Výsledky 1 až 25 z 972

Téma: Ad vBulletin :)

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    Jak nastavim pocet topicu pri vyhledavani? Byl jsem zvyklej na 50 a ted je to po 25, takze se mi vzdy zda ze toho tady pribylo moc a vubec no.. co jsem koukal tak se da nastavit pocet prispevku, coz je mi prd platne. Driv bylo kolik na stranku, kdyz uz jsme tu toho?
    zkus podivat do sveho profilu/uzivatelskeho panelu. tam to najdes

    a driv bylo pokud se nepletu 15 ci 20 prispevku na stranku, ale uz je to preci jen dlouha doba.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #2

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal mISHA
    zkus podivat do sveho profilu/uzivatelskeho panelu. tam to najdes

    a driv bylo pokud se nepletu 15 ci 20 prispevku na stranku, ale uz je to preci jen dlouha doba.
    no to uz jsem se koukal, jinak bych nepsal Pokud myslis, ze je to toto "Počet příspěvků k zobrazení na stránku" tak to to neni, to je na nastaveni zobrazeni prispevku v topicu a ne na pocet vyhledanych polozek pri hledani (v mem pripade Nove prispevky)

    Wong, Jedik je sorry, ale jsem to nejak prosvihl, omlouvam se.

    btw: ta rychla odpoved a EDIT to je uzasne, jak to cele jede pres JS a nemusi se pomalu nic reloadovat.

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    2Skodik: whups, tak to je moje chyba. spatne jsem si to precetl. pak tedy odpoved nevim. zkus ohrany FAQ
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    272

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    btw: ta rychla odpoved a EDIT to je uzasne, jak to cele jede pres JS a nemusi se pomalu nic reloadovat.
    Jo to je supr, stranou ponechme ze i s tim reloadovanim sem to mel tak 2x rychlesi
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  5. #5

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.

  6. #6

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.
    No protoze je tenhle system zalozeny na tom, ze se sestavuje strom kdo na co odpovida, cehoz muzes vyuzit v moznostech zobrazeni. Tedy proste klikas na ten prispevek, na ktery reagujes.

  7. #7
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Viz Skodik, aby bylo jasny, na co reagujes. Ne vzdy se reakce vztahuje na posledni post. Ten jeden klik uz snad nikoho nezabije.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  8. #8

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Viz Skodik, aby bylo jasny, na co reagujes. Ne vzdy se reakce vztahuje na posledni post. Ten jeden klik uz snad nikoho nezabije.
    To je mi jasne. Ja som to skor myslel tak, ze nechcem reagovat na ziaden post, ale chcem pridat novy vlastny post .. cez rychlu odpoved. Len ma to zaujima ako to cele funguje a ci mozem aj vtom mojom pripade kliknut na niekoho post a napisat tam svoju vec (samozrejme nedam citovat) ?
    To len tak pre zaujimavost, pretoze hlavna vec co som chcel bol ten pocet postov na stranu. Dik

  9. #9

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    A preco nemoze byt to okno na rychlu odpoved normalne aktivne, ale musim niekde klikat ?

    Este dotaz .. nemozte nastavit viac moznosti pre pocet zobrazovanych sprav na stranu ? 5 je malo a 25 je na mna vela.
    a ja myslel ze jsem tam tech 15 daval ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  10. #10

    Standardní Re: Ad vBulletin :)

    Citace Původně odeslal Skodik
    ...
    Jak nastavim pocet topicu pri vyhledavani? Byl jsem zvyklej na 50 a ted je to po 25, takze se mi vzdy zda ze toho tady pribylo moc a vubec no.. co jsem koukal tak se da nastavit pocet prispevku, coz je mi prd platne. Driv bylo kolik na stranku, kdyz uz jsme tu toho?
    Nemyslim, ze je to toto "Počet příspěvků k zobrazení na stránku" tak to to neni, to je na nastaveni zobrazeni prispevku v topicu a ne na pocet vyhledanych polozek pri hledani (v mem pripade Nove prispevky)
    ...
    Slo by to tedy nejak udelat? Pripadne zohlednit do noveho layoutu?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 18 uživatelů. (2 registrovaných a 16 anonymních)

  1. iwucitiwu,
  2. ubojasroojo

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •