Výsledky 1 až 20 z 20

Téma: Tvorba podpisu -OC4um signature creator

  1. #1

    Standardní Tvorba podpisu -OC4um signature creator

    Obsah fóra Overclocking -> FAQ - často kladené otázky
    Tvorba podpisu -OC4um signature creator

    Pri pokusu o stazeni je chyba:
    Forbidden
    You don't have permission to access /OCSignature.exe on this server.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    285

    Standardní

    Už mám z minulého týdne jednu SZ, že to nejede. Ale mi to jde i v práci i u kolegy, takže nevím, kde může být chyba.

    Pokud to někdo můžete hodit někam, kde to zůstane napořád, bude jedině dobře. Nebo to já hodím jako mirror na SWEB
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  3. #3

    Standardní

    staci ked das refresh v tom forbidden
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    staci ked das refresh v tom forbidden
    to mi nepomaha, ale pomohlo tuknout pravym a dat ulozit.

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  5. #5
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    mě to DAPka vzala ok...

  6. #6
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Reknete Foxovi, muze to dat rovnou na srv kde bezi 4um.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  7. #7
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    285

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Reknete Foxovi, muze to dat rovnou na srv kde bezi 4um.
    No, tohle už jsem psal, i když né adresně, do admin sekce, a bez odezvy.
    Jinak Foxi, jestli slyšíš, pls
    Díky
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Millisx
    Citace Původně odeslal Jezevec
    Reknete Foxovi, muze to dat rovnou na srv kde bezi 4um.
    No, tohle už jsem psal, i když né adresně, do admin sekce, a bez odezvy.
    Jinak Foxi, jestli slyšíš, pls
    Díky
    jesli to autor schvali
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  9. #9

    Standardní

    me z tech vasich napadu nefungovalo nic..
    ale kdyz sem si dal www.andux.host.sk tak sem to ulozil v pohode...
    nic....

  10. #10
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    285

    Standardní

    V době, kdy byl aktuální tento jeho thread jsem s ním komunikoval, jestli to můžu dát do FAQ a tak, a říkal, že jestli se mi s tím bude chtít babrat, proč né, vždyť to dělal pro OC4um(už podle názvu )
    V SZ už to bohužel nemám, nicméně mu dám vědět SZ, že se to konečně rozhýbalo(moje snaha umístit to do FAQ ) a ať sem postne formální souhlas
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  11. #11
    Member Avatar uživatele andux
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    TR(SR)/Momentalne Valencia ESP
    Příspěvky
    249
    Vliv
    265

    Standardní

    Jasne, ze to tam mozes dat... V tej verzi som nasiel vela chyb, zacal som ich opravovat, ale teraz som v UK, za dva tyzdne vam poslem na 4um plne funkcnu verziu{ked sa vratim z UK}, ktora by uz mala mat aj preview, ale su s tym problemy tak neviem...
    "Sometime it falls upon a generation to be great. You can be that great generation."
    Nelson Mandela, 2005

  12. #12
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    285

    Standardní

    Citace Původně odeslal andux
    Jasne, ze to tam mozes dat... V tej verzi som nasiel vela chyb, zacal som ich opravovat, ale teraz som v UK, za dva tyzdne vam poslem na 4um plne funkcnu verziu{ked sa vratim z UK}, ktora by uz mala mat aj preview, ale su s tym problemy tak neviem...
    Je to fajn, dočkáme se FULL verze
    A kdyby sis nevěděl rady, máme tady sekci Programování, kde ti lidi rádi pomůžou
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  13. #13
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  14. #14
    Member Avatar uživatele andux
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    TR(SR)/Momentalne Valencia ESP
    Příspěvky
    249
    Vliv
    265

    Standardní

    Citace Původně odeslal Millisx
    Citace Původně odeslal andux
    Jasne, ze to tam mozes dat... V tej verzi som nasiel vela chyb, zacal som ich opravovat, ale teraz som v UK, za dva tyzdne vam poslem na 4um plne funkcnu verziu{ked sa vratim z UK}, ktora by uz mala mat aj preview, ale su s tym problemy tak neviem...
    Je to fajn, dočkáme se FULL verze
    A kdyby sis nevěděl rady, máme tady sekci Programování, kde ti lidi rádi pomůžou
    Rady si viem, vsak je to jednoduchy program, ale pre mna velmi uzitocny, takze mam sam zaujem dokoncit ho, len zatial som nemal cas, ale ked sa vratim tak si cas urcite najdem.
    "Sometime it falls upon a generation to be great. You can be that great generation."
    Nelson Mandela, 2005

  15. #15

    Standardní

    Takze z UK som sa vratil vcera v noci, dnes som trosku programoval a andux.host.sk . Ma to uz aj preview a ked kliknete pravym mysitkom na plochu kam pisete mozete vlozit BBCode. Prosim postnite mi vsetky chyby - asi ich bude este dost , ja to moc nemozem testovat, lebo mam momentalne dial-up ....

  16. #16
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    testil jsem a trochu problémy s def vel 12...zkus tam napsat aby to velikost psalo natvrdo vždycky

  17. #17
    Member Avatar uživatele andux
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    TR(SR)/Momentalne Valencia ESP
    Příspěvky
    249
    Vliv
    265

    Standardní

    ok skusim, zatial andux.host.sk, pridane konstanty farieb pre rozoznanie farebnych konstant, tj rozozna color=blue a tieto veci, ale xcem poprosit adminov alebo niekoho kompetentneho ci by mi nemohol poslat vsetky konstanty ake toto 4um vyuziva v podpisoch....
    "Sometime it falls upon a generation to be great. You can be that great generation."
    Nelson Mandela, 2005

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    testil jsem a trochu problémy s def vel 12...zkus tam napsat aby to velikost psalo natvrdo vždycky
    najlepsie by bolo keby si mi poslal priamo kod s ktorym to blbne

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal andux
    ok skusim, zatial andux.host.sk, pridane konstanty farieb pre rozoznanie farebnych konstant, tj rozozna color=blue a tieto veci, ale xcem poprosit adminov alebo niekoho kompetentneho ci by mi nemohol poslat vsetky konstanty ake toto 4um vyuziva v podpisoch....
    darkred, red, orange, brown, yellow, green, olive, cyan, blue, darkblue, indigo, violet, white, black

  20. #20
    Member Avatar uživatele andux
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    TR(SR)/Momentalne Valencia ESP
    Příspěvky
    249
    Vliv
    265

    Standardní

    no uz su tam aj vsetky konstanty, uz by to dufam malo fungovat uplne komplet cele, aspon dufam
    "Sometime it falls upon a generation to be great. You can be that great generation."
    Nelson Mandela, 2005

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •