Výsledky hlasování: zamlouvá se vám doména ocguru.cz ?

Hlasující
1277. Nemůžete hlasovat
  • ANO, perfektní !!!

    0 0%
  • ANO, ujde to.

    0 0%
  • NEVÍM, nerozhodně...

    0 0%
  • NE, ale přežiju to.

    0 0%
  • NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh

    0 0%
  • 1 277 100,00%
Stránka 6 z 11 PrvníPrvní ... 2345678910 ... PosledníPoslední
Výsledky 126 až 150 z 264

Téma: Doména OCGuru.cz

  1. #126
    Senior Member Avatar uživatele Kořka
    Založen
    04.12.2003
    Bydliště
    Praha, Žižkov
    Věk
    36
    Příspěvky
    511
    Vliv
    258

    Standardní

    2 Dolby: Jde prostě jen o to, že je příjemnější chodit na stránku, která nemá naprosto zcestnej název a budí u lidí důvěru. No řekni, chodil bys sem například, kdyby se forum jmenovalo 4um.prolamy.wz.cz? Samozřejmě že si všichni nakonec zvyknou, ale byl to prostě moc velkej šok ze změny.
    FUN: i5 - 6500 (Skylake) | GTX 960 | MSI Z170A Gaming pro | EVO 850 256 GB | Filco ninja tenkeyless (MX Brown) | Audio: Emu 0204>Beyerdynamic custom one pro |
    EDC: Macbook Air 2014 | i5 | 4 GB RAM | 128 GB SSD | 5.11 Rush Mike | Google Nexus 7

  2. #127
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kořka
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal PiT
    Animacia hlavneho loga je tu na par dni. Potom bude odstranena.
    Aspon cist by to chtelo ze?
    Tak se tu hlavně oháněj uplně jiným threadem v míse, kterej já nemám povinnost číst. Kdyby to bylo napsaný ve zprávách od adminů, tak můžeš něco říkat, ale všechny thready v míse opravdu nečtu.
    Nerikej mi, ze zrovna tenhle si necetl....

    OMG lidi proberte se, jak uz tady bylo kolikrat receno, to vam tolik zalezi na adrese? Nektere vase argumenty proti guru v nazvu mi prijdou dost zcestne, jako ze navstevovanim ocguru bude kazdy automaticky guru. Na to jste prisli jak? Kdyz bylo tohle forum pred tim na adrese overclocking, tak byl taky kazdy kdo tohle forum navstevoval overclocker? To pochybuju! Kdyz bylo na adrese oc4um.murder.cz tak tady byl snad kazdy vrah nebo co?! Asi takovy smysl maji nektere vase pripominky...

    Me je celkove jedno na jake adrese tohle forum bude, dulezite je to, aby tu byli lide, kteri dokazi poradit a ti tu jsou (takze celkove je tohle forum takovy jeden maly guru )
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #128
    Senior Member Avatar uživatele Kořka
    Založen
    04.12.2003
    Bydliště
    Praha, Žižkov
    Věk
    36
    Příspěvky
    511
    Vliv
    258

    Standardní

    2 Masster: Ne zrovna tenhle jsem opravdu nečetl, protože jsem zrovna do mísy nevlezl a nevěděl jsem o něm. Je opravdu jedno, na jaký bude 4um adrese, ale overclocking je prostě overclocking. Dost OT
    FUN: i5 - 6500 (Skylake) | GTX 960 | MSI Z170A Gaming pro | EVO 850 256 GB | Filco ninja tenkeyless (MX Brown) | Audio: Emu 0204>Beyerdynamic custom one pro |
    EDC: Macbook Air 2014 | i5 | 4 GB RAM | 128 GB SSD | 5.11 Rush Mike | Google Nexus 7

  4. #129

    Standardní

    2 wohmatak: neboj adminem nebudu a ani byt nechci, protoze prvni co bych udelal by byl ban pro neposlusne uzivatele...

    a kdyz me nedokazes pochopit, tak bude asi opravdu lepsi aby ses prestehoval na PCT

    2 masster: copy that!

    koncim debaty o domene, jdu si udelat caj, sednout si na verandu a uzit si nedelni odpoledne
    Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde na blízku svítí světlo.
    PHOENIX II
    || C2Q Q9300@3225MHz || Gigabyte P35-DS4 2.0 || 4GB DDR2 A-Data EE 1066 || Gigabyte GTX560 1GB || Intel SSD 320 40GB + WD 250GB || 24" HP LP2465
    NAS cube || INTEL D510MO Mount Olive || 1GB DDR2 ZEPPELIN 800 || Samsung EcoGreen 1TB RAID 1 + WD 640GB
    ThinkPad X60s || CoreDuo L2400@1,66GHz || 2GB DDR2 || 80GB SSD Intel X25-M || 12" XGA || Patriot X-Porter 200x 16GB
    Canon EOS 1D Mark II || 16-35/2,8L || 50/1,8 || 70-200/2,8L IS || SpeedLight 580EX II || http://www.jakubgeier.com

  5. #130

    Standardní

    to sou veci clovek si da pres vikend woraz od netu (proste pari BF-vietnam ) a nestaci se divit
    takze me se libi ocguru.cz zni to profesionalne, a jako ze vime co delame overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  6. #131
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal Kořka
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal PiT
    Animacia hlavneho loga je tu na par dni. Potom bude odstranena.
    Aspon cist by to chtelo ze?
    Tak se tu hlavně oháněj uplně jiným threadem v míse, kterej já nemám povinnost číst. Kdyby to bylo napsaný ve zprávách od adminů, tak můžeš něco říkat, ale všechny thready v míse opravdu nečtu.
    Nerikej mi, ze zrovna tenhle si necetl....

    OMG lidi proberte se, jak uz tady bylo kolikrat receno, to vam tolik zalezi na adrese? Nektere vase argumenty proti guru v nazvu mi prijdou dost zcestne, jako ze navstevovanim ocguru bude kazdy automaticky guru. Na to jste prisli jak? Kdyz bylo tohle forum pred tim na adrese overclocking, tak byl taky kazdy kdo tohle forum navstevoval overclocker? To pochybuju! Kdyz bylo na adrese oc4um.murder.cz tak tady byl snad kazdy vrah nebo co?! Asi takovy smysl maji nektere vase pripominky...

    Me je celkove jedno na jake adrese tohle forum bude, dulezite je to, aby tu byli lide, kteri dokazi poradit a ti tu jsou (takze celkove je tohle forum takovy jeden maly guru )
    fajn a řekni mi, kolik lidí tu jsou overclockeři a kdo z nás je opravdu guru

  7. #132

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    tak presne takhle mi to prislo taky

    Citace Původně odeslal Likedi
    fajn a řekni mi, kolik lidí tu jsou overclockeři a kdo z nás je opravdu guru
    smarja jeste po milionty
    guru tu neni zadnej jednotlivec ale cely forum dohromady (najde se tu hooooodne malo problemu ktery zustanou nevyreseny protoze nikdo nevi)
    a co se OC tyce ... to je fakt ... bylo bejvalo by lepsi PCguru nebo guru samotny .... ale vzhledem k tomu ze ho uz nekdo ma je to zcestna myslenka...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  8. #133

    Standardní

    No kdyz nebude overclocked.cz (coz neni jednotlivec....) tak tedy to ce je ted. Imho by o overclocked.cz zajem byl.

  9. #134

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    No kdyz nebude overclocked.cz (coz neni jednotlivec....) tak tedy to ce je ted. Imho by o overclocked.cz zajem byl.
    nemuzu si pomoct ale zni to divne pretaktovany cz ja sem pevne rozhodnut pro ocguru.cz zni to stejne dobre jako guru3D proste ocguru.cz rulezzzzzzzz
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  10. #135

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    Citace Původně odeslal Dominator
    No kdyz nebude overclocked.cz (coz neni jednotlivec....) tak tedy to ce je ted. Imho by o overclocked.cz zajem byl.
    nemuzu si pomoct ale zni to divne pretaktovany cz ja sem pevne rozhodnut pro ocguru.cz zni to stejne dobre jako guru3D proste ocguru.cz rulezzzzzzzz
    ANOOO, OC duchovni otec zni mnohem lepe
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  11. #136

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    Citace Původně odeslal Dominator
    No kdyz nebude overclocked.cz (coz neni jednotlivec....) tak tedy to ce je ted. Imho by o overclocked.cz zajem byl.
    nemuzu si pomoct ale zni to divne pretaktovany cz ja sem pevne rozhodnut pro ocguru.cz zni to stejne dobre jako guru3D proste ocguru.cz rulezzzzzzzz
    Byly by z toho pekne nalepky Overclocked.cz dalo by se to na kazdej takovej HW...

  12. #137
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal vogo
    overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    tak presne takhle mi to prislo taky
    Fajn, tak to sem nebudou lizt novy lamy a naky by treba mohli i vypadnout
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  13. #138

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal vogo
    overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    tak presne takhle mi to prislo taky
    Fajn, tak to sem nebudou lizt novy lamy a naky by treba mohli i vypadnout
    tak ja jdu, kdyz jinak nedas. kdo jde se mnou ?
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  14. #139
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    302

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal vogo
    overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    tak presne takhle mi to prislo taky
    Fajn, tak to sem nebudou lizt novy lamy a naky by treba mohli i vypadnout
    tak ja jdu, kdyz jinak nedas. kdo jde se mnou ?

    Muzu ti vlastnorucne vybrat druzinu?
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  15. #140

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wohmatak
    Citace Původně odeslal vogo
    Citace Původně odeslal Dominator
    No kdyz nebude overclocked.cz (coz neni jednotlivec....) tak tedy to ce je ted. Imho by o overclocked.cz zajem byl.
    nemuzu si pomoct ale zni to divne pretaktovany cz ja sem pevne rozhodnut pro ocguru.cz zni to stejne dobre jako guru3D proste ocguru.cz rulezzzzzzzz
    ANOOO, OC duchovni otec zni mnohem lepe
    ano zni to mnojem lepe

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal vogo
    overclocker.cz mi pripada jako stranky nejakyo jednotlivce fandiciho overclockingu jehoz pomoc necekejte
    tak presne takhle mi to prislo taky
    Fajn, tak to sem nebudou lizt novy lamy a naky by treba mohli i vypadnout
    tak ja jdu, kdyz jinak nedas. kdo jde se mnou ?
    no prrrrrrrrrr to uz tady jednou bylo nikdo nebrani 'lamam' aby sem chodily, vzdyt je to i pro ne jak by se asi mneli stat soucasti 'guru' kdyz se nebudou mit kde ucit tezko a 'guru' si nemuze dovolit zakrnet
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  16. #141
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele GABO
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Košice / Slovensko
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 188
    Vliv
    320

    Standardní

    To su teda vesele debaty
    Blue Alien II. Intel E5200 . NOCTUA NH-U12 . GAP35-DS3 . 2x2GB Mushkin 1066 . Galaxy 6800GT/256 . Seagate ES2 250GB x 2 . Seasonic S12-380 . Chieftec Dragon modrý . HP LP2475W
    Domáce na vode Intel E8400 @ 4.65 GHz . D-tek V2 . GAX38-DS4 . EK EK-NB/SB5 + Mosfet GA X38 . 2x2GB Mushkin 1066 . Gigabyte 8800GTS/512 . EK 8800GTS . 500GB . Seasonic S12-500W . Lian Li PC-V1010A - Silver . SONY SDM-HS75P . Black Ice GT 360 + Laing Ultra + Swiftech Mcres
    HTPC Xtreamer s chladením od Michala

  17. #142
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    277

    Standardní

    to s tym velkym stahovanim lam povazujem za super napad ... ale aj tak by som bol za overclocked.cz ked ma to uz teda napadlo :P
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  18. #143
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní

    Jak tu tak nejak pozoruju diskusi, tak mi to prijde, ze trosku unika hlavni smysl fora... IMHO pokud to tady za neco stoji, tak sem ti, co sem chodi ze zajmu, budou chodit nadale, at bude adresa jakakoli... No a tech , co sem chodi jen proto, ze to ma "cool" nazev a pripadaj si drsne, kdyz sem taky obcas nejakej rozum napisou, rozhodne skoda nebude, ne?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  19. #144
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    281

    Standardní

    Prestoze se mi domena OCguru taky moc nelibi (ale stejne sem ji psal do prohlizece jen 1x, tak je to jedno ), tak musim udelit pochvalu za to, ze adresa fora zacina "4". jelikoz tim moc netovych adres nezcaina, tak staci do adresy napsat "4" a Enter a uz valim na forum
    Myšlení zkresluje realitu.

  20. #145

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lada Kolar
    dost lidí tady má na case nálepky www.overclocking.cz
    nálepku s nápisem ocguru bych si ale case nedal
    osobně si ale mysím že na názvu až tak nezáleží, důležitý je obsah
    já bych si na case nedal ani to overclocking ale chodívám sem aji rád

    EDIT
    jinak tenhle dred je další úžasný důkaz toho, jak to na tomhle fóru zadrhává, ale jak už jsem psal, asi je to tím množstvím lidí - Chováte .. CHOVÁME se fakt jak malí Ferdi jo a to, co se teď děje s Pavlem Nedvěděm a vůbec lidmi ohledně situace kolem Méďy děje, to je do nebe volající !!!! Kámoš řekl v Benátkách: stydím se za to, že jsem Čech - to jsem nebyl schopen skousnout, ale teď už ho i chápu
    DECENT II EXTREME
    ---> http://7luke.com/decent <--- už je zase jiný konfig ale není čas to změnit na webu

  21. #146
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    Citace Původně odeslal Luke_chiptuning
    Citace Původně odeslal Lada Kolar
    dost lidí tady má na case nálepky www.overclocking.cz
    nálepku s nápisem ocguru bych si ale case nedal
    osobně si ale mysím že na názvu až tak nezáleží, důležitý je obsah
    já bych si na case nedal ani to overclocking ale chodívám sem aji rád

    EDIT
    jinak tenhle dred je další úžasný důkaz toho, jak to na tomhle fóru zadrhává, ale jak už jsem psal, asi je to tím množstvím lidí - Chováte .. CHOVÁME se fakt jak malí Ferdi jo a to, co se teď děje s Pavlem Nedvěděm a vůbec lidmi ohledně situace kolem Méďy děje, to je do nebe volající !!!! Kámoš řekl v Benátkách: stydím se za to, že jsem Čech - to jsem nebyl schopen skousnout, ale teď už ho i chápu
    no tak na tohle teda musim reagovat. nejen ze to rekl mezi tema i......a ..........a ......a, ale jeste k tomu o sve narodnosti?

    co si cekal? ze tu budou vsichni hlasovat pro jednu volbu? ze budeme mit vsichni silver devil v3.0 final? ze budeme zastavat jenom intel nebo amd?

    od toho tu snad je moznost hlasovani a navrhu. tady jde o kompromis. a jeho soucasti je diskuze. a to i takova, kde nekdo muze nesouhlasit.

    pokud se o tom bavit nebudem ( jak mali ferdi jiste ), tak z prominutim drzte vsichni papuly a domena je ocguru. nazdar.

    chapes to na co reaguju?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #147

    Standardní

    Citace Původně odeslal GABO
    To su teda vesele debaty
    Skoro všichni se hádají a "Gabo" se směje...

  23. #148

    Standardní

    no koukam ze nikdo nechce byt guru tak co treba oclama.cz

    btw. nejlepsi se mi zda overclockerz.cz to ocguru je fakt divny, ale zily si rezat nebudu cili to asi preziju
    In beta test ... AMD Athlon64 3200+@2700 (10x270) | Thermalright XP-90 + Thermaltake 92mm UFO Fan | Kingston HyperX 3200 ULL 1GB DualChannel Kit | Levicom Visible Power 500W | DFI NF4 SLI-DR | MSI NX6800GT -T2D256E | WD Raptor 74GB | 4x B´cudas (20-120GB) | DVD+/-RW GSA-LG4160B | DVD-ROM Pioneer 116 | Vipower SwapRack | Intelimouse Explorer 3.0 on Func Surfpad | Thermaltake Tsunami VA3000SWA + CZFree.Net on Asus WL-500g : )

  24. #149

    Standardní

    pokud se o tom bavit nebudem ( jak mali ferdi jiste ), tak z prominutim drzte vsichni papuly a domena je ocguru. nazdar.
    No pokud se ještě nic nezměnilo tak prostě "ocguru.cz" a hotovo!!!
    Kdo to tady má pod palcem? Zrušte hlasování a pokud se to někomu nelíbí tak ať sem (třeba) nechodí...
    P.S.: Já osobně to také klidně přežiji i když jsem hlasoval jinak...

  25. #150

    Standardní

    Já musim změnit názor. Po těch pár dnech, co to jede na ocguru.cz jsem si na to zvyknul a nervy mi to nějak nedrásá. Podle mě je to jen první šok a jde jen o zvyk.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •