Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Kde stáhnout starší distribuci linuxu????

  1. #1

    Standardní Kde stáhnout starší distribuci linuxu????

    Mám doma starej comp (celer 366, 128mb ram) a běží mi na něm mandraky 10ky, ale táhne se to jak smrad.
    Kde bych moh stáhnout nějakou starší distribuci aby mi to tam trochu lítalo??
    radsi bych něco jinýho než mandraky, je to pro výukový učely
    ZMAZANE ADMINOM. Poprosím majiteľa konta nech sleduje pravidlá podpisu.

  2. #2

    Standardní

    Staci tam nedat KDE nebo GNOME, a bude to litat jak splaseny.

    Jinak na ftp://ftp.linux.cz ses urcite dival, vid? Tam je distribuci jak nablito.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    Vite co mne dost stve? Ze vsichni pouzivaji "linuxy, mandraky" apod. Tedy mnozne cislo. Ja vim, ze jste nauceni z Windows, kde koneckoncu to 's' na konci dela mnozne cislo, ale linux nic takoveho nema....
    PC: AMD Athlon XP 2000+ | MB Soltek SL75DRV-2 | 1GB DDR RAM | 320GB PATA Hitachi DeskStar | DVD-RW Nec 3520A | ATI 9800 128MB | SoundBlaster Live 5.1 | TV+FM tuner Genius Video Wonder III Pro | bedna YeongYang YY-5601, zpomaleny 120mm vetrak | ADI E75 | OS Debian sid
    NB: IBM Thinkpad T41 - P-M 1.6GHz | 1GB RAM | 40GB disk | display 1024x768 | OS Debian sid

  4. #4
    Member
    Založen
    29.11.2002
    Bydliště
    Žitný Ostrov
    Příspěvky
    162
    Vliv
    262

    Standardní "Mandraky"

    Ja mam za sebou instalaciu najnovsieho Slackware 10.1 na AMD K-6 200
    co je sam o sebe historicky kusok. Ako windows manager tam beha icewm.
    A dokonca po skompilovani mplayera zo zdrojakov tam ide prehravat filmy. Vratane XviD,DivX , titulky bez problemov a vo fullscreen. Akurat to seka ked je zvuk vnejakom AC3 5.1 ci ako sa to pise. Inac ten comp "líta ako besná sviňa"
    Athlon XP(palomino) 2000+@2200+,MSI KT4V,MSI Geforce 4 MX 440VTD,512MB RAM, Seagate 80GB, Slackware Linux

  5. #5

    Standardní

    Ja pouzivam na PII366 gentoo, drive sem jel na XFCE ale ted pouzivam KDE3.4 a nemam pocit ze by to bylo nejak prehnane pomale. Pravda je, ze v notebooku mam rychlej 60GB disk.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal tosuja
    Vite co mne dost stve? Ze vsichni pouzivaji "linuxy, mandraky" apod. Tedy mnozne cislo. Ja vim, ze jste nauceni z Windows, kde koneckoncu to 's' na konci dela mnozne cislo, ale linux nic takoveho nema....
    No jo, je to takova ceska zkomolenina.
    Ale co je horsi, je to, ze jsi napsal Linux s malym "L". !!!
    LOL
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •