Stránka 10 z 18 PrvníPrvní ... 67891011121314 ... PosledníPoslední
Výsledky 226 až 250 z 431

Téma: Vsetko o NF4 doskach

  1. #226

    Standardní

    těm samsungům taky ale chutá větší napětí

    http://xtremesystems.org/forums/show...7&page=4&pp=25

    btw doporučuju přečíst od začátku

    jinak tady bugy a opravy : http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52258


    btw tady má propustnost pamětí 9GB/s to se jen tak nevidí
    http://img100.exs.cx/img100/631/better13og.jpg
    Pašák erda.

  2. #227

    Standardní for private use

    Na www1108.digisoft.cz opět všechny desky DFI s nF4 skladem

  3. #228

    Standardní

    Kolik máte Voltáž do chipsetu, případně do LDT, pro provoz na HTT300

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  4. #229

    Standardní

    Tak teda nevím, chci nějaký nForce 4 k Winchesteru 3200+ a TCCDčkám a rozhoduju se mezi Asusem a nějakou DFI...
    S Asusy mam zatím jen ty nejlepší zkušenosti, zatimco s DFI vůbec žádné, ale jestli mi jednoznačně potvrdíte že je DFI lepší...

    SLI nevyužiju protože sem rozhodnutej pro Radeona X800XL (btw: možna trochu blbost, ale nemůže se nVidia chipset bít s ATi kartou? U Asusu sem něco takoveho četl kvůli tomu jejich tweaku s frekvencí pcie nebo jak to je...).

    Co byste brali vy?

    BTW: jsou vůbec nějaké vyloženě špatné zkušenosti s DFI? (kromě layoutu)

  5. #230

    Standardní

    Citace Původně odeslal HeadHunter
    Tak teda nevím, chci nějaký nForce 4 k Winchesteru 3200+ a TCCDčkám a rozhoduju se mezi Asusem a nějakou DFI...
    S Asusy mam zatím jen ty nejlepší zkušenosti, zatimco s DFI vůbec žádné, ale jestli mi jednoznačně potvrdíte že je DFI lepší...

    SLI nevyužiju protože sem rozhodnutej pro Radeona X800XL (btw: možna trochu blbost, ale nemůže se nVidia chipset bít s ATi kartou? U Asusu sem něco takoveho četl kvůli tomu jejich tweaku s frekvencí pcie nebo jak to je...).

    Co byste brali vy?

    BTW: jsou vůbec nějaké vyloženě špatné zkušenosti s DFI? (kromě layoutu)
    No tak tenhle ASUS (Asus A8N-SLI Deluxe - nForce4 SLI) se asi moc ( dle ohlasů na CC) nepovedl. Já mám deset dní DFI Lanparty UT nF4 Ultra-D k naprosté spokojenosti, deska jde až na 300MHz (víc jsem nezkoušel), Winchester 3200@2600MHz vše stabilní, na 2700MHz už se nespustí 3DMarky, ale PCMark04 ano (5146 bodů), mám k tomu Leadtek 6600GT TDH extreme version, kterou jsem hned klok na 600/1250MHz, paměti jsou nejslabším článkem (Geil Ultra 3200 Dual Channel). Na desku jsem čekal od objednání po dodání 3 dny, cena i s poštovným 4620. Go to www1108.digisoft.cz (desky jsou skladem)

  6. #231

    Standardní

    Citace Původně odeslal BeachKEN
    Kolik máte Voltáž do chipsetu, případně do LDT, pro provoz na HTT300
    já 300MHz dosáhnu s defaultem

  7. #232

    Standardní

    Hmm tak si citam veci ohladom tych DFI na XS a teda vobec nevyzeraju dobre. Maju napol uvareny bios, nedaju sa na niektorych vobec nainstalovat winxp, dalsim odchadzaju rovno po zapnuti alebo pri def behu za par dni, .... a vela dasich problemov. Tak si sete pockam az to vyladia a az budu prve testy tej Abit Fatal1ty AN8. Myslim ze by mohla byt lepsou volbou (hlavne pre mna pretoze som vodnikar, ale aj celkovo), a aj cena uz sa trosku upravuje takze to vyzera dobre. NO kazdopadne sa to ukaze az po testoch, ale myslim ze zla nebude urcite.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  8. #233
    Member Avatar uživatele AkaKarma
    Založen
    25.10.2002
    Bydliště
    Závod SK (50km od Bratislavy, 80km od Brna)
    Věk
    38
    Příspěvky
    127
    Vliv
    265

    Standardní

    headhunter: toho asusa urcite neber. ja som ho mal a musel som ho vratit. bol to strasny shit.

  9. #234

    Standardní

    Citace Původně odeslal AkaKarma
    headhunter: toho asusa urcite neber. ja som ho mal a musel som ho vratit. bol to strasny shit.

    Tak to s tim asusem je pro me docela shock, zatim sem fakt na zadny spatny asus nenarazil... Nemuzou vsechny jeho problemy byt jen nedodelanym biosem

    btw: vidim ze mas skoro to samy co budu mit ja, proc si kupoval SLI desku abys do ni dal radeona Proc si nevzal tu ultru?

    A na kolik ted jedes?

  10. #235
    Member Avatar uživatele AkaKarma
    Založen
    25.10.2002
    Bydliště
    Závod SK (50km od Bratislavy, 80km od Brna)
    Věk
    38
    Příspěvky
    127
    Vliv
    265

    Standardní

    headhunter: niektore problemy boli sposobene aj tym biosom, ale asus sa nejak nemal k tomu aby to opravil. celkovo sa mi ta doska moc nepacila. tato DFI je paradna. ked som kupoval tu dosku, tak ziadnu okrem SLI nemali na sklade a mne uz sa nechcelo cakat pretaktovane to moc nemam, lebo to moje CPU je dost o nicom. idem na 2400MHZ pri 1.6v

  11. #236

    Standardní

    Hm, tak asi fakt pujdu do te DFI, ikdyz se mi moc nechce...
    V tom pripade bych asi uvital nejake vysvetleni jejich biosu, vypada docela huste... Neni nekde na netu neco takoveho?

    A co je presne ten FrontX Vim jen ze je to neco s prednim panelem...
    A ty popruhy na pc jsou k necemu fakt dobre?

  12. #237
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    V tom prednim panelu jsou ctyri diody ktere ti pomuzou pri urcovani pripadnych problemu s bootovanim, pak jem tam SPDIF out, sata a firewire.

    Ty popruhy se hodi treba pri prevozu na Lan

    Jinak je skoda, ze nejvice vychytane jsou prave jen SLI verze, proto jsem si ji treba prave ja koupil. Zatim jediny, kdo se zameril i na nForce Ultra je Abit a jeho Fatal1ty.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  13. #238

    Standardní

    Citace Původně odeslal HeadHunter
    Hm, tak asi fakt pujdu do te DFI, ikdyz se mi moc nechce...
    V tom pripade bych asi uvital nejake vysvetleni jejich biosu, vypada docela huste... Neni nekde na netu neco takoveho?

    A co je presne ten FrontX Vim jen ze je to neco s prednim panelem...
    A ty popruhy na pc jsou k necemu fakt dobre?
    prolistuj si to tu, je tu info o tom frontX panelu i o tom biosu ( je tu odkaz na manual)

    2 Masster: jak to myslíš nejvíc vychytaná? přecu ultra-d a sli-d na tom sou stejně , ne?

    edit
    ultra-r na ultra-d
    Pašák erda.

  14. #239
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal Erda
    Citace Původně odeslal HeadHunter
    Hm, tak asi fakt pujdu do te DFI, ikdyz se mi moc nechce...
    V tom pripade bych asi uvital nejake vysvetleni jejich biosu, vypada docela huste... Neni nekde na netu neco takoveho?

    A co je presne ten FrontX Vim jen ze je to neco s prednim panelem...
    A ty popruhy na pc jsou k necemu fakt dobre?
    prolistuj si to tu, je tu info o tom frontX panelu i o tom biosu ( je tu odkaz na manual)

    2 Masster: jak to myslíš nejvíc vychytaná? přecu ultra-r a sli-d na tom sou stejně , ne?
    Myslim jako pocet Sata napr. u DFI. Jinak jsou na tom zhlediska OC stejne.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  15. #240

    Standardní

    Ok, tak vidim ze ten FrontX je do 5,25, davaji k tomu i cerny? Na tom obrazku pisou neco o ruznych barvach a vymenych dvirkach atd.

    2AkaKarma: nekoliduje nakonec ta Ati s chladicem chipsetu?

  16. #241
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal HeadHunter
    Ok, tak vidim ze ten FrontX je do 5,25, davaji k tomu i cerny? Na tom obrazku pisou neco o ruznych barvach a vymenych dvirkach atd.

    2AkaKarma: nekoliduje nakonec ta Ati s chladicem chipsetu?
    Ja mel dvirka pouze cerne.

    K tomu chipsetu: Me se teda grafika tesne dotyka, ale zadny vetsi problem v tom nevidim.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  17. #242
    Member Avatar uživatele AkaKarma
    Založen
    25.10.2002
    Bydliště
    Závod SK (50km od Bratislavy, 80km od Brna)
    Věk
    38
    Příspěvky
    127
    Vliv
    265

    Standardní

    headhunter: nekoliduje. dokonca tam mam aj zalmana 7700cu a pamate v 2 a 4.

  18. #243

    Standardní

    Tak sem asi uz rozhodnutej, jeste asi tak max tyden pockam na novy biosy (treba se na neco zmuze i ten asus), ale asi vezmu tu DFI...

    Takze diky za pomoc...

  19. #244
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal HeadHunter
    Tak sem asi uz rozhodnutej, jeste asi tak max tyden pockam na novy biosy (treba se na neco zmuze i ten asus), ale asi vezmu tu DFI...

    Takze diky za pomoc...
    Pokud mas jeste cas, tak si jeste pockej co predvede Abit
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  20. #245

    Standardní

    JJ na Abit sa podla mna oplati pockat. Uz ho maju aj na Newegg za 209$. Vyzera krutozne, a v pondelok ju ma mat jeden typ s XS, tak budu nejake vysledky.
    HP Compaq 8710p: T9300 | 4GB DDR2 | 250GB | Quadro NVS 320M @ 700/1730/950 |WSXGA+ 1680x1050 | Win7x64u ...

  21. #246
    Senior Member mince
    Založen
    09.01.2003
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Věk
    46
    Příspěvky
    807
    Vliv
    273

    Standardní Re: for private use

    Citace Původně odeslal Gentle Giant
    Na www1108.digisoft.cz opět všechny desky DFI s nF4 skladem

    Já ji tam objednal taky, ale dneska mě rozstřelili, když mi napsali že desku poslali, ale grafickou kartu ne, že ji nemaj a že je problém s dostupností.
    Na mou reakci ať kartu teda stornujou, mi odpověděli že musim vybrat jinou nebo si počkat (čekal jsem už týden), jinak, že mě upozorňují, že dle obchodních podmínek musím zaplatit 20% storno poplatek.

    Jsem jim odepsal že teda nic neruším, ale že je upozorňuji, že mám dle zákona 14denní lhůtu na vrácení zboží, bez udání důvodu.

    To se mi ještě nikde/nikdy nestalo a to už jsem objednával leckde. Tak jen upozorňuji - maj tam sice dobrý ceny, ale takovej přístup .....

    Nemaj ty DFI někde jinde?

    Sorry za mírný OT

  22. #247

    Standardní

    Souhlasím, ten Digisoft je přístupem k zákazníkovi dost zvláštní, sám jsem si tam objednal DFI a když jsem viděl, že nejsou pomalu schopný updatovat stav volných kusů, případně odpovědět na blbej E-mail, telefony zásadně bere záznamník, tak mi to tedy moc OK nepřijde. Sice jsou ceny pěkný, ale tenhle přístup nehodlám zažít znovu a raději si připlatim 100 - 200 navíc za spolehlivého dodavatele.

    Jinak mně si teda pak netroufli říct o 20% storno poplatek. Taky jsem jasně udal termín, do kdy to chci, takže z toho raději sami nakonec vycouvali.

    Synology DS213j - 2x2TB WD Red
    MacMini, 8GB RAM Crucial / Intel 330 180GB
    MacBook Pro 13 (mid 2012), 8GB RAM Crucial, Crucial m4 256GB
    iPad Pro / iPhone SE

  23. #248
    Member
    Založen
    24.12.2002
    Bydliště
    Praha - Ostrava
    Příspěvky
    135
    Vliv
    262

    Standardní

    Citace Původně odeslal BeachKEN
    Souhlasím, ten Digisoft je přístupem k zákazníkovi dost zvláštní, sám jsem si tam objednal DFI a když jsem viděl, že nejsou pomalu schopný updatovat stav volných kusů, případně odpovědět na blbej E-mail, telefony zásadně bere záznamník, tak mi to tedy moc OK nepřijde. Sice jsou ceny pěkný, ale tenhle přístup nehodlám zažít znovu a raději si připlatim 100 - 200 navíc za spolehlivého dodavatele.

    Jinak mně si teda pak netroufli říct o 20% storno poplatek. Taky jsem jasně udal termín, do kdy to chci, takže z toho raději sami nakonec vycouvali.
    Mno to je taky duvod proc jsem nakupoval u Radima Stepance...Takze doporucuji (predchozi otazka kde koupit DFI)
    www.rsc-computers.cz
    | DELL XPS M1330 (Core 2 Duo T7500/ 4096MB 667MHz RAM / 13.3" WXGA LED display / nVidia 8400 GS 128MB/ 320GB 5.4k HDD/ Intel Next gen card / 6cell 56Whr battery/ Vista Home Premium ) | Western Digital MyBook Essential Edition 320GB | Western Digital MyPassport 250GB | Genius SW 5.1 HT | 20" Samsung SyncMaster 205BW | Logitech MX3100@Razer ExactMat |

  24. #249
    Senior Member mince
    Založen
    09.01.2003
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Věk
    46
    Příspěvky
    807
    Vliv
    273

    Standardní

    Citace Původně odeslal GM
    Citace Původně odeslal BeachKEN
    Souhlasím, ten Digisoft je přístupem k zákazníkovi dost zvláštní, sám jsem si tam objednal DFI a když jsem viděl, že nejsou pomalu schopný updatovat stav volných kusů, případně odpovědět na blbej E-mail, telefony zásadně bere záznamník, tak mi to tedy moc OK nepřijde. Sice jsou ceny pěkný, ale tenhle přístup nehodlám zažít znovu a raději si připlatim 100 - 200 navíc za spolehlivého dodavatele.

    Jinak mně si teda pak netroufli říct o 20% storno poplatek. Taky jsem jasně udal termín, do kdy to chci, takže z toho raději sami nakonec vycouvali.
    Mno to je taky duvod proc jsem nakupoval u Radima Stepance...Takze doporucuji (predchozi otazka kde koupit DFI)
    www.rsc-computers.cz
    TJ, Radim je v pohodě, jen aby už měl hotovej ten @shop, já bych to vzal od něho, ale nějak nebyly aktuální ceníky.

  25. #250
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    360

    Standardní

    Citace Původně odeslal janko_hrasko
    JJ na Abit sa podla mna oplati pockat. Uz ho maju aj na Newegg za 209$. Vyzera krutozne, a v pondelok ju ma mat jeden typ s XS, tak budu nejake vysledky.
    Tak to sem pak nezapomen hodit - ta Abitka vypada jako deska, kvuli ktere by se snad vyplatilo jeste trochu upgradnout system...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •