PS:dodatek:jedná se o MSI GeForce FX5950Ultra-měděné chlazení z oboustran dva větráčky.Stejné chlazení má i MSI FX5900Ultra.
Nedoléhající zadní chladič na pamětech DDR na grafice MSI FX5950U 256Mb.
Jde o to že kartu jsem sehnal přes známého novou,jenže přední chladič sedí skvěle za to zadní také ale jen ten s větráčkem na gpu,ten na pamětech na zadní straně nedoléhá.Na jednom místě se jen lehce dotýka paměti a na tom druhém je tam mezera nějaký ten mm.Takže když na chladič zatlačím je vidět že tam je volný,prostě ho drží takový cvoček,je všude jen na hlavně té jedné sraně je nadoraz ale je tam mezera mezi chladičem a ram.

Dotaz jak poznám že se mě ramka na vga přehřívá a že by se mohla zničit nebo tak něco?
Nemůžu tu ramku poškodit když jsem zkoušel přitlačit na vhladič aby to dolehlo a tím i zkoušel že když na něj přitlačím,dole´hne to krásně na doraz.Nemůžu ten pam.čip nalomit/ulomit,nebo při nejhorším srhnout ho z tišténého spoje?Kdybych tam měnil pastu jakou dát?
A jak tento problém vyřešit co tam dát něco na vypodložení a co ať to vydrží a je to na úrovni.Něco teplovzdorného.
Díky za případné radyyy
[img]PS:dodatek:jedná se o MSI GeForce FX5950Ultra-měděné chlazení z oboustran dva větráčky.Stejné chlazení má i MSI FX5900Ultra.
Nedoléhající zadní chladič na pamětech DDR na grafice MSI FX5950U 256Mb.
Jde o to že kartu jsem sehnal přes známého skoro novou,jenže přední chladič sedí skvěle za to zadní také ale jen ten s větráčkem na gpu,ten na pamětech na zadní straně nedoléhá.Na jednom místě se jen lehce dotýka paměti a na tom druhém je tam mezera nějaký ten mm.Takže když na chladič zatlačím je vidět že tam je volný,prostě ho drží takový cvoček,je všude jen na hlavně té jedné sraně je nadoraz ale je tam mezera mezi chladičem a ram.

Dotaz jak poznám že se mě ramka na vga přehřívá a že by se mohla zničit nebo tak něco?
Nemůžu tu ramku poškodit když jsem zkoušel přitlačit na vhladič aby to dolehlo a tím i zkoušel že když na něj přitlačím,dole´hne to krásně na doraz.Nemůžu ten pam.čip nalomit/ulomit,nebo při nejhorším srhnout ho z tišténého spoje?Kdybych tam měnil pastu jakou dát?
A jak tento problém vyřešit co tam dát něco na vypodložení a co ať to vydrží a je to na úrovni.Něco teplovzdorného.
Díky za případné radyyy
http://www.svethardware.cz/photo_doc...B005513F1.html