Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Nelze smazat soubor - dlouhý název

  1. #1

    Standardní Nelze smazat soubor - dlouhý název

    Zdravim,

    přejmenovával sem mp3jky pomocí MP3tag - Tag->Filename. Jenže u jedný MP3 byl FAKT dost dlouhej název (takovej šílenej mix, 2 instrumentální verze něčeho smíchaný se dvěma acapellama...) a program vykřik, že to nelze, že název je moc dlouhý.

    Chci ten soubor teda přejmenovat, ale ouha, nejde. Nejde ani smazat, nejde nic. Zkoušel sem disk projet Scandiskem, nepomohlo. Ten soubor se prostě tváří, že tam neni, i když ho vidim, ale přitom tam je

    wXPsp2 + FAT32

    Nevíte někdo, jak se s tím vypořádat? (Zformátovat disk nepatří mezi mnou akceptované varianty řešení ) Chci tu MP3 zachovat...

    Díky za rady
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  2. #2

    Standardní

    Aha, tak sem zalamil

    On se ten limit na vztahuje i na adresářovou strukturu - řešení: zkrátit cestu k onomu souboru v adresářové struktuře disku.

    místo:

    c:\mp3\název_alba\cd1\brutálně_dlouhej_název.m p3

    udělat

    c:\1\1\1\brutálně_dlouhej_název.mp3

    a brutálně dlouhej název už neni v tak "hluboko" a dá se přejmenovat

    Sorry za zbytečnej thread
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  3. #3

    Standardní M$ long-file-names...

    tyhle omezní ještě z dob starého dosu už moh microsoft konečně odstranit, dnes už dávno nemají smysl. Taky mě to štve, né že bych potřeboval tak dlouhé jména souborů, ale už z principu...

    a dobře si vzpomínám jak jsem jednou cvičně zkoušel vstoupit do adresáře s stašně dlouhým názvem, připojeneého jako síťový disk z samba serveru, a zhroutilo mi to Explorer s chybou myslím, že "z uvedené adresy v paměti nelze číst... nebo něco podobného....
    zde býval podpis...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •