Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Vodiva pasta Electrolube HTC35SL

  1. #1

    Standardní Vodiva pasta Electrolube HTC35SL

    Ahoj
    Vite nekdo jake hodnoty ma mit teplotne vodiva pasta?
    Zajimalo by me jake parametry ma tato pasta.

    http://www.electrolube.co.uk/docs/bheat.html

    Je to ten prvni odkaz na MSDS.pdf a TDC.pdf
    Jsou tam hodnoty Thermal conduktivity 0.9W/m.K

    Je to dobra tepelna vodivost?
    Dalo by se to puzit pod chladic?
    Zizi
    CPU:C2D E8200@3,6 GHz Vcore def.|MB:GB P35-DS4 11|COOL: scythe Ninja rev. B|MEM: 2 x 1 GB A-DATA extreme|VGA:Sapphire 3850/512 MB

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    12.10.2003
    Bydliště
    Brněnský okres
    Příspěvky
    22
    Vliv
    0

    Standardní jakou pastu...

    Pokud je na tom obrázku ta hodnota 0,9W/mK správně uvedená ,tak je to ten největší shit vhodný tak akorát na namazání toho stabilizátoru nebo co to na tom obrázku je ,ale rozhodně ne CPU ,GPU ,Chipsetu nebo čehokoliv jiného v PC.
    Podle těch velkých balení a plechovek co tam jsou nafocený je to jen nějaká průmyslová pasta na hrubší elektroniku.

    I obyčejná silikonová má kolem 3W/mK a ta moc chlazení nepomůže.
    Stejně tak teplovodivé samolepky=na nic.
    Dobrá pasta by měla mít hodnotu 7,0W/Mk nebo vyšší.Mám teď Arctic Silver 5 ,která má 9,0W/mK ,stojí 150,- s dph (casemodding.cz) a je jí tam docela dost ,namazal jsem s tím chipset ,cpu ,gpu a 8 paměťových čipů(heatsinky) a ještě mi tak 1/3 pasty zbyla.V ceně kolem těch 130,- až 150,- s dph se dá ještě vybrat ze značek Coolermate (kolem 7W/mK) ,nejlépe však uvedenej Arctic (9W/mK) nebo snad taky Coolermaster (4W až 7W/mK).Lepidla a pásky nejsou pro výraznější zlepšení chlazení vhodný...

  3. #3

    Standardní

    Osobně preferuji silikonové pasty, které se prakticky beze zbytku vytlačí. Stříbrné pasty mě dělaly vždycky takový hnusný povlak po celé styčné ploše. Na hrubý povrch jsou samozřejmě lepší stříbrné.
    Epox 8RDA3+ 3.1 Suxx, Barton 2500+, fortron 300W 8cm Suxx2
    Vodní chlazení r2.0; CPU in PRIME95: 28°C, voda: 22,5°C.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •