Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Software na SB Live 1024

  1. #1

    Standardní Software na SB Live 1024

    Jsem tu novy, takze nevim jestli se na to jiz nekdo predtim ptal, ale mam SB Live 1024 a nemam k ni zadny software pouze ten od XP. Existuje neco originalniho pro tuto kartu?

    Tato zvukovka ma (2x stereo - kvadro vystupy) proto bych se chtel zeptat jestli neexistujou specialni drivery ktere by mi pro ten druhy stereo vystup vytvorili ve woknech virtualni zvukovku a potom bych si mohl v jednom prehravaci prehravat do 1 stereo vystupu a v dhuhem prehravaci do druheho vystupu. Preferuji winamp a ten tuto funkci nejspis nema. V nejhorsim pripade nejaky software ktery bude mit 2 nezavysly prehravace a bude umet vyuzit kvadru vystup zvukovky.

    Dekuji predem za rady

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=65251

    jinak bych zkusil vyhledat tusim KX ovladace.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    279

    Standardní

    No pokud je zvukovka ctyrkanalova, tak zalezi na software + plus ovladacich, jak se ta zvukovka tvrai. Treba Live! + Tractor > nezalezi na ovladacich, ale tractor sam zjisti, ze to je multikanalova zvukovka a zlinkuje dva kanaly a pouziva je jako solo stereo kanal. Takze na tohle neni jednotna odpoved.

    K tem driverum, zde se nabizi opravdu KX drivery

    No a co se tyce tveho specialniho software jaky mas na mysli Na nahravani, spracovani, vytvareni, nebo jak myslis software ?
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  4. #4

    Standardní

    Nejdriv jsem si nastavil v nastaveni windowsu kvadro reproduktory, pote mi DVD prehravac uz v pohode prehraval i do 2. vystupu. Ale ve spravci zvukovek jsem mel porad jen SB Live (coz byl jen 1. vystup) a integrovanou na MB ktera stoji zaprd. Nainstaloval jsem si tedy KX software a jsem opravdu uchvacen vsemi moznostnmi. Nyni ve spravci mam celkem 5 zvukovek - integrovanou MB kterou stejne uz nebudu potrebovat a 4 KX zvukovky z toho 3 jsou do 1. vystupu (2 jsou zefektovane) a jedna do 2. vystupu takze tedkon jiz muzu jeden winamp pouzivat pro 1. vystup SB Live a 2. winamp pro 2. vystup SB Live.

    Moc Vam dekuji za doporuceni KX...

    Chtel bych se presto zeptat kde by se daly stahnout DSP efekty do KX softwaru, hledal jsem na oficialnich strankach a tam jsem to sice nasel ale nikde nebyl download a na googlu jsem nasel jen demoverze, muzete mi prosim poradit, jestli nekdo vite kde by se tyto efekty daly stahnout?

    Existuje pro KX cestina?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •