Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: PROBLEM: Po zapniti kompu a naboot do XP -> vypnuti monit

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    • PRAHA -> FM • KaRlOs[C] = KARLOS INTERNET = 100mbps
    Příspěvky
    593
    Vliv
    269

    Standardní PROBLEM: Po zapniti kompu a naboot do XP -> vypnuti monit

    Kamos me prosil at to tady dam jestli se stim nekdo nestekal...

    Ahoj lidi, mam takovy problem, s nimz si nevim fakt rady.

    Temer pokazde, kdyz zapnu kompa, tak kdyz se po nabehnuti Os do pohotovostniho stavu
    dotknu mysi a pohnu s ni, tak se mi vypne monitor. Aby se to spravilo, musim compa
    restartovat tlacitkem na case.Widle XP se znovu nactou a problem se uz neobjevi.
    Na grafiku mam stazenej nejnovejsi soft, kompa mam bez viru (aktualizovany Kaspersky),
    systemove info mi nehlasi zadny konflikt ci problemove zarizeni.

    Diky piri

    Systém Microsoft Windows XP Professional, Verze 5.1.2600 Service Pack 2 Sestavení 2600
    ASUS P4U800-X,Pentium 42400 Mhz,ATI RADEON 9200 PRO AGP, HDD: Maxtor 6Y160P0
    512MB RAM DDR 400MHz
    vojkovsky.com | fine art nude photographer | Canon 5D MarkII | LCD 24" Eizo S2411W-BK + 64-bit High-end PC

  2. #2

    Standardní

    Hmm spis bych hledal chybu nekde kolem blbnouciho TVoutu, tohle se totis stane kdyz prepnete vystup na jen na TV.

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    nooo to bych zrovna nerekl. atiny nevypinaji obraz po prepnuti na tvout. ja bych zkontroloval kabelaz, ale hlavne usazeni grafiky v portu a uzemneni ecternich zarizeni ( hlavne tedy monitoru a spol ).

    btw kdyz nepohne mysi, tak to vydrzi svitit libovolne dlouho? kdyz bude hybat cimkoliv jinym ( trebas i kabelem od mysi tak, aby se kurzor nepohnul )?

    take bych si zkontroloval komp na spyware a spol. pac i programove se da vypnout monitor.

    btw monitor se vypne anebo jen zcerna obrazovka ( pozna se dle LEDky ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    nooo to bych zrovna nerekl. atiny nevypinaji obraz po prepnuti na tvout. --
    Aha, ja jsem vychazel ze skutecnosti s NVIDIA, kde se mi casto podari takhle zabit minitor - prepnu obraz POUZE na TV, kterou mam na druhe strane baraku a pak muzu tak akorat na nekoho rvat, aby me navigoval pri klikani pro navraceni.

    No k tematu, pokud to je jen pri pohybu myse, tak bych to videl na nejakou svinarnu -> konflikt neceho s necim ci spyware. Ta kabelaz jak psal dolby je dost nepravdepodobna, protoze kdyz to dela jen pri prihlaseni a po restartu OKa, tak to asi moc s kabelazi nema spolecneho, ale radsi taky zkontrolovat

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •