Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Konverze WMV -> MPEG

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Konverze WMV -> MPEG

    Zkousim trial od videokonvertoru XVideoConverter a Digitalmediaconverter na prepsani z WMV do MPEG a zasnu, jak dlouho jim to trva. Videosekvenci na necelych 20s slozenou z 500 obrazku 320x240 pixlu delali oba asi 20 minut. Ted tu mam neco delsiho ve stejny velikosti cetnosti obrazku, asi 6 minut a s tim se XVideoConverter hrabe uz asi 4,5 hodiny a ma hotovo 80%. To vychazi, ze na konverzi jednoho jedinyho takhle mrnavyho obrazku potrebuje 2,5s. Je to normalni?
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní

    A že by ses teba obtěžoval napsat na jaký to je mašině?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Takze se obtizim : Masina to vskutku neni z nejvykonnejsich, konkretne P1, 166 MHz, 128 MB RAM, ca. 500 MB volno na HD, W98, nebezi soucasne zadna jina rucne spustena aplikace. Ze mi to neudela celovecerni film nez se stacim otocit na zidli, je mi za tehle okolnosti zrejmy. Ale stejne, kdyz to posuzuju z hlediska toho, jak mi to zpracovava obrazky jinak (napr. ruzne upravy v IrfanView ap.), tak tam se dostavam do tehle casovych dimenzi, kdyz je to v JPEG 200 kB a vice, tzn. v BitMap (ve kterym IrfanView interne pracuje) minimalne 3 MB a ne miniatury 226 kB BitMap a 13 kB JPEG
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní

    No tak to se obávám, že je to zcela v normě. Musíš si uvědomit, že na těhlech mašinách dělá procesor skoro všechno, to není jako nový compy, kde je polovina práce hotová ještě než si to procák všimne
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5

    Standardní

    Děláš to na takový hrobce a ještě se divíš No tak to sou mi věci, fakt LOL

    Neřeknu, dělat to na něčem 500MHz a vejš, ale tohle? to je jako moc

    A ten čas krutě odpovídá, procik nemá krom MMX asi žádný extra optimalizace, takže se fakt neni čemu divit.
    ...všechno lze nějak udělat, otázkou je jak...

  6. #6

    Standardní

    precti si neco o tom jak se komprimuje video ... 3D komprese je proti 2D docela narocnejsi ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Mas link na nakej zdroj tohodle vedeni, pokud mozno, aby z toho byla i ta casova problematika zrejma?

    Citace Původně odeslal Gappa
    Děláš to na takový hrobce a ještě se divíš No tak to sou mi věci, fakt LOL

    Neřeknu, dělat to na něčem 500MHz a vejš, ale tohle? to je jako moc
    Ted kvuli tomu nepoletim kupovat a instalovat novy zarizeni (kde bych na to vzal prostor, penize a cas ), delam to holt na tom, co tu mam
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •