Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: [JAVA] java.lang.NoSuchMethodError: main

  1. #1
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    267

    Standardní [JAVA] java.lang.NoSuchMethodError: main

    Mám jako zápočtový úkol z Javy udělat (resp. doplnit) kód kalkulačky. Stahnul jsem si už hotový podobný zadání, který má fungovat, abych tak nějak věděl, jak na to. Kompilace proběhne naprosto správně, ale spuštění vypíše takovouhle hlášku, že chybí metoda main(). Je sice pravda, že tam ta metoda není, ale jak je možný, že to údajně normálně funguje, případně kam tu metodu doplnit ? Používám WIN XP SP2, javasdk 1.4.2_06, cestu mam nastavenou.
    Díky moc za případné rady.

    Tady je kód hlavní třídy pro Kalkulacku :

    Kód:
    /*
     * @(#)Kalkulacka
     *
     * Hlavní třída pro kalkulačku. Je potřeba vytvořit instanci této třídy a poté zavolat metodu show,
     * aby se kalkulačka zobrazila.
     *
     */
    public class Kalkulacka {
    
        //Atributy instanci
        Kalkulator kalk;
        GrafikaKalkulacky gui;
        
        /**
         * Konstruktor pro objekty tridy Kalkulacka
         */
        public Kalkulacka() {
            //Inicializujte atributy instance
            kalk = new Kalkulator();
            gui = new GrafikaKalkulacky(kalk);
        }
        
        
        /**
         * metoda show - zobrazí okno s kalkulačkou
         */
        public void show() {
            gui.setVisible();
        }
        
    }
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    282

    Standardní

    Koukam, ze pan je budouci ekonom... .
    Jinak jestli je to opravdu pro VSE, tak termin vypracovani uz davno vyprsel. Ale abych jen nekecal, tak si pridej metodu main

    public static void main (String args[]) {

    Kalkulacka kalk = new Kalkulacka();
    kalk.show();

    }

    that's it...takhle to muzes spoustet i na konzoli, ale na vse to uci spoustet v BlueJ (no ja to tak nedelam, ale pro zacatecniky je to asi lepsi)
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  3. #3
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    267

    Standardní

    Aha, dík moc.
    Je to opravdu VŠE a termín ještě nevypršel, protože já (resp. naše skupina) můžu až do 7.11. Navíc lze odevzdávat i po termínu a u Hamerníka je to v klidu (doufám

    Edit : To bude možná tim, že já to nespouštim v BlueJ, ale normál na konzoli. Cvičení totiž nějak nestíham, takže to je samouka
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    282

    Standardní

    Jo to je fakt, ale pak ti strhnou body...ja jsem si byl dneska u Pavlicka pro svy 4 bodiky
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  5. #5
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal mraky
    Jo to je fakt, ale pak ti strhnou body...ja jsem si byl dneska u Pavlicka pro svy 4 bodiky
    No, já je nahnal na testu, takže jeden bod dolu přežiju.
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •