Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Hledat...moc nefunguje

  1. #1

    Standardní Hledat...moc nefunguje

    Je pravda, ze jsem tady po dlouhe dobe, nicmene mam problem ktery se uz tady resil. Nechtel jsem zakladat nove tema proto jsem zvolil hledat...Naslo mi to to asi 160 odkazu, zobrazilo to po strankach a nalistovalo prvni. Ale na druhou stranku mi uz to neprepne a pise to, ze NIC NENASLO > Tak v cem je problem?
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

  2. #2

    Standardní

    upresni cos hledal a jaks to mel oklikany. me to funguje spravne ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    262
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  4. #4

    Standardní

    Ne, me to taky obcas udela, nevim proc. Hadam, ze to bude proto, ze jsem se na jedne strance s vysledky zdrzoval "moc dlouho" a pak kdyz jsem chtel dal, tak uz muj pozadavek vyprsel, nebo tak neco, proste sem se vratil a vyhledal znova, zadny problem.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #5

    Standardní

    Tak uz to jede...Ale predtim mi to nejelo a proto sem zuril...jinak hledal sem programky pro streamovani radia z netu, vlakno na to uz tu kdysi bylo(mozna i vickrat), tak proto.
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •