Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: Zvukove odizolovane sluchadla?

  1. #1

    Standardní Zvukove odizolovane sluchadla?

    Potreboval bych nejake dobre odizolovane sluchadla. Mam totiz problem, ze muj tata si to da strasne nahlas aby prehlusil napr. televizi a pak slysim vic jeho hudbu jak zpravy. Takze si myslim, ze kdybych mu koupil k narozkam nejake odizolovane sluchadla, tak by nemel potrebu to zesilovat.

    Nebo existuji i sluchatka ktere nejdou slyset smerem ven i kdyz jsou poradne ogulene?

    Cena do 2000 kc.

    Jen pro predstavu jak to tata guli:
    Jednou jsem mu pujcil Porty a kdyz jsem se vratil domu, tak jsem slysel hudbu pres dva pokoje jak kdyby hrala v radiu
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

  2. #2

    Standardní

    A nebude jednodužší když si k tý telce koupíš bezdrátová sluchátka ty . Ale ideálně tyhle přesnější popis, ale ty jsou asi moc drahé . A tohle ve tvé cenové relaci, asi nic moc .
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  3. #3
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní

    No samozrejmne, kazde lepsi "uzavrene" skluchatka jsou ven slyset minimalne. U mych Sony dokonce v manualu varuji, pred chuzi po ulici, ze je zivotu nebezpecna, vzhledem k zvukove izolaci

    Takze hledej plne uzavrena sluchtaka do tve cenove relace, a pak si je nejlepe nekde vyzkousej.
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arteee
    No samozrejmne, kazde lepsi "uzavrene" skluchatka jsou ven slyset minimalne. U mych Sony dokonce v manualu varuji, pred chuzi po ulici, ze je zivotu nebezpecna, vzhledem k zvukove izolaci

    Takze hledej plne uzavrena sluchtaka do tve cenove relace, a pak si je nejlepe nekde vyzkousej.
    No to je hezký že se Sony chlubí jak dobře izolují hluk z venku ale o dost podstatnější je kvalita reprodukce. A ta je u uzavřených sluchátek vždy horší než u sluchátek otevřené konstrukce. Druhý kámen úrazu je že se Marek zapomněl zmínit jak kvalitní audio jeho táta má. Ono jestli má něco slušného tak za ňáký chrchle asi vděčnej nebude.
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal zdenekxy
    Citace Původně odeslal Arteee
    No samozrejmne, kazde lepsi "uzavrene" skluchatka jsou ven slyset minimalne. U mych Sony dokonce v manualu varuji, pred chuzi po ulici, ze je zivotu nebezpecna, vzhledem k zvukove izolaci

    Takze hledej plne uzavrena sluchtaka do tve cenove relace, a pak si je nejlepe nekde vyzkousej.
    No to je hezký že se Sony chlubí jak dobře izolují hluk z venku ale o dost podstatnější je kvalita reprodukce. A ta je u uzavřených sluchátek vždy horší než u sluchátek otevřené konstrukce. Druhý kámen úrazu je že se Marek zapomněl zmínit jak kvalitní audio jeho táta má. Ono jestli má něco slušného tak za ňáký chrchle asi vděčnej nebude.
    Normal reprodukce bud ze Sony Receiveru (takovy ten low-end za 10 klacku) nebo napojeni na PC - SB Live! 5.1.
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

  6. #6
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal zdenekxy
    A ta je u uzavřených sluchátek vždy horší než u sluchátek otevřené konstrukce.
    Prosim? To si vzal kde Kdyz uz jen vezmu fakt, ze uzaverna sluchatka diky sve konstrukci nepotrebuji takove vybuzeni jako polo, otevrena. sluchatko je menic jako kazdy jiny, tudiz dosahnes daleko lepsi reprodukce v oblasti nizkych kmitoctu, pokud budes vyuzivat objemu jemu dany z konstrukce, a to v uzavrenych je splneno, v polo a otevrenych sluchatkach se menic chova jako FreeAir menic, a to vede k mensim impedancim jak u uzavrenych.

    To je jako kdyby si rekl, ze pecky jsou lepsi nez musle... tedy imho, do jinych nez uzavrenych sluchatek nevidim... ale tohle je ciste logicka stranka veci.

    Je dost mozny, ze se mylim, tak budu rad poucen.
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arteee
    Citace Původně odeslal zdenekxy
    A ta je u uzavřených sluchátek vždy horší než u sluchátek otevřené konstrukce.
    Prosim? To si vzal kde Kdyz uz jen vezmu fakt, ze uzaverna sluchatka diky sve konstrukci nepotrebuji takove vybuzeni jako polo, otevrena. sluchatko je menic jako kazdy jiny, tudiz dosahnes daleko lepsi reprodukce v oblasti nizkych kmitoctu, pokud budes vyuzivat objemu jemu dany z konstrukce, a to v uzavrenych je splneno, v polo a otevrenych sluchatkach se menic chova jako FreeAir menic, a to vede k mensim impedancim jak u uzavrenych.

    To je jako kdyby si rekl, ze pecky jsou lepsi nez musle... tedy imho, do jinych nez uzavrenych sluchatek nevidim... ale tohle je ciste logicka stranka veci.

    Je dost mozny, ze se mylim, tak budu rad poucen.
    Opravdu to ale víš ty a ne výrobci kvalitní sluchátek. Ať se podívám na Grado R1 a vlastně cokoliv od Grado, Stax, Sennheiser Orpheus a HD 650 až HD 580, AKG K 1000 a spousta dalších. Ale doufám že pod pojmem otevřená konstrukce si představíš to samí co já, zadní strana sluchátek je kryta jen mřížkou a je vidět reproduktorek. A hlavně sluchátka nejsou měnič jako každý jiný. Cituji z katalogu značky Sennheiser " HD 650 otevřená audiofilská sluchátka...........". Nic proti Sony a podobným "značkám" ale ty jsou na tom s věrností reprodukce hodně šatně.
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  8. #8

    Standardní

    No ale vratme se k memu problemu.

    Ma nekdo zkusenost s timto?
    http://www.audioexpert.cz/dt/?c=16577

    Nevypadaji vubec zle, ale co ta izolace.

    Ale taky dost silne uvazuju o tech Kossech TD/80

    A potom jsem narazil na Koss HQ/1, takova pitchovinka se subwooferem, ale parametry jsou good.
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

  9. #9
    Senior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Prague / Czech Republic
    Příspěvky
    1 221
    Vliv
    275

    Standardní

    hehe, Arteee ac se to zda k nevire tak opravdu existuji pecky co si davaj kdejaky highendovy sluchatka takovy ale k discmanu nedostanes, ty se pocitaj na dost stovek dolaru jinak prave ta uzavrena ozvucnice u sluchatek dela neprirozeny zvuk..
    /// Dell Latitude D600 | Dothan 1.7GHz@1.05V~800MHz@0.70V | 1024MB DDR266@2-3-3-6 | 40GB Hitachi Travelstar 5K80 | Samsung CD-RW/DVD SN-324S | Mobility Radeon 9000 32MB | 14.1" SXGA+ 1400x1050 | Broadcom 570x Gbps LAN | Intel PRO/Wireless 2100B WLAN ///

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Špeta Marek
    No ale vratme se k memu problemu.

    Ma nekdo zkusenost s timto?
    http://www.audioexpert.cz/dt/?c=16577

    Nevypadaji vubec zle, ale co ta izolace.

    Ale taky dost silne uvazuju o tech Kossech TD/80

    A potom jsem narazil na Koss HQ/1, takova pitchovinka se subwooferem, ale parametry jsou good.
    Promiň trochu jsme odbočili . No asi bych vsadil na Koss TD/80 za 2 175,-Kč. Přece jen bych věřil víc značce Koss než JVC Sony a podobně. Koss má slušnou tradici v výrobě profesionálních sluchátek a je mi milá doživotní záruka. Ale ideální je vyzkoušet a porovnat ty Koss a JVC a pak se rozhodneš.
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  11. #11
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní

    <OT> OK tak jsem byl prehlasovan .... rikal jsem ze se necham poucit ... ja do sluchadel moc nejsem, ja jen potrebuju co nejkvalitnejsi na DJing, a jak jsem si uz davno s Glassem rikal, jaky mam sluch ... proste ostre vysky me ubiji ... jsem holt netopyr a mam na to papir .... kdyby do sluchatek dale crossover a na vysky by byla kalota, tak bych nebyl vubec proti
    Jsem holt pres "sluchatka" od 10kg a vic
    jinak s vetou ze sluchatkovy menic neni jako kazdy jiny nesouhlasim, pracuje to furt na stejnym principu, takze je to menic jako kazdy jiny
    </OT>
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  12. #12
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    300

    Standardní

    Moje bejvaly Sennheisery HD 280-13 izolovaly naprosto dokonale, prusvih byl ze tim nebyly moc pohodlne a daly s ena hlave vydrzet tak 2hodiny, ne nonstop jako moje dnesni HD 580.
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arteee
    <OT> OK tak jsem byl prehlasovan .... rikal jsem ze se necham poucit ... ja do sluchadel moc nejsem, ja jen potrebuju co nejkvalitnejsi na DJing, a jak jsem si uz davno s Glassem rikal, jaky mam sluch ... proste ostre vysky me ubiji ... jsem holt netopyr a mam na to papir .... kdyby do sluchatek dale crossover a na vysky by byla kalota, tak bych nebyl vubec proti
    Jsem holt pres "sluchatka" od 10kg a vic
    jinak s vetou ze sluchatkovy menic neni jako kazdy jiny nesouhlasim, pracuje to furt na stejnym principu, takze je to menic jako kazdy jiny
    </OT>
    U Orphea a Staxu ne ne ne je to elektrostatický měnič
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  14. #14
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal zdenekxy
    U Orphea a Staxu ne ne ne je to elektrostatický měnič
    Jo to vim, to je taky elektroakusticky menic, mas pravdu... Tak to upresnim magnetoakusticky menic

    Jinak Staxy pekne, C-menice zajimave ... ale trochu me jen desi si davat na hlavu neco, co potrebuje min 100V na vybuzeni .... Jinak ta technologie je zajimava a sqele vysledky, jenze to neni pro nas pro smrtelniky, 5K USD nemam, a to nemluvim o zesilovaci
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  15. #15

    Standardní

    Tak jsem se rozhodl pro ty Koss TD/80, snad mne nezklamou a budu mit o d taty pokoj.
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal Špeta Marek
    Tak jsem se rozhodl pro ty Koss TD/80, snad mne nezklamou a budu mit o d taty pokoj.
    Určitě ne
    Audio : Musical Fidelity X-CANv3 & Sennheiser HD 650
    Music : Classical - Nicolò Paganini, Ludwig Van Beethoven, Franz Joseph Haydn, Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal zdenekxy
    Citace Původně odeslal Špeta Marek
    Tak jsem se rozhodl pro ty Koss TD/80, snad mne nezklamou a budu mit o d taty pokoj.
    Určitě ne
    Urcite nezklamou nebo urcite nebudu mit od taty pokoj?
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •