Výsledky hlasování: Jak se pripojujete doma na Inet ?

Hlasující
382. Nemůžete hlasovat
  • Dial-up nebo ISDN

    9 2,36%
  • ADSL

    92 24,08%
  • Mikrovlne pripojeni (WiFi 2,4/5GHz)

    145 37,96%
  • Jine bezdratove pripojeni (Ronja, ...)

    6 1,57%
  • Pevne pripojeni (ethernet, optika, ...)

    45 11,78%
  • Kabelova televize

    93 24,35%
  • Satelitni pripojeni

    0 0%
  • Mobilni - GPRS

    21 5,50%
  • Mobilni - ostatni (CDMA ...)

    22 5,76%
  • Jine - muzete napsat jake

    0 0%
  • doma nemam pristup na net

    3 0,79%
Hlasování s vícenásobným výběrem.
Stránka 10 z 10 PrvníPrvní ... 678910
Výsledky 226 až 229 z 229

Téma: Jak se doma pripojujete na Inet ? - Aktualizovano

  1. #226
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Jak se doma pripojujete na Inet ? - Aktualizovano

    Citace Původně odeslal BRUCEF Zobrazit příspěvek
    Kdyz si udelam test pripojeni ukaze to 1 mbit, ale pri dloadu cca po 30 s zacne klesat rychlost z 200KB/S az na tech 50KB/s kde se ustali. Co jsem cetl, klasicky cheat poskytovatelu wi-fi.

    No mam spis pocit, ze tady nekdo neumi pocitat. 1Mbit = cca 100kB, nikoli 200, to a), za b) za 400Kc ten Mbit rozhodne neni 1:1, v nejlepsim pripade 1:2 ( to pokud se ISP vzda marze a neposkytuje zadnej support). Takze tech 50kB +- odpovida cene i parametrum linky.

    Pro info, cena za Mbit 1:1 se pohybuje kolem 1kKc (v zavislosti na garancich a technologii).
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  2. #227

    Standardní Re: Jak se doma pripojujete na Inet ? - Aktualizovano

    Citace Původně odeslal tiktak Zobrazit příspěvek
    Nemuzu soudit O2, nicmene nabidka na rocni smlouvu s 8MBitem bez fupu a zaroven s hrazenym poplatkem za telefoni linku a to za 500,- Kc mesicne mne pripada docela rozumna, jak to realne chodi a co je v tom za pripadne uskali nevim. Jde fakt o lokalitu, ted prisla memu tatikovi nabidka na kabelovy internet od 2Mbit a asi 200,- Kc mesicne az po 30 Mbit za asi 1600,- coz je furt slusny. (8Mbit down/up bez fupu vychazi asi na 430,- mesicne, coz mne pripada vic nez slusny)
    ja od 15.1.09 mam tento net od O2 a jsem s ním spokojený. je stabilní (bydlím na Praze 4 - prazskeho povstani presneji), rychlost je neco pod 8MB ale pro mé potřeby (HTPC trvale na netu) dobrý. Dalsí plus je urcite to, že nemá blokované P2P (jako UPC). jediné v cem je háček je to, že reklama na 500Kč/mesic je hezká, ale zavádějící... toto je cena bez DPH! ovsem i presto je tento net podle me výhodný.
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  3. #228

    Standardní Re: Jak se doma pripojujete na Inet ? - Aktualizovano

    Já jsem aktuálně celkem spokojeným uživatel Airwaynetu (Praha 2 - pod Nuselákem). Tu a tam se někde zasekne nějaké AP, ale to už je feature wifi sítě

    Když jsme se přistěhovali, tak tu téměř lepší možnost ani nebyla. Aktuálně 12/1 MBit za 700měsíčně bez omezení je ale poměrně solidní.

  4. #229

    Standardní Re: Jak se doma pripojujete na Inet ? - Aktualizovano

    Citace Původně odeslal Jezevec Zobrazit příspěvek
    No mam spis pocit, ze tady nekdo neumi pocitat. 1Mbit = cca 100kB, nikoli 200, to a), za b) za 400Kc ten Mbit rozhodne neni 1:1, v nejlepsim pripade
    Nevim kde si vycetl, ze pocitam s 200Kb/s. Ja jsem jen psal jaka je realita.
    Prvotne se inet tvari jako rychlejsi nez je. Cili odezva kratkou dobu je rychla test ti napise 1 Mbit, ale stahovani a zatizeni delsi dobu klesa tam, kam jsem psal (na garantovanych 400kbps-50Kb/s.) A ze to je agregace je mi take jasne.

    Tiktak: Nabidka od 02 zni dobre, ale nemame telefon ani linku, nechci se vazat a dale myslim, ze O2 nema dobre reference.

    Z provideru si moc vybirat nelze. Jsou tu 3 a maji vesmes stejne podminky.
    I kdyz ted pokukuji po nejnovejsim. Nabizi lepsi pripojeni (5Gh) , da mi pevnou Ip, garantuje 768kbps az po 1536kbps(alias speedhack 4Mbit a ceny od 385,- po 1000,-Kc a snad kdyz prejdu mi da instalaci zdarma.
    Neni to hitparada, ale kdyz clovek bydli na vesnici nemuze si vyskakovat.

    Uz aby byla doba, kdy bude mit kazdy kabel do baraku
    1. Game PC: Gigabyte Z68XP-UD4+ i2600k@4.3GHz, CM Hyper 212+, Asus HD7950 DC II TOP, 2x4GB Kingston HyperX LoVo DDR3 1600, Hitachi 500GB VLA360,Samsung 1TB-F3 atd, Thermaltake Armor Jr.,2x120 Revoltec,Zalman Fanmate2, FSP Aurum 400w GOLD, Logitech G25. 2. Notebook: Alienware M17x R3

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 7 uživatelů. (0 registrovaných a 7 anonymních)

Podobná témata

  1. Seagate: full test OK, file structure test FAILED
    Založil Hanz v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 11.06.2005, 12:13
  2. GoldMemory a Quick vs Normal test
    Založil m.a.c.a v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 07.02.2004, 21:00
  3. test stareho WB a noveho WB CPU od Galaxiho
    Založil Rob v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 08.12.2003, 13:02
  4. 3DMark2003-sound test
    Založil vlv v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 02.03.2003, 18:03

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •