Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 97

Téma: Navrh: Ombudsman

  1. #26
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Vzhledem k tomu, že jsem již skoro DĚD, tak mi to "VY"-kání nepřipadá nenormální. Ale jinak na tom samozřejmě nijak netrvám. Ta odměna měla být formou pochvaly na veřejném prostranství. Ombudsmana bych si nedovolil kompromitovat.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  2. #27
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    301

    Standardní

    Mno co takhle dat ombudsmanovi moznost zabanovat adminy?
    Nekdy by se to hodilo
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  3. #28
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Vzhledem k tomu, že jsem již skoro DĚD, tak mi to "VY"-kání nepřipadá nenormální. Ale jinak na tom samozřejmě nijak netrvám. Ta odměna měla být formou pochvaly na veřejném prostranství. Ombudsmana bych si nedovolil kompromitovat.
    hehe pochvala na verejnem prostranstvi = spolecne ocuravani patniku u zillovych dveri

    ad podpis > mej si jaky chces. pokud bude splnovat pravidla. asi nebudu prozrazovat moc, kdyz povim, ze na pravidlech podpisu se intenzivne pracuje a specielne pro Vas pane aliene > obrazek v nich NEBUDE POVOLEN

    btw co kdyz nekdo vyjadri zaujatost ombudsmana? hmmm? co kdyz je to jen nastrcena ovecka? anebo do toho sel s vlastnim presvedcenim a zahy byl zkazen opojnou vuni moci? noooo?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #29
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    44
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    319

    Standardní

    JA by som asi mal napisat nieco ako PiT ale dochadzaju mi napady
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

  5. #30
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    btw co kdyz nekdo vyjadri zaujatost ombudsmana? hmmm? co kdyz je to jen nastrcena ovecka? anebo do toho sel s vlastnim presvedcenim a zahy byl zkazen opojnou vuni moci? noooo?
    To je risk, ktery postupuji vsichni, jimz byla delegovani urcita moc. I z pohodoveho typka se muze stat arogantni de.bil, kdyz z nej nekdo udela moderatora (a ted NEJSEM nijak adresny, je to jen priklad), holt je to risk a je na hlavne na moderatorech a administratorech, jestli ho hodlaji podstoupit...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  6. #31

    Standardní

    Hehe odbory este nemame

    Jestli jde o to pro a proti tak nic osobniho Zillo ale pripada mi to jako zbytecnost.

  7. #32

    Standardní

    a nechcete rovnou udělat rank vyhazovač a dát to Darth Maulovi?
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marty
    Jo jo jo, ja budu ministr zahranicnich veci!
    Budou se také konat volby do parlamentu, nebo alespoň do senátu "iČesko"? Jedno "křesélko" bych klidně rád zasedl... :P

  9. #34
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no jedine pokud to kreselko bude kombinovane s ulevovacim zarizenim

    hehe ja navrhuju tento thread presunout do misy, nebo se brzo dockate locku
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  10. #35
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Pratele, jeste nez mi to tu locknete, bych rad uvedl veci na pravou miru.

    Myslenku ombudsmana jsem sem napsal proto, ze mi jednani nekterych uzivatelu a moderatoru prijde jako smesne prehnane, obcas az hystericke. Mela to byt takova usmevna parodie na "pravou" politiku, ovsem s vaznym podtonem, protoze bych byl rad, kdybyste se nad svym jednanim tady zamysleli - a tim myslim jak notoricke "ukrivdence" a "stezovace", tak i ty mody/adminy, kteri pouze arogantne odpovidaji a v podstate nic neresi.

    Jelikoz mam rad nadsazku a humor ryze Monty Pythonovskeho stylu, zvolil jsem tuhle formu, protoze mi byla nejblizsi. Myslim, ze jsem tim nikoho neurazil, maximalne si o me nekteri jedinci rekli, ze jsem totalni kre.ten, coz je pri me prudicske povaze naprosto bezne a ja se s tim uz jaksi smiril.
    Takze doufam, ze to neberete ve zlem, jen se nad sebou prosim vsichni zamysleme, aby tu jednou nejaky ten ochrance lidskych prav opravdu nemel sve uplatneni...

    BTW Obdivuji ty, kteri vec vzali s nadhledem a podle toho take jednali, s takovymi lidmi se podle me da vzdy celkem bez problemu domluvit, snad je jich tady na foru drtiva vetsina...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  11. #36
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Myslenku ombudsmana jsem sem napsal proto, ze mi jednani nekterych uzivatelu a moderatoru prijde jako smesne prehnane, obcas az hystericke. Mela to byt takova usmevna parodie na "pravou" politiku, ovsem s vaznym podtonem, protoze bych byl rad, kdybyste se nad svym jednanim tady zamysleli - a tim myslim jak notoricke "ukrivdence" a "stezovace", tak i ty mody/adminy, kteri pouze arogantne odpovidaji a v podstate nic neresi.
    Co Ti brani si s nimi podiskutovat a predostriet im Tvoje vyhrady?
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  12. #37
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no kreten rozhodne nejsi. to muzu potvrdit. vis, popravde s tvou myslenkou souhlasim. a dokonce si nekteri z vas pamatuji jeden nejmenovany thread tuna v sekci, ktery jsem zalozil.

    ano ano vse je pravda. jen se tim, ze jsem se stal moderatorem spousta veci zmenila. kdoz vi o cem mluvim, da mi jiste za pravdu. ver tomu, ze to je nevdecna prace, pod jejiz tihou brzo zjistis, ze tve idealy jaksi vyprchaly. a pak zbyva uz jenom povinnost. i kdyz ma i sve svetle stranky ( obcas se najde nekdo, kdo umi i podekovat ).

    a nebud smutny, mama koupi montypythonovskou nohu a budes se s ni moci chlubit spoluzakum
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  13. #38
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal sisi
    Citace Původně odeslal Zilla
    Myslenku ombudsmana jsem sem napsal proto, ze mi jednani nekterych uzivatelu a moderatoru prijde jako smesne prehnane, obcas az hystericke. Mela to byt takova usmevna parodie na "pravou" politiku, ovsem s vaznym podtonem, protoze bych byl rad, kdybyste se nad svym jednanim tady zamysleli - a tim myslim jak notoricke "ukrivdence" a "stezovace", tak i ty mody/adminy, kteri pouze arogantne odpovidaji a v podstate nic neresi.
    Co Ti brani si s nimi podiskutovat a predostriet im Tvoje vyhrady?
    Uz jsi nekdy zkousel najednou diskutovat s vice lidmi? To se preci vzdycky zvrhne v neco uplne jineho. To bych tady na foru pak jen agitoval a stmelovalkolektiv a od toho sem prece nechodime...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  14. #39
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    no *** rozhodne nejsi. to muzu potvrdit. vis, popravde s tvou myslenkou souhlasim. a dokonce si nekteri z vas pamatuji jeden nejmenovany thread tuna v sekci, ktery jsem zalozil.

    ano ano vse je pravda. jen se tim, ze jsem se stal moderatorem spousta veci zmenila. kdoz vi o cem mluvim, da mi jiste za pravdu. ver tomu, ze to je nevdecna prace, pod jejiz tihou brzo zjistis, ze tve idealy jaksi vyprchaly. a pak zbyva uz jenom povinnost. i kdyz ma i sve svetle stranky ( obcas se najde nekdo, kdo umi i podekovat ).

    a nebud smutny, mama koupi montypythonovskou nohu a budes se s ni moci chlubit spoluzakum
    Rozhodne jsi jeden z lidi, kteri dovedou vec videt s nadhledem a to se mi libi. I legrace by mela mit nejakou uroven a tu tvuj prispevek rozhodne ma.
    BTW funkci moderatora opravdu nikomu nezavidim, je jasne, ze bych obcas chtel mit tu moznost zamknout nejakou ptakovinu, nebo vymazat naprosto nevhodne posty, jenze se nastesti umim podivat i na ty stinne stranky a vsechny problemy z teto funkce plynouci. Takze moderatorum a adminum drzim pesti, aby to zvladali co nejlip a jen doufam, ze obcas budou veci brat s tou trochou nezbytneho nadhledu a sebeironie...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  15. #40
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal sisi
    Citace Původně odeslal Zilla
    Myslenku ombudsmana jsem sem napsal proto, ze mi jednani nekterych uzivatelu a moderatoru prijde jako smesne prehnane, obcas az hystericke. Mela to byt takova usmevna parodie na "pravou" politiku, ovsem s vaznym podtonem, protoze bych byl rad, kdybyste se nad svym jednanim tady zamysleli - a tim myslim jak notoricke "ukrivdence" a "stezovace", tak i ty mody/adminy, kteri pouze arogantne odpovidaji a v podstate nic neresi.
    Co Ti brani si s nimi podiskutovat a predostriet im Tvoje vyhrady?
    Uz jsi nekdy zkousel najednou diskutovat s vice lidmi? To se preci vzdycky zvrhne v neco uplne jineho. To bych tady na foru pak jen agitoval a stmelovalkolektiv a od toho sem prece nechodime...
    Aha, a v pripade posobenia vo funkcii "ombudsmana" by to vyzeralo inak? A co Ti brani diskutovat len s jednym clovekom naraz?
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  16. #41
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal sisi
    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal sisi
    Citace Původně odeslal Zilla
    Myslenku ombudsmana jsem sem napsal proto, ze mi jednani nekterych uzivatelu a moderatoru prijde jako smesne prehnane, obcas az hystericke. Mela to byt takova usmevna parodie na "pravou" politiku, ovsem s vaznym podtonem, protoze bych byl rad, kdybyste se nad svym jednanim tady zamysleli - a tim myslim jak notoricke "ukrivdence" a "stezovace", tak i ty mody/adminy, kteri pouze arogantne odpovidaji a v podstate nic neresi.
    Co Ti brani si s nimi podiskutovat a predostriet im Tvoje vyhrady?
    Uz jsi nekdy zkousel najednou diskutovat s vice lidmi? To se preci vzdycky zvrhne v neco uplne jineho. To bych tady na foru pak jen agitoval a stmelovalkolektiv a od toho sem prece nechodime...
    Aha, a v pripade posobenia vo funkcii "ombudsmana" by to vyzeralo inak? A co Ti brani diskutovat len s jednym clovekom naraz?
    Kdyz uz se na to ptas, tak uprimne - ve funkci ombudsmana by me SNAD kazdy rovnou neposlal do pr.dele s tim, ze to neni moje vec. A s jednim clovekem zatim nediskutuju jen diky tomu, ze si myslim, ze kazdy z nas ma obcas spatnej den a neni potreba kvuli tomu prudit (zatim jsem nevidel nic tak donebevolajiciho, ze bych to musel s nekym osobne probrat) a u tech klasickych troubu, na ktere nadavaji velka cast fora, by to bylo z pohledu jineho uzivatele mlaceni prazdne slamy, jelikoz vetsina z techto lidi reaguje BOHUZEL jen na nejake sankce, ktere jim jako bezny uzivatel nemuzu a ani nechci udelit.


    BTW: Koneckoncu my dva ted docela dobre diskutujeme, ne? Skoda jen, ze takhle se to pri vice lidech najednou temer neda realizovat.
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  17. #42
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Kdyz uz se na to ptas, tak uprimne - ve funkci ombudsmana by me SNAD kazdy rovnou neposlal do pr.dele s tim, ze to neni moje vec.
    Ak by Ta ten dotycny rovno poslal "do pr.dele" bez akejkolvek inteligentnej reakcie, potom je prudko pravdepodobne, zeby tak urobil aj s ombudsmanom.
    A s jednim clovekem zatim nediskutuju jen diky tomu, ze si myslim, ze kazdy z nas ma obcas spatnej den a neni potreba kvuli tomu prudit (zatim jsem nevidel nic tak donebevolajiciho, ze bych to musel s nekym osobne probrat) a u tech klasickych troubu, na ktere nadavaji velka cast fora, by to bylo z pohledu jineho uzivatele mlaceni prazdne slamy, jelikoz vetsina z techto lidi reaguje BOHUZEL jen na nejake sankce, ktere jim jako bezny uzivatel nemuzu a ani nechci udelit.
    Suhlasim, kde je teda problem? Pokial ma niekto vazny pocit, ze dotycny prekrocil istu pomyselnu hranicu pravidiel/dobrych mravov & spravania sa/a pod., staci kontaktovat admina a nejaka sankcia sa mu (mozno) ujde.
    BTW: Koneckoncu my dva ted docela dobre diskutujeme, ne? Skoda jen, ze takhle se to pri vice lidech najednou temer neda realizovat.
    Opat, pokial su vyhrady ku konkretnym osobam, treba si to vydiskutovat. Toho by priemerne inteligentne ludske bytosti mali byt schopne. A nevidim dovod, preco by sa nemohol viest dialog s kazdym z nich osobitne...
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  18. #43
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    sisi, mas zajimave nazory a je videt, ze jsi nad danou tematikou skutecne premyslel, coz mi pripada skvele, jen si nemuzu pomoct a pripada mi, ze tu vlastne zbytecne soustredime na leceni nemoci misto toho, abychom ji predchazeli. Ombudsman byla reakce, ktera mela ukazat lidem, ze kdyz se budou chovat podle klasickeho "Co nechces, aby ti cinili jini, necin ty jim", tak tu budou debaty jako je tahle nase (ackoliv si vazim toho, ze se mnou nekdo skutecne inteligentne polemizuje), uplne zbytecne.
    Doufam, ze na tomhle se shodneme...

    EDIT: preklepy
    PS: nechci, aby predchozi text vyznel tak, ze vtipne reakce lidi na meho ombudsmana me nejak nezaujaly, prave naopak..
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  19. #44
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    280

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    jen si nemuzu pomoct a pripada mi, ze tu vlastne zbytecne soustredime na leceni nemoci misto toho, abychom ji predchazeli.
    Tak z tohto pohladu je (nadnesene povedane) ombudsman tiez len lekar, ktory navyse lieci (obcas beznadejne) pripady, ktore sa nepodarili vyliecit inym...
    Ombudsman byla reakce, ktera mela ukazat lidem, ze kdyz se budou chovat podle klasickeho "Co nechces, aby ti cinili jini, necin ty jim", tak tu budou debaty jako je tahle nase (ackoliv si vazim toho, ze se mnou nekdo skutecne inteligentne polemizuje), uplne zbytecne.
    Pekne, ale utopicke...
    Doufam, ze na tomhle se shodneme...
    Ale iste... peace.
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  20. #45
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Tohle je muj uplne posledni post v tomhle threadu, nebo me jeste nekdo obvini, ze si tu schvalne honim posty, ze tu ze sebe delam duleziteho nebo neco podobneho.

    Obcas je lekar opravdu nezbytny a v tomhle by jakysi ombudsman urcite na tomto foru nasel svoje uplatneni. Navic pravy lekar se snazi lecit i ty beznadejne pripady, nad kterymi ostani lamou hul. Slo mi ale spis o ty dalsi pripady, ktere se nemuseji vubec stat, pokud bychom se obcas trosku dovedli zasmat sami sobe...

    Utopie je sama o sobe zajimavy namet na konverzaci, ale pokud budu vychazet z cisteho pragmatizmu, tak to tady na foru v podstate vetsina lidi ani nemusi byt, protoze je statisticky nepravdepodobne, ze bychom se ani jednou jedinkrat nedostali do nejakeho konfliktu vzhledem k tomu, kolik lidi sem chodi.

    Jinak dekuju za hezkej dialog a vsem ostatnim za vyjadreni...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  21. #46
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    asi nebudu prozrazovat moc, kdyz povim, ze na pravidlech podpisu se intenzivne pracuje a specielne pro Vas pane aliene > obrazek v nich NEBUDE POVOLEN
    No, to je vážně děsná legrace - samej smajl. Já bych to spíš viděl na totální neschopnost něco dotáhnout do konce. Za poslední léta tu nikdo nedokázal nastavit pravidla s obrázky tak, aby to fungovalo. Vzhledem k tomu, že obrázkové podpisy tu má (resp. mělo) tak 5-10 USERS, tak je směšné argumentovat nějakými technickými potížemi. Normálně si v noci představuji, jak se forum alias server hroutí pod zátěží cca 100kb obrázků, které se asi tak 2x do roka sejdou naráz v jednom threadu. Je to jen o přístupu "vedení". Kdo chce psa tlouci, klacek si vždycky najde. Na všech forech široko daleko s tím potíže nejsou, jenom tady je pořád něco extra. Kdyby některý z Adminů preferoval pro sebe obrázkový podpis, všechno by bylo dočista jinak.

    Ruku na srdce, v dnešním rychlém internetu je směšné dělat takhle zbytečnou brzdu (6kb obrázek je opravdu skoro kolapsuidní záležitost pro toto forum, to svědčí akorát o neschopnosti jeho ÚDRŽBÁŘŮ) ....taky Vám posílám

    P.S: Vsázím svoji měsíční výplatu, že specielně Vy pane kolego USERE z toho máte radost přenáramnou.
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  22. #47

    Standardní

    seberte decku hracku a takhle to dopada.
    obrazkovy podpisy jsou zbytecnej prezitek a nema smysl se dal o tom bavit.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  23. #48
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    asi takhle. zrovna ja rychly net nemam. chces mi ho platit? ok. pak budu hlasovat pro obrazky v podpisu. ale obavam se, ze takhle argumentovat budou i ostatni.

    a jinak k vlastnimu tematu > ano. ve meste je povoleno 50. ale protoze ja zrovna nemam chut to dodrzovat, tak co kdybychom to zvedli na 70?

    vis aliene, driv jsem te bral a dnes v urcitych nazorech te uznavam stale. ale v tomhle, v tomhle se chovas vazne jako umineny ... ci spise ukrivdene decko.

    a timto s tebou koncim na tema podpis. jakekoliv dalsi invektivy na toto tema prosim smeruj trebas .... no trebas na urad ministra grosse. on rychly pocitac i net ma.

    ps ostatnim se omlouvam za trosku tvrdsi raz tohoto prispevku.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  24. #49
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    seberte decku hracku a takhle to dopada.
    obrazkovy podpisy jsou zbytecnej prezitek a nema smysl se dal o tom bavit.
    Podpisy a prezitek? Ja se pohybuji na hodne forech a vsude obrazky v podpisech jsou. - a pro ty ktere je to prezitek se daji vypnout. Ale proc mit o "starost" navic ze. Na co vlastne potrebujem graficky kabat, kdyz muzem mit textovou konzoli.
    sorry za OT.

    Pro ombudsmana jsem pro, ackoliv Zillu neznam, jevi se mi OK
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  25. #50

    Standardní

    No Pit na to jde z Te spravne strany...uz takhle jsme urcita komunita...))
    a komunite se hodi lescos. Treba i takovej jednodenni ombudsman Zilla jepici.
    Spousta vice ci mene uzitecnych veci a zivot okolo...jdete se projit.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •