Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: Seagate 160GB -> opetovna ztrata dat

  1. #1

    Standardní Seagate 160GB -> opetovna ztrata dat

    zdravim, tak mam dalsi problem s timto diskem. Minule mi ztratil data ale obnovil jsem je diky programu a vasi pomoci. Problem je v tom, ze se mi to stalo znova a je to tim ze jsem se dostal na urcite zaplneni disku, zhruba 123 GB plneho mista a ztratil data nevite cim to muze byt? je ten disk mrtvej a zralej na reklamaci nebo pomuze naformatovani?? poprve jsem ho snad ani neformatoval (po prvni ztrate dat) vytahl jsem z neho data a v |Partition Magiku jsem dal novou partition (opet NTFS) a pak jsem na nej data vratil. prosim o radu diky moc

    EDIT: kopiroval jsem na nej data a potom mi to napsalo "Spuste pomucku skandisk, omezen pristup na jednotku "G:"

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    jake mas fsb?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Vysoka frekvencia FSB|PCI ?
    Nestabilne pretaktovanie ?
    Slaby zdroj ?
    Ako vyzera SMART toho disku ?
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #4
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    Uplne jasny pripad jak ve skole,Radite mu blbosti,chlape zapni si ve WinXP podporu pro LBA 48bit a nebudes uz mit problem kdy se dostanes kolem tech 130GB.

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    no jo, jenze ja uz automaticky predpokladam, ze clovek majici takto velky disk si uz precetl faq nebo jeden z tisice threadu, ktere se tu neustale na toto tema opakuji
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    Never tomu! tenhle problem resim alespon 3xtydne,ja taky myslel ze se to uz vi ale furt nekdo vola.

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    Never tomu! tenhle problem resim alespon 3xtydne,ja taky myslel ze se to uz vi ale furt nekdo vola.
    no tak jsou tam Win2kPro

    * stroj neni pretaktovany
    * fsb standartni (100MH na Durona)

    Akde to tam je?! ja se v tom moc nevyznam
    chlape zapni si ve WinXP podporu pro LBA 48bit a nebudes uz mit problem kdy se dostanes kolem tech 130GB
    EDIT: kdyz to zapnu, obnovi se mi ty data nebo jsu uz uplne v haji (lama dotaz jak prase co?!)

  8. #8
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    tak jsem to tam uz nasel ja koukal na http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=28267 a tam to nebylo, klikl jsem proste blbe, diky a co ty data? pujde to jeste nejak

  10. #10
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní

    koukam, tady nekdo hraje o slepejse

    obnova dat > GETDATABACK, TESTDISK, RESTORATION atd.

    a silne ti doporucuji precist toto http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=65251
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    koukam, tady nekdo hraje o slepejse

    obnova dat > GETDATABACK, TESTDISK, RESTORATION atd.

    a silne ti doporucuji precist toto http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=65251
    ale to jo sak znam a pouzivam (a uspesne) GetDataBack from NTFS, ale spis mi slo o to, jestli kdyz nastavim to spravne kodovani tak jestli mi ten disk naskoci jako normalne a uvidim tam vsechno nebo to budu muset zachranit a pro priste uz se mi to nestane....

  12. #12
    Banned
    Založen
    10.07.2003
    Bydliště
    Teplice-Praha-C.Budejovice
    Příspěvky
    824
    Vliv
    0

    Standardní

    bohuzel nenaskoci,dostanes data z neho pouze nejakym softem ale urcite temer 99%.

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal OBR
    bohuzel nenaskoci,dostanes data z neho pouze nejakym softem ale urcite temer 99%.
    jo tak to znam to jsem uz zkousel, takze to zachranim a pak v Win2k nastavim co nastavit mam....skoda ze na to neni primo nejaky "soft", ve kterym zmacknu cudlik a udelaji se vsechny operace automaticky. no nic, snad se to podari a nedostanu slepejse....

  14. #14

    Standardní

    DIKY VSEM UZ SE VSECHNO HLASI TAK JAK MA JESTE ZACHRANIM DATA A UZ VSECHNO BUDE NORMALNI. TAKZE TO MUZETE SMAZAT NEBO TO VYSTAVTE JAKO ODSTRASUJICI PRIPAD TOHO, JAK UZIVATEL (JA) NEUMI CIST A HLEDAT NA FORU.... ZKUSIM SE POLEPSIT

  15. #15
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Tom
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Plzeň
    Příspěvky
    844
    Vliv
    271

    Standardní

    LOCK
    Phenom II X4 960T @ 4 GHz 1,425V 5th and 6th core functional, Arctic Cooling Freezer 13 Pro, Asus M4A785TD-V EVO, 16GB DDR3-1600 Kingston HyperX, Sapphire HD 7950 Vapor-X OC (1140/6400 MHz) , Kingston HyperX SSD - 120GB, SAMSUNG 1TB Spin Point F3, WD 20EARX 2TB, WD 15EARS 1,5TB, Dell U2412M, Seasonic M12II-620 620W, ASUS Xonar D1 soundcard + CREATIVE GigaWorks T3, LOGITECH Z-5500(placed in front of TV), Razer DeathAdder Left-Hand, Logitech Illuminated Keyboard CZ, rSeat EVO V3 RB + Logitech G27

    HONDA Accord Type-S (2,4 DOHC VTEC)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •