Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: jak dat winXPpro na dynamicky disk?

  1. #1

    Standardní jak dat winXPpro na dynamicky disk?

    mam 250GB hdd sata, mam na nem asi 200GB dat a potrebuju ho udelat jako bootovaci a nahodit na nej winxp, akorat ze jsem ho udelal jako dynamicky disk (+jednoduche oddily), a pri instalaci winXPpro mi ho najde jen jako 1oddil - dynamicky disk, a na ten to instalovat nejde, a to tam mam tech oddilu vice. asi ze by to asi slo kdybych ulozil data jinde, smazal oddily a pri instalaci si ho naformatoval znovu a tak aby to fungovalo,jenze nemam kde ty data dat a mazat je nechci, takze me napadlo jestli by slo treba pomoci nejakeho programku zkopirovat primo winXP z PATA disku tak aby to jelo, v napovede pisou ze winxp na dynamicky disk dat nejdou, takze abych se s tim nes*al zbytecne...
    dik za rady
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  2. #2

    Standardní

    pokud tam nemas nic spesl tak by to mohlo jit v diskmgmt.msc v libovolnejch XP/(2k). tj. soupni do XP, pust diskmgmt.msc a dej zkonvertovat na jednoduchy disk nebo jak to tam je napsany ..
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3

    Standardní

    prevest na bezny disk je sede
    nemusi tam byt treba jen 1 oddil?
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    10.10.2002
    Bydliště
    Binary space
    Příspěvky
    567
    Vliv
    269

    Standardní

    Ne. Prevest dynamic na basic bez ztraty dat standardnimi nastroji nelze. Ja na to pouzivam GHOST, ktery ten dynamicky disk dokaze vyklonovat na cilovy disk jako basic. Na tom dynamickem disku, ale smi byt pouze jednoduche oddily, zadny RAID jinak to vyfajluje. Taky nesmi byt ten dynamicky disk v dirty shutdown stavu (musi byt korektne odmontovany).
    V kazdem pripade nutnosti sehnat si dalsi disk se asi nevyhnes pokud nechces prijit o data.

    EDIT: prevest dynamic na basic lze, ale nesmi tam byt zadne oddily, coz u systemu s jednim diskem neudelas, protoze system partition neodstranis.
    Velmi drahý vysokofrekvenční ohřívač okolního vzduchu.

  5. #5

    Standardní

    takze na sata disku mi zbylo asi 70GB dat, zbytek je ulozne na druhem disku kde je system (vic se tam uz fakt nevleze ) mam tam jeden jednoduchy oddil (asi 95GB a zbytek mista bez oddilu), takze kdyz pouziju ghosta tak mi to udela prim. a sec. oddily a ty data na tom mi to neztrati?
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

  6. #6

    Standardní

    takze jsem to vyresil pujcenim disku a prekopirovanim/predelanim/prekopirovanim...
    aurora + 500W, maximus formula, 4*2GB, C2Q 9400, cnps10x ex., 560Ti HAWK, vertex 60GB, 2*3TB WD, Lenovo L220x, lycosa + diamondback
    Acer 1810T
    www.highdef.cz

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •