Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Po "zásahu" do PC monitor nemá signál

  1. #1
    Member
    Založen
    16.03.2003
    Bydliště
    Brno, Nitra, Židlochovice
    Příspěvky
    116
    Vliv
    259

    Standardní Po "zásahu" do PC monitor nemá signál

    Zdravím čtenáře,
    mám desku Intel D865GBF osazenou Celeronem D 2,4 a dalšími věcmi. Testoval jsem jinou desku (MSI) a použil jsem napájecí konektor z PC k napájení testované desky MSI. Jenomže jsem idiot a místo abych odpojil úplně vše, jen jsem vyjmul konektor napájení a použil ho. Vše ostatní zůstalo zapojeno na desce Intel, včetně přídavného 12V napájení. Pak jsem desku MSI testoval a ta.... jaká ironie, bez problémů jela a fungovala.

    No, jenže po uvedení do původního stavu se PC s Intel deskou chová tak, že LCD hlásí no signal (s nb jede v pohodě), a klávesnice jede jen na PS/2, na USB nikoli. Takže PC vypadá, jako že jede - větráky, disky, mechaniky, klávesnice v PS/2 se detekuje, jen se nic nezobrazuje na monitoru a ten je stand by. Totéž po resetu CMOS, totéž s jinou grafikou....

    Vypadá to, že jsem si odpálil nějaký obvod na desce, že? Nebo je jiná možnost?
    Děkuji za jakékoliv náměty a zkušenosti.
    -= Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého =-

  2. #2

    Standardní

    no mela by tam byt ochrana, takze bych nerekl ze deska odesla, spis bych videl problem nekde jinde.
    zkusil bych z desky vse poodpojovat a znova pripojit a uvidis, muzes to zkusit bez disku, a jinych rozsirujicich karet, treba tam jen neco nema kontakt (RAM, CPU a pod)
    CPU: Intel Core 2 Duo E6400 2133 @ 3000MHz / 1.4V, EIST, Scythe Infinity MB: Gigabyte 965P-DS4 i965P ( F8 ) RAM: Kingston HyperX 2x1024MB 750DDR2 CL4 4 4 12 VGA: LeadTek Nvidia 7950GT 256MB, modded AC Silencer NV5 HDD: 2x WD Caviar RE 160GB 16MB Raid 0 DVD-RW: LiteOn SHM-165P6S CASE: Chieftec LCX-01SL-B 400W LCD: Hyundai L90D+ 8ms, REPRO: Logitech Z3 2.1MOUSE: A4-Tech X-718F

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •