riksa
    par poznamek:
    1) tvuj zpusob obchodu je komercniho (obchodniho) charakteru - je vicemene trvale povahy a za ucelem zisku; takze, i ze zakonneho hlediska je to regulerni podnikani. to je naprosto v poradku (opravneni podnikat a danove veci ponechavam stranou, to je vec kazdeho z nas). v takovem pripade ale obchodovanim v bazaru porusujes jeho nekomercni charakter
    2) pred cca pul rokem tu byl verejny navrh pro ty, kteri obchoduji s hw, aby mohli mit na foru svuj banner ci obchodni thread: viz tady http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=35058 a tady http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=34826 . afaik ses tohoto ani nezucastnil. moje otazka tedy zni proc bys mel mit vyhodu, za kterou jini (mawa atd.) regulerne plati?
    abych jenom nekrivdil, na tvoji pomoc pri noteboocich od velechove jsem nezapomnel a stale si tve pomoci vazim.
    je nas tu vic, kteri nemaji svoje e-shopy nebo firmy a nabizeji zde (vice) zbozi jako soukrome osoby. Proto banner je v mem pripade nesmysl.
    Tehdy pred tim pul rokem ani mnozstvi mnou nabizeneho HW nebyl nijak zvlast velky, nebyl proto duvod se do toho zapojovat.
    Ted bych svuj obchdni thread bral jako dobrou moznost pokud to je zadouci.

    Navic jsem nemel doted pocit, ze forum ma zajem na tom, abych na nej nejak fin. prispival nebo si platil inz. thread.
    Mohl mi nekdo treba napsat: "nechces si platit svuj inz. thread kdyz toho mas v bazaru vic nez je zdravo?" pripadne na moji nabidku reagovat nabidkou placeneho threadu v bazaru.
    Urcite bych to nejak resil, vzdycky jsem byl aktivni pri reseni ruznych problemu.
    A myslim, ze i pro forum by to bylo prinosem (ackoliv teda nevim jak je na tom forum po strance financni...)
    Naposledy upravil Xima; 18.02.2006 v 02:47.
    nekamaradim s vama

  14. #14

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Rainbow
    Prispevok na forum a platene thready v bazari su dve nesuvisiace veci.
    To je pravda.

    Na druhou stranu jsou to nakonec zase jen penize a ja nabidku formuloval jako prispevek na forum i z duvodu bazaru.
    nekamaradim s vama

  15. #15

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Rainbow
    Zakaz bazaru si mal uz na phpBB.
    Zakaz jsem vlastne nemel, byl jsem na cerne listine a dostal jsem (jak uvedl Spec) omylem Tago.
    Naposledy upravil Xima; 18.02.2006 v 02:38.
    nekamaradim s vama

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele J.Wade
    Založen
    01.11.2003
    Bydliště
    Praha-> Jížní Město
    Věk
    39
    Příspěvky
    685
    Vliv
    256

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Ximo ja teda nevim, ale v dosti threadech od tebe vidim "dohodnem se po ICQ" "napis SZ tam se domluvime" a tak podobne coz je samotny porusovani pravidel, dost lidi je za to pruzenejch a rekl bych ze to moderatori tolerovali docela dlouho.. ja teda nevim ale aspon v tomhle bys to mohl respektovat..
    CPU: Q8200 @ 2,33Ghz, Graphyc:GTX 650 Ti, Gygabite 1150/5400 6GB patriot,Maxtor 500gb, Corsair 600W.

  17. #17

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal J.Wade
    Ximo ja teda nevim, ale v dosti threadech od tebe vidim "dohodnem se po ICQ" "napis SZ tam se domluvime" a tak podobne coz je samotny porusovani pravidel, dost lidi je za to pruzenejch a rekl bych ze to moderatori tolerovali docela dlouho.. ja teda nevim ale aspon v tomhle bys to mohl respektovat..
    Pokud jsi tohle nekde videl, tak to patrne kdyz jsem se s nekym chtel dohodnout na predani/poslani veci. Snad si do threadu nebudeme vypisovat adresy, telefony a mista setkani nebo snad ano?
    Mimochodem ten telefon (nekdy nutny k vyrizeni veci) se do threadu psat nema a proto je nutny si ho vymenit po SZ.
    :roll
    nekamaradim s vama

  18. #18
    Senior Member Avatar uživatele J.Wade
    Založen
    01.11.2003
    Bydliště
    Praha-> Jížní Město
    Věk
    39
    Příspěvky
    685
    Vliv
    256

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Xima
    Pokud jsi tohle nekde videl, tak to patrne kdyz jsem se s nekym chtel dohodnout na predani/poslani veci. Snad si do threadu nebudeme vypisovat adresy, telefony a mista setkani nebo snad ano?
    Mimochodem ten telefon (nekdy nutny k vyrizeni veci) se do threadu psat nema a proto je nutny si ho vymenit po SZ.
    :roll
    mno mam dojem ze sem to uz takhle u tebe parkrat videl, jestli ne ospravedlnuju se za poskozeni mena... nemam silu neco dohledavat takze to resit ani nebudu.. je to moje osobni domnenka.. du se vyspat..
    CPU: Q8200 @ 2,33Ghz, Graphyc:GTX 650 Ti, Gygabite 1150/5400 6GB patriot,Maxtor 500gb, Corsair 600W.

  19. #19

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal J.Wade
    mno mam dojem ze sem to uz takhle u tebe parkrat videl, jestli ne ospravedlnuju se za poskozeni mena... nemam silu neco dohledavat takze to resit ani nebudu.. je to moje osobni domnenka.. du se vyspat..
    opravdu tohle nedelam, na SZ/ICQ odkazuju za ucelem vymeneni udaju nutnych k predani/poslani.
    Navic to ma logiku: kdyz nekdo toto napise, tak to je z duvodu toho ze kupec jasne deklaroval svuj zajem danou vec koupit a ja obvykle vyhovim prvnimu serioznimu zajemci a "nenatahuju" cenu.

    --------------------------------------------------------

    Jinak chtel bych se zeptat jestli si nekdo z uzivatelu na me stezoval ve smylu nejakeho unfair jednani.
    Ja si totiz na fair jednani zakladam a myslim si, ze vychazim lidem maximalne vstric a taky pripadne problemy resim ASAP.

    --------------------------------------------------------

    Nemam na mysli nikoho konkretniho, ale mam pocit, ze moje aktivity negativne hodnoti lide, kteri se mnou budto nikdy zadny "obchod" neresili, anebo mozna spis ani nechteli resit (z duvodu kterym zrovna nerozumim, ale budiz...). Navic mam pocit, ze titiz lide na me hledaji chyby a chytaji se kazdeho detailu, ktery na me posleze vrha stin...
    Kazda situace ma vic nez jeden rozmer a pokud uz nejaky problem vyvstane, tak ja jsem ochoten ho otevrene resit. Rozhodne se za nic nestydim i proto se napr. nechavam tady vystavovat kritice vas vsech.

    Transparentnost meho jednani nechavam na posouzeni kazdyho clena fora.

    Nechci tady psat nejake vylevy, ale znovu mam ten pocit, ktery jsem tady uz nejednou vyjadroval: ackoliv se snazim svoje nazory prezentovat slusnou formou, jsou na me nekteri clenove fora velmi kriticti a podle me nezaslouzene. Nikdo z techto kritiku se mnou cokoliv resil / jakkoliv komunikoval. Ta komunikace se nezaklada na jedne vete s nejakym obecnym stanoviskem.
    Naposledy upravil Xima; 18.02.2006 v 05:56.
    nekamaradim s vama

  20. #20
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    2Xima: vystupujes tu velmi diplomaticky, ale verim tomu, ze pres sve neposkvrnene jednani ti tu nekdo vypise par tvych prohresku. a rekl bych, ze to bude velmi brzo.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  21. #21
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    No já jsem se k tomuhle původně nechtěl vyjadřovat, ale tohle mi přeci jen nedá, nezeptat se... Pořád je to takové plácání do vody, tak bych se rád zeptal moderátorů :

    a) Nabídl skutečně Xima jistou finanční kompenzaci mj. i za svoje řekněme trošku objemnější kšefty v bazaru?

    b) Pokud ano, proč byla tedy tato kompenzace odmítnuta, když jiní (FrostComputers...) tu inzerují bez problému?

    ... nechci se někoho dotknout, ani Ximy, ani moderátorů, ani FrostComputers a dalších, jen mě to prostě z nezaujatýho hlediska zajímá...

    jedinej rozdíl, co já osobně vidím, že kupř. FrostComputers je normální komerční firma, založená, zaevidovaná v obch. rejstříku etc... Zatímco Xima tu provozuje kšefty komerčního rozsahu pod svoji soukromou osobou... Jestli je to tenhle důvod, tak bych to docela chápal, pokud ne, tak bych se rád zeptal na ten pravý... Dík!
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  22. #22

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    David: vsiml sis ze tu bylo uvedeno ze nabidka prispevku nema s komercnim prodejem v bazaru co docineni?


    a nechapu proc by zrovna xima mel mit nejaky extra podminky. navic mu komercni charakter jeho threadu tady byl nekolikrat vycitan a rekl bych ze prumerne inteligentni opice by si vsimla, ze komercni thready v bazaru jsou jistou legalizaci techto aktivit.


    btw. vyjadruju se pouze a pouze jako USER! {ja jen projistotu}
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  23. #23
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    2Fox : No moc jsi toho neosvětlil, ale stejně díky...

    Mě by jen zajímalo, jestli Xima přišel férově a transparentně s návrhem typu "Hele, točím toho v bazaru dost, srovnáme to tím, že trošku přispěju na forum, co vy na to?", nebo jestli kecá, a nabídl jen příspěvek foru s tím, že si tak tiše myslel, že když trošku něco připlácne, tak mu bude jeho podnikání v bazaru tolerováno?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  24. #24
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    2Xima: rad bych vedel, s kym jsi probiral moznost legalizace svych obchodu v bazaru. JMENOVITE! a samozrejme co presne tva nabidka obsahovala!
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  25. #25

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Xima: rad bych vedel, s kym jsi probiral moznost legalizace svych obchodu v bazaru. JMENOVITE! a samozrejme co presne tva nabidka obsahovala!
    moznost legalizace svych obchodu v bazaru?
    neposlal mi nikdo zpravu s upozornenim, ze moje obchody jsou nelegalni

    SZ jsem posilal jedikovi, moje nabidka navazovala na tehdejsi diskuzi ohledne me a bazaru a byl v ni pozadavek na konto, kam jsem chtel prispet
    nekamaradim s vama

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nové pravidlo do bazaru - ZÁKAZ OT!
    Založil HonzaRez v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 35
    Poslední příspěvek: 21.02.2024, 18:31
  2. Nabízení věcí v bazaru, které dotyčný vlastně nemá...
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 17.02.2006, 11:05

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •