Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 36 z 36

Téma: Zakaz vstupu do bazaru

  1. #26
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    budu ignorovat vety ohledne "legalnosti".

    jinymi slovy jsi nikdy neresil legalitu svych komercnich obchodu v bazaru. pouze jsi chtel prispet na chod fora.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #27
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    291

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal mISHA
    budu ignorovat vety ohledne "legalnosti".

    jinymi slovy jsi nikdy neresil legalitu svych komercnich obchodu v bazaru. pouze jsi chtel prispet na chod fora.
    presne tak:
    Citace Původně odeslal Xima
    Ahoj,
    chtel bych prispet na provoz fora, posli mi pls cislo uctu kam penize poslat + symboly pro identifikaci platby.
    Diky, X.
    A bylo to vyreseny s tim, ze verejna sbirka se v soucasny dobe uz nekona. Tot vse. Zadny zajem o komercni bazarovy thread.
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  3. #28

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Ja jen doplnim, ze jsem to nejak resil s Maxikem, ale stanovisko bylo tusim takove, ze ucet neni ted otevren na prispivani v tu chvili takze to neslo. Ale jak tak koukam zapomnel jsem to Ximovi napsat i kdyz se mu psal ze zjistim a ozvu se. Moje chyba. Dale se vyjadrovat nechci, zainteresovani muj postoj k bazaru znaji.

  4. #29

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Dobre a je teda v zajmu fora, abych tu mel placeny thread?

    Uz jsem psal, ze nemam nic proti, ale je potreba se s nekym o tom pobavit (s kym?)
    nekamaradim s vama

  5. #30
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal Xima
    Dobre a je teda v zajmu fora, abych tu mel placeny thread?

    Uz jsem psal, ze nemam nic proti, ale je potreba se s nekym o tom pobavit (s kym?)
    Pokud se bude jednat o legální obchodování na živnostenský list a nikoliv o nabízení nových věcí s minimální zárukou, podezřelou cenou a problematicky řešenou DPH, pak nevidím důvod proč ne...

    Pokud by se jednalo o výše uvedené hromadné nabídky nejasného původu, nemá tato organizace opravdu žádný zájem se dostat do problémů za poskytování prostoru takovým obchodům!

    EDIT: Nikdy jsem nepochyboval o Tvé inteligenci ani o obchodnických schopnostech, takže to tady teď prosím nezkoušej zvrátit ve svůj prospěch diplomatickým přístupem a servilním chováním - uvědom si laskavě, že náš názor na Tebe vznikal dostatečně dlouhou dobu a svou snahou o dokazování své "neviny" v minulosti neustálým opakováním, že jsi vždy vše vysvětlil, nemá šanci a jen některé z nás ještě víc popouzíš!
    Naposledy upravil Darth Maul; 18.02.2006 v 13:28.
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  6. #31

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Dobre, napisu adminovi PiT a proberu to s nim.
    nekamaradim s vama

  7. #32
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Plateny thread prebieha formou sutaze. Dohodlo sa maximalne 3 sticky v bazare, najvyssia ponuka vyhrava.

    Mozes fakturovat svoj tovar? Odvadzas z predaja dane statu ako ostatni, co tu komercne inzeruju?
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  8. #33

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal PiT
    Plateny thread prebieha formou sutaze. Dohodlo sa maximalne 3 sticky v bazare, najvyssia ponuka vyhrava.
    OK a co z toho pro me vypliva?
    Citace Původně odeslal PiT
    Mozes fakturovat svoj tovar? Odvadzas z predaja dane statu ako ostatni, co tu komercne inzeruju?
    ANO, neni pro me problem prodat po dohode jakekoliv zbozi s dokladem.
    Nepopiram, ze jsem dojednal obchody bez danovych dokladu, ale bylo to vzdy na vzajemne dohode a podle potreb kupujiciho. Kdo potreboval danovy doklad - dostal ode me nabidku kde byla jasne stanovena cena, obsah a garance.

    Jsem schopen nabidnout temer cokoliv, nicmene davat si thready v bazaru za ceny dejme tomu stejne jako v CC (a je to odhadem 90% dostupnych komponent) mi prijde jako divna predstava.

    Moje nabidky byly velmi specificke a pro uzivatele jsem byl VZDY jen alternativou. Nikdy jsem nikomu nic nevnucoval, svoje nabidky jsem nedoplnoval vykricniky nebo vyrazy AKCE nebo tak podobne.
    nekamaradim s vama

  9. #34
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Fajn. Si schopny uzavriet s OS (Obcansky sdruzeni) zmluvu ako pravnicka osoba?

    Forma sutaze momentalne par mesiacov neprebiehala, nakolko bol naplneny pocet inzerentov a novi sa nehlasili. Tato skutocnost sa prave zmenila, ak mas zaujem, bude v najblizsich dnoch (tyzdnoch) vyhlasene dalsie kolo.

    Viac cez SZ.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  10. #35

    Question Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Předem se omlouvám za off-topic...

    Po více jak půl roce jsem se znovu přihlásil a nikde jsem sekci bazar nenašel, tak jsem dal vyhledávání a stejně jako před tím jsem příslušnou sekci fóra nenašel... z toho vyplívá, že jsem asi taky dostal BAN z bazaru a vůbec netuším proč?
    The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.

  11. #36
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní Re: Zakaz vstupu do bazaru

    Citace Původně odeslal k.eight.a
    Předem se omlouvám za off-topic...

    Po více jak půl roce jsem se znovu přihlásil a nikde jsem sekci bazar nenašel, tak jsem dal vyhledávání a stejně jako před tím jsem příslušnou sekci fóra nenašel... z toho vyplívá, že jsem asi taky dostal BAN z bazaru a vůbec netuším proč?
    Vstup do bazaru je omezen karmou, neboli počtem bodů. které získáváš za počet smysluplných příspěvků a dobu pobytu na fóru. Karma roste také pozitivním hodnocením Tvých příspěvků ostatními uživateli. Karmu zjistíš tak, že si klepneš na ikonu vah pod nějakým svým příspěvkem - limit je 300.
    Naposledy upravil Darth Maul; 27.02.2006 v 12:35.
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nabízení věcí v bazaru, které dotyčný vlastně nemá...
    Založil Neregistrovaný v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 23.04.2024, 05:20
  2. Nové pravidlo do bazaru - ZÁKAZ OT!
    Založil HonzaRez v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 36
    Poslední příspěvek: 10.04.2024, 22:06

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •