Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: wifi na hotelu

  1. #1
    Member Avatar uživatele killerGBU
    Založen
    26.10.2004
    Bydliště
    Praha 9 - Hloubětín
    Příspěvky
    159
    Vliv
    239

    Standardní wifi na hotelu

    mám takový problém, řeším právě, jak propojit 2 a více PC na hotelu, který má 5 Pater. dole v přízemí je ADSL a o 5 pater výše je kancelář. UTP se mi to tahat neche, protože bych musel sekat nebo lištovat a to vypadá hrozně.
    přemýšlel jsem nad wi-fi, ale nevým jestli je schopné prosvítit tolik pater. další možností co mě napadlo, že když už povedu sít nahoru, tak bych mohl do každého patra dát router a pokrýt každé patro signálem, a tuto službu zpoplatnit. ovšem toto řešení je podle mě finančně náročné (pokud ne, tak mě opravte)
    pokud má těkdo zkušenosti s wi-fi prosím poraďte
    btw: je to menší hotel o 26 pokojích (6 na patře, radius od schodiště je tak 20 metrů na každou stranu)
    AMD X2 3800+ EE SF 35W|40 GB IBM|640 GB Samsung|1TB Samsung|385W Enermax PRO82+|ATI 2600 XT |Logitech Z-5300 | MX 1000 |

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Na wifi pres 6 pater zapomen.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #3

    Standardní

    mno jedno reseni je wodaplug. otazka je jesli ti to po hotelu bude fungovat. znamej to distribuuje takze kdyby to nekdo chtel pucit na testy a napsat o tom recenzi na ocguru tak to muzu zajistit. http://www.compexshop.com/product_in...roducts_id=156
    a pokud mas okna u obou pocitacu na stejny strane (stejna zed) tak muzes udelat dole smerovku vystrcenou z okna a obracenou smerem nahoru a nahore naopak a nepude to skrz zdi
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    18.09.2003
    Bydliště
    Albrechtice
    Příspěvky
    51
    Vliv
    252

    Standardní

    A co takhle do kazdeho patra mrsknout jedno AP se zaplym WDS, tim se ti signal dostane az nahoru a zaroven mas pokryte vsechna podlazi(nejspis bys ani nemusel je davat do vsech pater stacili by pravdepodobne 3kousky celkem).

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    06.12.2004
    Bydliště
    FEI STU Bratislava, občas Piešťany, ještě míň Tábor a Brno
    Příspěvky
    57
    Vliv
    237

    Standardní

    nevim teda nic o vasem hotelu, ale jestli neni podstatna cast vasi klienteli vybavena notebookem, tak je myslim poskytovani netu pro hosty zbytecne...

    mne se pozdavaji asi nejvic reseni Fox!MURDER a obzvaste to s wodaplugem. jen by mne zajimalo, jak je tam realizovane sifrovani nebo nejaka takova ochrana, protoze potom by mohl prijit kdokoli se svym wodaplugem znali situace, napojit se do vasi site a ...
    tower z nouze Intel P4 3GHz Prescott (deska pro AMD umrela :( ), MB MSI 848P Neo-V, 2x 1GB DDR1, Leadtek WinFast A360TDH - GeForce FX5700 128MB AGP + GeForce 5200 64MB PCI, HDD 2x Seagate 120GB SATA + Maxtor 40GB + WD 40GB, Teac CD-RW 48x48x12, Lite-ON DVD-RAM SHM-165P6S, Fortron FSP350-60PN(PF) 350W, LCD 19" HP1955 + CRTs 19" Princeton + 15" Daewoo
    subnotes Toshiba Portege 3490CT, Intel Mobile Pentium III 700MHz, Kingmax 256MB micro SO-DIMM, S3 Savage IX 8MB, HDD WD 60GB 5400ot, baterka 1.5+4hod, 11.3" TFT
    pda HTC Touch Diamond, BT keyboard & Glofiish X650 & FSC Loox 420, 2GB SD, BT GPS
    subnotes2 (for sale) Toshiba Portege 7220CT, Intel Mobile Pentium III 650MHz, Kingmax 320MB SO-DIMM, S3 Savage IX 8MB, HDD Toshiba 20GB, baterka 1hod, 13.3" TFT
    notes (for sale) Toshiba Satellite 4070CDT, Intel Mobile Celeron 300@360MHz, Kingmax 320MB SO-DIMM, Trident Cyber 9525 2.5MB, HDD Toshiba 20GB, Teac CD-ROM 24x, baterka 15min, 13.3" TFT

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    263

    Standardní

    no a jde wodaplug i skrz ruzne faze ? U hotelu pocitam, ze ne vsechny pokoje jsou na stejne fazi.
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  7. #7

    Standardní

    Kon: udajne jim to fungovalo i pres ulici
    tom-as: na tom webu je psano ze to pouziva 3despro ... vic nefim ...

    ostatne me napada ze by to taky slo pouzit k pripojovani hostu
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kon
    no a jde wodaplug i skrz ruzne faze ? U hotelu pocitam, ze ne vsechny pokoje jsou na stejne fazi.

    ne přes ruzne faze to nejde !!!!!! musel by si mit v rozvodne skřini něco co by zesililo siknal a přizpusobilo komunikaci mezi fazema "konvertor"



    a pokud to testowali na vesnici tak se třeba přes ulici dostali .)
    Tati, na co je ctr+alt+delate? To je na howno .))

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal DarkArt
    Citace Původně odeslal Kon
    no a jde wodaplug i skrz ruzne faze ? U hotelu pocitam, ze ne vsechny pokoje jsou na stejne fazi.

    ne přes ruzne faze to nejde !!!!!! musel by si mit v rozvodne skřini něco co by zesililo siknal a přizpusobilo komunikaci mezi fazema "konvertor"



    a pokud to testowali na vesnici tak se třeba přes ulici dostali .)
    v praze v radlicich ... (nebo co to tam je)
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •