Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: SLI a Dual-Display

  1. #1

    Standardní SLI a Dual-Display

    Tak jsem s hruzou zjistil ze nVidia nebyla doted schopna rozchodit vic jak jeden monitor pri zapnutym SLI.
    A proto se ptam, existuje nejakej trik, jak to rozchodit alespon ve 2D? (i kdyz docela by se mi libilo mit 3D (hru) na jednom monitoru a bezici aplikace na druhym ...

    Pri brouzdani netem jsem narazil na zminky o tom ze by to melo zvladat pokud jsou oba monitory pripojeny na jednu kartu. Me nefunguje ale ani to. Budu vdecnej za blizsi info.
    Naposledy upravil Fox!MURDER; 02.01.2006 v 22:50.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #2
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    247

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    no mě to normálně jelo, když jsem měl oba monitory hozený do jedné karty. jestli si ovšem dobře vzpomínám, muselo se něco zaškrtnout v nastavení obrazovky nebo přímo v tom tweaku od detonátorů. doma mám akorát jeden monitor, tak ti to teď neodzkouším, ale určitě to jelo, když jsem to zkoušel u Likediho. četl jsem, že by to dokonce mělo jet i na 4 monitory, ale na to už je třeba nějaká utilitka.

    jinak jedu na 6800Ultrách ve SLI, jen pro úplnost.

  3. #3
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    247

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    tak jak to vypadá? něco nového? dnes se mi vrátila domů druhá karta, tak to kdyžtak budu moci ozkoušet. jaké karty máš? 6600,6800,7800? ,)
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  4. #4

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    2x7800GT (Extreme verze od Leadteku).
    nic novyho jsem neobjevil. mam i nejaky modnuty drivery, ale stejnak to nikam nevede.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #5
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    247

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    2x7800GT (Extreme verze od Leadteku).
    nic novyho jsem neobjevil. mam i nejaky modnuty drivery, ale stejnak to nikam nevede.
    no mě to na 6800 normálně jede. FW81.95. dnes jsem to zkoušel a při SLI fungují v primární kartě oba monitory. divný. funguje ten druhý výstup na primárce, i když tam dáš jen jednu kartu? popřípadě zkusit prohodit karty. někdy to pomáhá
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  6. #6
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    No mozna nebude potreba karty ani prohazovat, me jely vsechny vystupy najednou z obou karet, zvlastni.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  7. #7
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    247

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    Citace Původně odeslal Masster
    No mozna nebude potreba karty ani prohazovat, me jely vsechny vystupy najednou z obou karet, zvlastni.
    no já jsem to do druhé ani nezkoušel dávát. jenom jsem to zkusil, jestli to nebude blbnout jako Foxovi. ale občas pomůže vyndat/zandat a rozjede se to. popřípadě to prohození karet. když jsem si ty karty koupil, tak se mi nechtělo rozjet SLI. zkoušel jsem asi 5 druhů detonátorů a nic. vypnul jsem to, prohodil karty a tradá, už se benchovalo
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  8. #8

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    chvili jsem si s tim zas hral. proste to nejde. kdyz jsou oba monitory ve spodni karte, tak nabehnou az po bootu windows (resp. vzdy jen jeden). kdyz jsou ve vrchni, tak oba fungujou, dokud nenabehnou windows. v nastaveni nview mam na vyber pouze single-display a pokud ve wokennim cp zaskrtnu rozsirit i na tento monitor, tak po kliknuti na 'apply' je to zas odskrtly a nic se nezmeni ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  9. #9
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    247

    Standardní Re: SLI a Dual-Display

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    chvili jsem si s tim zas hral. proste to nejde. kdyz jsou oba monitory ve spodni karte, tak nabehnou az po bootu windows (resp. vzdy jen jeden). kdyz jsou ve vrchni, tak oba fungujou, dokud nenabehnou windows. v nastaveni nview mam na vyber pouze single-display a pokud ve wokennim cp zaskrtnu rozsirit i na tento monitor, tak po kliknuti na 'apply' je to zas odskrtly a nic se nezmeni ...
    zkoušel si ty karty prohodit? jak jsem psal výše. mě ty karty taky dělaly haluze, ale stačilo je vyndat/zandat a najednou to jelo. občas pomáhá i to. popřípadě zkusit ještě nějaké jiné detonátory (starší). btw. mi blblo SLI na originál ovladačích co byly s kartou a rozchodil jsem to tenkrát až nejnovějšími neoficiálními ovladači, páč WHQL nejely vůbec.
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst™ 5.11 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 33
    Poslední příspěvek: 27.11.2005, 21:36
  2. Dual 6800 SLI - Asus, MSI, Gigabyte
    Založil Masster v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 23.06.2005, 09:11
  3. 06/05 Jaky procesor aby sli vsechny 4 pametove sloty na dual
    Založil Jirime v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 11.06.2005, 18:26
  4. Jaky procesor aby sli vsechny 4 pametove sloty na dual ?
    Založil Jirime v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 11.06.2005, 17:41
  5. ATi Catalyst 3.7 (4.9.2003)
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 26
    Poslední příspěvek: 06.10.2003, 07:31

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •