Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Chybové hlášení při instalaci Win XP Pro

  1. #1

    Standardní Chybové hlášení při instalaci Win XP Pro

    Zdravíčko,
    měnil jsem MB a proto jsem reinstaloval Win, původně jsem měl ME a rozhodl jsem se přejít na XP Pro jenže po nakopírování souborů a retartu nezačne intaace ale skočí to do modré obrazovky s tímto hlášením:
    STOP:C0000221 Unknown Hard Error
    \Systemroot\System32\ntdll.dll

    HDD jsem zkoušel formátovat natvrdo (aby se třeba nehádali wokna), RAM jsem testoval jak Memtestem tak GoldMemory.

    Jinak HDD jde zformátovat pouze jako FAT32, když dám NTFS tak to hlásí že disk je poškozen (20GB, ATA) ale ten je v pohodě, stejně tak když připojím SATA disk tak jde zformátovat jen jako NTFS ale po formátu zahlásí že je poškozen nebo špatně připojen.

    Netušíte co by to mohlo být ? říkám si že asi MB no snad ne mám pár dní MSI KT880 a HDD 80GB SATA.

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    kabel k disku, napajeni disku, radic, deska, zdroj.

    zkousel si vyhazet vse, co je nepotrebne k instalaci woken?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3

    Standardní

    Nemám co vyházet VGA, CPU, RAM, MB a mechaniku musím v PC nechat jinak mi nepojede
    zkoušel jsem jinou mechaniku i IDE kabl i jiné CD s Win, asi to fakt vypadá na MB a nebo CPU tyto jediné dvě věci nevím jak řádně otestovat

  4. #4

    Standardní

    Doporučuju vypnout všechny nepotřebné on-board devicy (asi to, co myslel mISHA) a primárně zkusit instalaci z jiného média
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  5. #5

    Standardní

    Onboard mám akorát LAN 10/100 a AC´97 nebo myslíte vypnout i paraler a serial port případně MIDI ale i tak si myslím že ten MB není OK protože by přece měli jít wokna nainstalovat i když mám onboard komponenty zapnuté nebo ne ?

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    16.06.2003
    Bydliště
    Praha,Louny
    Příspěvky
    63
    Vliv
    255

    Standardní

    Citace Původně odeslal dovatron
    Onboard mám akorát LAN 10/100 a AC´97 nebo myslíte vypnout i paraler a serial port případně MIDI ale i tak si myslím že ten MB není OK protože by přece měli jít wokna nainstalovat i když mám onboard komponenty zapnuté nebo ne ?
    nepíšeš co máš za desku ale i tak doporučuju vypnout v biosu vše "on board" ponechat jen SATA nebo PATA podle toho co máš.XPs SP1 integr.A možná by nebylo od věci před tím flasnout novej Bios.
    Já měl taky problém s instalací a tohle pomohlo.
    CPU:AMD Barton 2500@3000 Cooling:Artic Col.Cop.Sil 2 TC rev.2 MB: Soltec 75FRN-L RAM:512MB A-DATA 333MHz 2-2-2-6 VGA: GF4 Ti 4800se 64 Mb 128 bit HDD: WD JB 120GB DVD: LITE-ON DVD-RW SOUND:Zoltrix Nigtin Gale 5+1

  7. #7

    Standardní

    Já jsem kokot fakt jsem nikde napasal jakou mám desku MSI KT880
    instaluju na to Win XP Pro ale jestli to má nebo nemá SP to fakt nevím(je to nějaká školní multilicence, donesla mi to moje přítulka dělá na škole a bude to i její pracovní PC), každopádně jsem tu desku poslal na reklamaci chovala se divně i s IDE HDD a furt mi hlásila že mi nejedou větráky na CPU i když prokazatelně jeli cca 2500 ot. (detekoval to i BIOS) a u CASE FAN to nedetekovalo žádné otáčky i když byl připojen a prokazatelně se točil (cca 1500 ot.) tak uvidíme co na to ve 100MEGA řeknou.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •