Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: ve win xp nelze naformátovat

  1. #1

    Standardní ve win xp nelze naformátovat

    koupil jsem si 120 disk segate baracuda 8mb cache, ale nešel ně naformátovat. ve správci disků mě vzdy při formátování píše zě došlo k nestandartní chybě a abych ukončil aplikaci, naformátoval jsem ho až přes cd s win XP, teď disk vidím normálně, i normálně funguje, ale když dám znovu v oknech format tak to nejde nevíte někdo co s s tím??
    mám pocit jako bych na ten format neměl práva, dá se to vůbec někde nastavit?? jinak jsem administrator té mašiny

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Tom
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Plzeň
    Příspěvky
    844
    Vliv
    272

    Standardní

    zkus ho zformatovat v Partition magicu, uvidis jestli to zvladne nebo taky vypise nejakou chybu...

    Jinak ten disk facha bez problemu? Mas jen potize s tim formatem?
    Phenom II X4 960T @ 4 GHz 1,425V 5th and 6th core functional, Arctic Cooling Freezer 13 Pro, Asus M4A785TD-V EVO, 16GB DDR3-1600 Kingston HyperX, Sapphire HD 7950 Vapor-X OC (1140/6400 MHz) , Kingston HyperX SSD - 120GB, SAMSUNG 1TB Spin Point F3, WD 20EARX 2TB, WD 15EARS 1,5TB, Dell U2412M, Seasonic M12II-620 620W, ASUS Xonar D1 soundcard + CREATIVE GigaWorks T3, LOGITECH Z-5500(placed in front of TV), Razer DeathAdder Left-Hand, Logitech Illuminated Keyboard CZ, rSeat EVO V3 RB + Logitech G27

    HONDA Accord Type-S (2,4 DOHC VTEC)

  3. #3

    Standardní

    Mozno k nemu sucasne pristupujes inym programom.

    Typicky problem s disketou v TotCMD. Otvoris disketu pomocou <ALT> + F1, "A" a napises "format a:" Disketu sa nepodari zformatovat kym sa neprepnes v TotCMD na iny disk (plati iba pre W2k,XP).
    DIYS gripmeen >> CPU Wolfdale E8200 MOBO Gigabyte GA-P35-DS3R rev 2.1 RAM A-DATA DDRII 800+ EE VGA Gigabyte 3850 512MB HDD SAMSUNG 500GB HD501LJ
    Fujistu Siemens Scenic >> CPU Pentium III 1000MHz MOBO unknown RAM 256 + 128MB VGA int. i810 HDD 20GB neznameho typu

  4. #4
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    tak tohle jsem take jednou resil doma. prisel jsem na to, ze kdyz odpojim dalsi disky, tak format probehne ok. tudiz bud nestihal zdroj vsechny uzivit anebo se s nejakym kolegou mirne receno nesnasel.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #5

    Standardní tak problém je někde v oknech

    zkoušel jsem teď přeformátovat můj původni disk 80 mb serial ata a píše to stejnou hlášku

    Došlo k neočekávané chybě. Správce logických disků může být nestabilní. Zavřete okno modulu snai-in Správce disků a restartujte službu Správce logických disků nebo celý počítač.

    a tak pořád dokola

    jinak jsem ten disk 120 naformátoval ze spouštěcí diskety, tak na to asi kašlu, bude to asi rana někde v oknech nebo v těch právech přístupu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •