Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Editace threadu zakladatelem

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní Editace threadu zakladatelem

    ahoj,

    pisi na zaklade tohoto threadu /
    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=63738&start=60

    jelikoz se misha uz neozval tak pisi rovnou sem....
    cele OC forum je proslaveno tim ze misto odpovedi na otazky se tu casto novi uzivatele potykaji s mazanim, zamykanim, prihlouplymi odpovedemi typu google.com (btw to uz ten clovek muze misto toho odpovedet ne?)

    je jasne k cemu tu search je ovsem problem je v tom ze casto clovek musi prosekavat se plevelem stranek nez neco vycte. takze opravdu drive neco vycte z googlu nebo pctuningu

    muj navrh se tyka zprehledneni zakladanych threadu nejen nazvem jak casto upozornuji moderatori ale povinosti zakladatele threadu aby po vyreseni nebo pokud je mozno v prubehu reseni dopisoval do vrsku threadu vysledek.

    myslim ze to neni tak narocna cinost od tohoto cloveka se podelit s nami o ziskane informace (i vlastni zkusenosti) a podle mne to zmensi dotazy jelikoz bude HODNE zprehledneno hledani...

    pekny den sasha

    EDIT> co rikaji uzivatele?
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  2. #2

    Standardní

    No to by byla parada, ovsem nemuzes tohle chtit po vsech userech. A pro moderatory by to byla neskutecna prehrsel prace.

    Me se treba moc libi system ktery maji na Experts-Exchange. Tam je kazda odpoved oznacena jako bud Komentar, Autorova pripominka a dalsi ale hlavne jedna dana odpoved je oznacena jako Accepted Answer a jeste je to zelene takze hned vidim na prvni pohled co je spravna odpoved. Krasne lec zde neuskutecnitelne A navic tam za to berou lidi prachy ze se o to staraji

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    nejaka dalsi reakce administratoru? - predevsim
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  4. #4
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Do tohohle nemuzes nikoho nutit, jen se podivej kolik lidi si doopravdy precetlo pravidla.....najdou se vyjimky, ale tohle ti fakt nikdo delat nebude.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    nevyjadril jsem se k tomu proc? protoze jsem sve rekl ( a Masster to zhruba stejne okomentoval ) a navic mam take jinou praci nez jen litat kolem fora.

    napsal jsem tam i navrh ( ze se o to nekdo muze starat ) stejne jako par lidem skrz sz ( kteri meli take pripominky ). nikdo NIKDO to delat nechce. ale ja musim, ze?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    nevyjadril jsem se k tomu proc? protoze jsem sve rekl ( a Masster to zhruba stejne okomentoval ) a navic mam take jinou praci nez jen litat kolem fora.

    napsal jsem tam i navrh ( ze se o to nekdo muze starat ) stejne jako par lidem skrz sz ( kteri meli take pripominky ). nikdo NIKDO to delat nechce. ale ja musim, ze?
    ted ti asi nerozumim, ale kdybych mohl tak klidne budu thready prochazet a upravovat jak jsem navrhl, ale stejne ! mate tolik pravidel a urcite se na nekterych shodne spousta lidi ze jsou mozna take o nicem a jine se libi tem a jinym zase ne....
    tak koukam ze kdyz je neco co muze opravdu (aspon si myslim ja - pomoci) tak je to problem...

    btw: kazdy mame svou praci...
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  7. #7
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    jeminacku vsak se podivej o par stranek zpet v pametech. projdi si ty thready ( nejen dle nazvu ). ted se to trosku opakuje v ostatnim hw, kde je kazdou chvili dotaz na notebooky. naposled je tam aktualni "opet dotaz na notebook" nebo tak nejak.

    jak uz jsem psal. ona vetsina lidi se nenamaha hledat ( a timto se omlouvam vsem, kteri tlacitko hledat pouzivaji ) a pak se zepta > je lepsi tohle nebo tohle ( ackoliv na netu najdou milion testu ). tak nezlob se na me, ale tohle fakt ne.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    jeminacku vsak se podivej o par stranek zpet v pametech. projdi si ty thready ( nejen dle nazvu ). ted se to trosku opakuje v ostatnim hw, kde je kazdou chvili dotaz na notebooky. naposled je tam aktualni "opet dotaz na notebook" nebo tak nejak.

    jak uz jsem psal. ona vetsina lidi se nenamaha hledat ( a timto se omlouvam vsem, kteri tlacitko hledat pouzivaji ) a pak se zepta > je lepsi tohle nebo tohle ( ackoliv na netu najdou milion testu ). tak nezlob se na me, ale tohle fakt ne.
    1. Několik dotazů na notebook nemusí znamenat stejnej typ notebooku, atd.. Neříkám, že tu stejný thready nejsou, ale štve mě, že se v jednom threadu řeší dotazy na odlišné typy železa (např: zdroje).

    2. Ano, na netu je miliony testů, ale převážně jsou v angličtině a uživatel by se taky rád zeptal uživatelů, co si o tom a tom myslí. A o tom tohle fórum je.

    3. Poslední dobou se mi zdá, že jsou modi moc pohodlný, trapný svýma moudrostma a na některý nový usery arogantní, dělaj z nich blbce a keců maj kolem plnou hubu (např: Wuuduu, aby někdo neřekl, že plácám do větru)
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní

    to misha: ok beru na vedomi je to skoda .... chtel jsem jenom pomoci
    .
    skoda jen ze se vas nevyjadri vice....

    jestli to uz nema cenu teda resit tak to prosim zamknete.
    dekuji za pozornost a preji pekny vecer.



    EDIT>to Warlord - vypada to spise ze to znudeny jsi ty. ale na druhou stranu je to ukazka cim se clovek musi procist nez se neco dozvi priste prosim neco prinosnejsho - dik

  10. #10
    ex Warlord mince Avatar uživatele Miralis
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Holasice
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 089
    Vliv
    272

    Standardní Re: Editace threadu zakladatelem

    Citace Původně odeslal sasha
    EDIT> co rikaji uzivatele?
    ze si pako... ...se asi nudis co?

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    ...
    souhlas
    HP Spectre x360 14-ea0002nc

  11. #11
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Editace threadu zakladatelem

    Citace Původně odeslal Warlord
    Citace Původně odeslal sasha
    EDIT> co rikaji uzivatele?
    ze si pako... ...se asi nudis co?
    Pako nie je, mal normalnu konstruktivnu pripomienku. Chcel pomoct.

    Lenze to nie je take jednoduche, ako by sa zdalo. Sashov napad je velmi tazko realizovatelny, nakolko tu na 4e kazdy pise co vie a o co sa chce podelit. Nikto to nerobi za peniaze, tym padom to nie je nikoho HLAVNA priorita.

    AD: Pinďoureček:

    SUHLAS
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  12. #12

    Standardní

    zakladni a bezny otazky by mely byt ve FAQ, zbytek se takhle zobecnit neda.... i kdyz je 4um rozkouskovane na spoustu sekci tak v kazde sekci stejne existuje milion druhu problemu...

    a co se tyce odkazovani na zahranicni testy - testy sou obecne fajn, ale vetsinou nepokryji takovy veci jako poruchovost, servis, zkusenosti z dlouhodobyho uzivani apod... nazory uzivatelu ano (paklize danou vec vlastni(li))

    a k puvodnimu navrhu - useri to delat nebudou.... ale myslim ze to ani neni treba - pokud je v threadu OT, melo by se vymazat, pokud ne, nebyva nikdy tak dlouhy, aby to byl nejaky problem precist...
    maximalne se muze userum doporucit at do nazvu threadu dopisuji [SOLVED] popr. [VYRESENO].... "Znate z Gentoo forums"...
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •