Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: pošta suxs aneb jak jsem skončil s poštou

  1. #1

    Standardní pošta suxs aneb jak jsem skončil s poštou

    No tak jsem asi před 20 dny posílal balík Samu Hawkensovy a všechno ok ale balík mu nepřišel a dneska mě přišel back
    A utrženej papír kde je psanej odesilatel (přišlo mě to jako kdyby to někdo udělal naschvál) a vrátily mě to že adresát nenalezen zboží naštěstí nic není ale můžu jim nějak podat stížnost na to že mě zničily tu krabici třeba i to zboží? ono teda naštěstí je ok ale fakt mě nasraly :/

    Co teda udělat když už jsem si ho vyzvedl tak je asi pozdě co? ale byl jsem tak nasranej že jsem to vzal a jen jsem čuměl... a šel dom
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    tohle samý mi udělala německá pošta....resp. dhl....tschechien nicht existiert.... ...takže pokud tě to uklidní, tak je to asi všude stejný

    každopádně pokud je na tom balíku jeho správná adresa a dorazilo ti to zpět opravdu jako "adresát neznámý" a ne třeba jako "nevyžádáno" (což je adresát známý ale nevyzvedl si to), tak to můžeš reklamovat u vás na poště a určitě se z toho dá něco vytřískat...samozřejmě taky jde o čas strávený nad tímto
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  3. #3

    Standardní

    hmm asi se nato vykašlu ale poštáci u mě skončily :/ bůh ví co se stím balíkem dělo !
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    23.06.2003
    Bydliště
    Amstelveen
    Příspěvky
    1 061
    Vliv
    267

    Standardní

    Ja mam mnohonasobne negativne skusenosti s ceskou postou, od rozbijania balikov, cez nedorucenie upomienky o baliku adresatovi az po presviedcanie riaditela na pobocke ze ja fakt existujem a ze tie zasielky co mi mali prist ale vratili sa ako adresat neznamy mali fakt dorucit mne.

    Celkom dobre som si s nim pokecal ale zaver bol ze nemoze nic urobit... a odvtedy mi uz baliky chodia.

    Preto najradsej osobny odber.
    3570K, 16G, x25-m, itx
    xj40

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    11.09.2004
    Bydliště
    Praha, Přelouč
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní

    Hmm. Dnes je to tyden od prevzeti baliku, ktery jsem posilal na dobirku se zaslanim penez na muj ucet. Ty samozrejme nikde. Alespon se mi na zacatek dostalo vstricne odpovedi: "Pockejte do pondeli a prijdte to reklamovat" = rozumej zacneme hledat, kde ty prachy jsou...
    CPU: AMD Athlon XP-M2600@2,4Ghz (12*200Mhz)/1,625V, Chladič: Zalman 7000AlCu (normal 40stC, silent 45stC), MB: ASUS A7N8X-E Deluxe rev. 1.01 nForce2 400 Ultra MCP-T, BIOS ver. 1012 original, RAM: 2x512MB DDR433@200Mhz Kingmax 2-3-3-6 Dual Channel, HDD1: 120GB Maxtor DiamondMax9/8MB PATA, HDD2: 160GB Maxtor DiamondMax9 SATA, Grafika: LeadTek WinFast A350XT-TDH (FX5900XT) 390/700@450/850, TV/FM: LeadTek WinFast 2000XP-Deluxe, CD-RW: Teac W-540E/8MB, DVD: Teac DV-516E, Power: Nexus NX3500 (350W/idle 19,2dB), Case: Evercase ECE 4252 + 2x case fan Nexus 17,6dB krásné ticho

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •