Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: sdílení internetu pomoci ME

  1. #1

    Standardní sdílení internetu pomoci ME

    Na jednom pc mam WINME a na druhem WINXP. PC s ME je pripojeno na internet. Z XP jsem pouzil pruvodce pro pripojeni k internetu a v ME vse nastavil, ale internet mi jede pouze na pocitaci s ME. Je to spravna cesta? Muzou ME sdilet internet pro XP? Nebo to lze jen obracene?

  2. #2

    Standardní

    Nepouzivej to windowsovy sdileni netu, je to hrozny kram.
    Radeji vyzkousej nejaky proxy server, je jich spousta, i freewareovych, napr. FreeProxy, loni sem tu napsal detailni navod nastaveni.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    Zatim to resim pomoci winproxy, ale nevyhovuje mi to, protoze pocitac s WINXP je notebook a ja musim vzdy kdyz jej vezmu jinam kde neni proxy server musim prenastavovat mirandu, dc, a dalsi programy, pres ktere chodim na net.

  4. #4

    Standardní

    A dela ti to winproxy routovani? Mas v tcp/ip nastavenu branu na IP toho proxy serveru?

    Jinak ale hod si na notebook nakej program na rychle prepinani komplet celeho sitoveho nastaveni, prijdes domu, kliknes a ono ti to prenastavi, prijdes jinam, kliknes ....

    Narychlo jsem nasel tento program:
    DotNetSwitch 1.0
    http://majorgeeks.com/download4500.html

    Zkus ho. Mozna me nekdo doplni a uvede jiny program na prepinani sitoveho nastaveni.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Jen takovej dotazek, a ta Miranda etc. ti chodi v pohode? Ja jsem Winproxy zrusil uplne, protoze mi to spolehlive sdilelo akorat web... Allegrosurf umi daleko vic , kdybys to teda pres tu proxynu chtel resit
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  6. #6

    Standardní

    jo pokud nastavim v mirande at se pripojuje pres proxy a nastavim tam IP a port tak vali. Pres proxy to nechci resit kvuli nastavovani mirandy apod. Kdybych ji nemusel nastavovat tak pohoda. Nebo nejaky programek, ktery bych spustil na XP a ten by se pripojil pres proxy a dale to preved, aby dale nebylo potreba proxy nejak nevim jak aby to fungovalo a dale se jevilo ze nejsem pripojen pres proxy

  7. #7

    Standardní

    Takze ty chces, abys nemusel v mirande nastavovat proxy a aby ti bezela?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8

    Standardní

    Tak v tom případě něco, co natuje - Winroute, 602 Lan Suite, nebo pak nějakej WinGate, iNetShaper a dál už mi paměť neslouží
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  9. #9

    Standardní

    chapu. Udelam to tak. Jen se me zdalo divne ze v ME s XP nelze sdilet internet tak jak XP s XP. v jednech XP nastavim sdileni internetu a uz to vali. V ME mi to s XP nejak nejde

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal killer05
    chapu. Udelam to tak. Jen se me zdalo divne ze v ME s XP nelze sdilet internet tak jak XP s XP. v jednech XP nastavim sdileni internetu a uz to vali. V ME mi to s XP nejak nejde
    To neni vubec nic divnyho, bohuzel... To sdileni je dost pofiderni a uz jsem zazil, ze nechodilo ani XP-XP, takze klidek, chyba nejspis nebude na strane tvoj, ale na strane MS
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  11. #11

    Standardní

    doma to resim pomoci winroute, ale ma to dost naroky na procesor. A tam kde jsou winME je dost slaby. Taky se mi stavalo nekdy ze sit s WINXP-WINXP blbla

  12. #12

    Standardní

    Mate si tam na to routovani dat nakej Linux, nastavit to je otazka dvou prikazu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  13. #13

    Standardní

    hmm, ale ja tam potrebuji WINME. Ten uzivatel co na nich dela nic jineho neumi ovladat

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •