Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 99

Téma: Reklama na OC

  1. #26
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2MadCap ad baner > ja ti to povim takto. ja flash nainstalovany v opere nemam a mit nebudu, takze asi tak. a navic moznosti flashe vetsinou tvurci vyuzivaji k ruznym hejblatkum, blikatkum, a jinejm mechanizmezeckum, ktere mi vyslovene pijou krev. takze sem take proti flashi.

    nicmene to nemyslim jako flame.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  2. #27

    Standardní

    nicmene pravdou ostava to co som napisal ze gifove bannery su nechutne skarede a neefektivne pri zobrazovani toho isteho cize nemusi byt zrovna blikaci alebo neviem aky a pritom je krajsi a mensi ...
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #28
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    nicmene pravdou ostava to co som napisal ze gifove bannery su nechutne skarede a neefektivne pri zobrazovani toho isteho cize nemusi byt zrovna blikaci alebo neviem aky a pritom je krajsi a mensi ...
    ovsem pokud je na foru vic lidi jako ja ( tzn bez flashe ) tak flash reklama se trosku bude mijet ucinkem, nemyslis?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #29

    Standardní

    Souhlas, musim se pridat do diskuze. Flash nainstalovany nemam, mel jsem ho mesic a byl jsem rad ze jsem se ho zbavil. Dekuji, nechci. Proti banneru nic nemam, u mne bude vyfiltrovany v kazdem pripade (squid rulez ), ale jako uzivatele mne docela irituje kdyz nekde neco ctu a na plose kus od textu neustale furt neco blika nebo se animuje.

    S penezma: Slibuji, ze az vymlatime nejake penize z kauzy Velechova, prispeju na 4um mj. taky jako podekovani riksovi za to co pro nas udela(l).

    Jo a s argumentem, ze se nedostanu na nektery weby, tady asi nikdo moc nepochodi - osobne jsem jeste nenasel web, kde jsem neco potreboval zjistit a neobsahoval statickou verzi.
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal MadCap
    nicmene pravdou ostava to co som napisal ze gifove bannery su nechutne skarede a neefektivne pri zobrazovani toho isteho cize nemusi byt zrovna blikaci alebo neviem aky a pritom je krajsi a mensi ...
    ovsem pokud je na foru vic lidi jako ja ( tzn bez flashe ) tak flash reklama se trosku bude mijet ucinkem, nemyslis?
    hehe a to vies ze kazdy flashovi banner ma alternativny gifovi pre takych ako si ty?
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #31
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    2MadCap: Myslim ze resis blbosti. Osobne jsem pro maximalne statickej obrazek. Jakmile to bude blikat nebo se jakkoli menit > /dev/null. (respektive tam pude link, aby se to ani nenacetlo).
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  7. #32
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    283

    Standardní

    No uprimne receno ty ctenare, kteri zakazuji reklamu maji poskytovatele vsemozneho obsahu nejradsi. Oni musi platit provoz a vas nezabije, kdyz se vam ta reklama stahne. Kdyz zakazete reklamu, tak obirate svuj oblibeny casopis o penize a tim vas oblibeny casopis muze zaniknout. Kazdej rika: " prece si to nenecham zobrazovat, kdyz nemusim" ale tohle je v dnesni dobe cesta do pekel a kdyz uz o neco stojite, tak to prece neposlete ke dnu.

    Stejne tak tady na foru, at tu je klidne reklama at uz flashova nebo jina. Ja ji tam necham, protoze pokud ji vsichni zrusi, tak se to naprosto mine ucinkem a zadny penize na provoz nebudou. Kazdou chvili nekdo chce naky vylepseni, ale neni ochotnej nic obetovat. Jsou dve moznosti, bud baner nebo placenej pristup. A platit za pristup se nikomu nechce...
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  8. #33
    ex Warlord mince Avatar uživatele Miralis
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Holasice
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 089
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal mraky
    No uprimne receno ty ctenare, kteri zakazuji reklamu maji poskytovatele vsemozneho obsahu nejradsi. Oni musi platit provoz a vas nezabije, kdyz se vam ta reklama stahne. Kdyz zakazete reklamu, tak obirate svuj oblibeny casopis o penize a tim vas oblibeny casopis muze zaniknout. Kazdej rika: " prece si to nenecham zobrazovat, kdyz nemusim" ale tohle je v dnesni dobe cesta do pekel a kdyz uz o neco stojite, tak to prece neposlete ke dnu.

    Stejne tak tady na foru, at tu je klidne reklama at uz flashova nebo jina. Ja ji tam necham, protoze pokud ji vsichni zrusi, tak se to naprosto mine ucinkem a zadny penize na provoz nebudou. Kazdou chvili nekdo chce naky vylepseni, ale neni ochotnej nic obetovat. Jsou dve moznosti, bud baner nebo placenej pristup. A platit za pristup se nikomu nechce...
    pod to se podepisuju
    HP Spectre x360 14-ea0002nc

  9. #34

    Standardní

    Je rozdiel, ci je tam normalny banner, ktory nerusi alebo nejaka hnusna sracka, najlepsie este flashova. A tiez je rozdiel, ci je niekde 1 banner alebo je ich tam 15 (zive.cz).
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  10. #35
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    Na flashi je jedna blba vec a to ze se spousti nejakej dalsi program, prohlizec, proces. Zbytecne zere dalsi prostredky. Muze bejt klidne malej a nenapadnej - ale chudak komp si toho rozhodne fsimne.

    Nicmene to co napsal mraky je naprosta pravda.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  11. #36
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 414
    Vliv
    293

    Standardní

    Plně souhlasím s tím, co jste napsali tady (hlavně na této stránce), a když už jsme u toho:

    - reklama určitě pomůže přispět na provoz fóra
    - GIFový / html banner pod záhlavím snad nikomu nevadí (mě rozhodně ne)
    - není přece problém zadat si _podmínky_, v jaké podobě ta reklama má být - např. stanovit si podmínku, že to může být jen statický/animovaný, ale NEblikající GIF... (BTW - já mám flash stejně jako ostatní pluginy v Opeře vypnutý, takže by se mi stejně nic flashového nezobrazilo, ale animovaný GIF už ano)
    - naopak, pro IT firmy je tohle dobrá možnost, jak s nízkými náklady oslovit velkou skupinu potenciálních klientů (určitě sem denně zavítá vyšší počet lidí, než je registrován, ale na tuhle otázku zná odpověď líp Fox a ostatní administrátoři), pak mě napadají třeba promo akce pro členy fóra, jako např. v importeru, apod.
    - zobrazování reklamy by ale _mělo být_ čistě v režii fóra, žádný externí reklamní server (třeba adrenaline, bbmedia, idot) - to by byla špatná variannta, navíc spousta lidí je má kvůli agresivní reklamě a jejich velmi pomalým odezvám zablokovány v hosts. Navíc, přeci jen se tady uplatní nabídka IT firmy, která to bude mít levněji (a navíc cíleně), než přes velké reklamníky, a reklama na (např.) zahrádkářské potřeby, dodaná reklamníkem by tady asi moc úspěchu nesklidila, leda k pobavení, ale ekonomická návratnost by byla na bodu mrazu ;-).
    - byl by to stabilní příjem a fórum by nebylo závislé jen na příspěvcích členů
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  12. #37
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Warlord
    Citace Původně odeslal mraky
    No uprimne receno ty ...
    pod to se podepisuju
    O tom se da debatovat a je to hodne nadlouho. Treba na CDR reklamu neblokuju (teda vetsinou), ale zive kdyz uz se tam du pobavit, mam odfiltrovany komplet.

    IMO kdyz si dam na stanku o vypalkach do 10ti linku na prodejce (klidne textovych), je to OK a muze to mit i celkem vysokou ucinost. Ale v principu jsem odpurcem vnucujici se reklamy a to ze se to filttruje ve velkym, za to si muzou servery sami. Je totiz taky potreba nevhodnou reklamu odmitat.

    A to ze srv zanikne ? sami vite ze je to nesmysl. Nebo jste snad nekdo placenej za to, ze pisete sem na 4um ? A taky to funguje. Najde se proste nekdo, koho to bavi, kdo nejaky prachy obetuje a ma radost z toho, ze provozuje neco o co je zajem. Kdyz uz sme u toho, platit by mel treba muj ISP, paac kdyby nebylo OC (pro priklad, nechodim samo vyhradne sem), nepotrebuju net => nedostal by ode me nic.

    Jo a to sosani tech nesmyslu = moje naklady (nejen na strane serveru) a protoze je to klido 50% velikosti cely stranky, tak docela usetrim, kdyz to kilnu. Muzu zatim sosat neco co chci.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  13. #38
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    283

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    O tom se da debatovat a je to hodne nadlouho. Treba na CDR reklamu neblokuju (teda vetsinou), ale zive kdyz uz se tam du pobavit, mam odfiltrovany komplet.
    Kdysi jsem chodil na zive, ale na textovou verzi. Dole a nahore jeden banner jinak text. To se DA prezit

    Citace Původně odeslal Jezevec
    IMO kdyz si dam na stanku o vypalkach do 10ti linku na prodejce (klidne textovych), je to OK a muze to mit i celkem vysokou ucinost. Ale v principu jsem odpurcem vnucujici se reklamy a to ze se to filttruje ve velkym, za to si muzou servery sami. Je totiz taky potreba nevhodnou reklamu odmitat.
    Jo, ale ja jsem nemluvil o vnucujici se reklame. Takovym serverum se vyhybam a vetsinou pro me ani nemaji kvalitni obsah.

    Citace Původně odeslal Jezevec
    A to ze srv zanikne ? sami vite ze je to nesmysl. Nebo jste snad nekdo placenej za to, ze pisete sem na 4um ? A taky to funguje. Najde se proste nekdo, koho to bavi, kdo nejaky prachy obetuje a ma radost z toho, ze provozuje neco o co je zajem. Kdyz uz sme u toho, platit by mel treba muj ISP, paac kdyby nebylo OC (pro priklad, nechodim samo vyhradne sem), nepotrebuju net => nedostal by ode me nic.
    No kdyz uz mluvis konkretne o foru. Nekdo musi platit server housing. Taky se musi zaplatit zelezo a to ti nikdo "jen tak" neda. Nerikam, ze bez reklamy forum zanikne. Ale chceme prece mit co nejkvalitnejsi forum a to stoji penize. Kdybysme nemeli vyresenej problem s hostingem, tak muzou byt porad problemy a neskalni priznivci overclockingu se budou pomalu ale jiste stehovat na PCT a cesta zpet je hodne trnita.

    Pro priklad, ze server se neda vecne delat jen pro zabavu, nemusis chodit moc daleko. Treba takovy abclinuxu, bylo prodany a uvazuje se i o jinejch aktivitach, z nichz by se zaplatil provoz, protoze na naklady nestaci ani reklama. A dovedes si predstavit jak by tyhle servery dopadly, kdyz by si kazdej radoby ctenar vypnul reklamu?

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Jo a to sosani tech nesmyslu = moje naklady (nejen na strane serveru) a protoze je to klido 50% velikosti cely stranky, tak docela usetrim, kdyz to kilnu. Muzu zatim sosat neco co chci.
    Naklady? Nejsme v roce 1995, kdy byl internet jeste v plenkach a my jsme sosali rychlosti 33 kbps a byli jsme radi. Kdyz si vlezes na textovou stranku se dvema banery, tak ji stahnes za par vterin a ctes nekolik minut, tak se nevymlouvej na naklady.

    Pokud se nepripojujes pres modem analogovou linkou, tak mi nevypravej pohadky o usetreni nakladu. Nehlede na to, ze serveru zpusobujes ztratu, protoze pro tebe pracuji vicemene zadarmo. Zkus se vzit do role sefredaktora nejakeho nadejneho periodika.

    Jeste posledni odstavec. Nehodlam tu rozpoutat nejaky flame, jen chci aby se nad tim nekdo zkusil zamyslet. Kdyz budete mit naky pripominky, tak spis PM.
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  14. #39

    Standardní

    Taky by mi nevadilo, kdyz by se tu objevila reklama v podobe gifu (nejlepe statickeho) popripade by mohla byt i nejaka textova reklama, ale jak bylo receno, tak zadny externi reklamni server

    EDIT:
    Jeste me tak napadlo, ze by nebylo spatne rici tomu, kdo tu chce umistit reklamu, at udela nekolik navhu, co bu tu dal a clenove 4a by mohli hlasovat, ktery z baneru by tu tolerovali
    EPOX 8K9A3+, AMD Athlon XP 2100@2700, SPIRE FalconRock II, 512MB DDR400, WD120GB, GF4 MX, LCD Acer AL1721

  15. #40
    Senior Member Avatar uživatele NazQul
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Praha 4, Krč
    Věk
    39
    Příspěvky
    636
    Vliv
    250

    Standardní

    Citace Původně odeslal mraky
    No uprimne receno ty ctenare, kteri zakazuji reklamu maji poskytovatele vsemozneho obsahu nejradsi. Oni musi platit provoz a vas nezabije, kdyz se vam ta reklama stahne. Kdyz zakazete reklamu, tak obirate svuj oblibeny casopis o penize a tim vas oblibeny casopis muze zaniknout. Kazdej rika: " prece si to nenecham zobrazovat, kdyz nemusim" ale tohle je v dnesni dobe cesta do pekel a kdyz uz o neco stojite, tak to prece neposlete ke dnu.

    Stejne tak tady na foru, at tu je klidne reklama at uz flashova nebo jina. Ja ji tam necham, protoze pokud ji vsichni zrusi, tak se to naprosto mine ucinkem a zadny penize na provoz nebudou. Kazdou chvili nekdo chce naky vylepseni, ale neni ochotnej nic obetovat. Jsou dve moznosti, bud baner nebo placenej pristup. A platit za pristup se nikomu nechce...
    s tim plne souhlasim..

    Navic se zda ze ste se teda shodli vice mene v tom ze to nema byt flash, IT zamereny atd. Pokud vim tak honzanun byl docela iniciativni a skoncilo to ze fox rek ze se domluvi s ostatnima. So ?

  16. #41
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Obecne nejlepsi reklama = spokojenej zakaznik.

    Prikladem budiz CC, dost lidi od tud tam kupuje a az na vyjimky si nikdo nestezuje. Osobne dam po zkusenostech prednost trochu vyssi cene, pokud vim, ze nejsou problemy (reklamace ...).
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  17. #42

    Standardní

    Uff, to jsem ani nečekal, že se tady dáte do takový diskuse...

    Velikostí a vzhledem reklamy bych se samozřejmě přizpůsobil Vašim názorům. Nemá cenu sem dávat reklamu, která by někoho obtěžovala...

  18. #43

    Standardní

    mne by tiez daky ten banner nevadil... ak to bude samozrejme suvisiet s PC resp. IT ako takym... a suhlasim s tym, ze by nemal blikat, to ma rozculuje... inac flash mi nevadi, mne sa flash paci
    ked som bol na fore aktivny, tak som doma chladil toto:
    DEEDEE: Asus P4C800-E Deluxe, Intel P4 Prescott 3.0GHz@3.72GHz + Zalman 7000B Cu, DDR 2x256 MB Twinmos 400MHz CL 2.5, Asus 8420 (GF4 Ti4200) 250/445@350/580 with Zalman ZM80D-HP, iiyama LS902 Vision Master 1451, CD-RW Asus CRW-5224A, Seagate Barracuda 7200.7 SATA 160GB + 7200.10 SATA 320GB, case Enermax CS-B031-TBB, power supply Enermax Liberty ELT500AWT, cooling rodinka Nexusov... v lete netaktim, kurit treba v zime...
    Thunderbird: Asus P4G8X Deluxe (Granite Bay chipset), Intel P4 NW B 2.4GHz@2.8 GHz + Titan TTC-CW7TB, a tak dalej...

  19. #44
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    nějak tento thread zapadl...no alespoń že nebyl smazán
    jaká by byla cena jednoho gif neblikajícího banneru 468*60 pixelů nahoře uprostřed stránky řekněme na týden ? už jste se nějak dohodli ? mluvím jen o banneru na foru, ne o ocguru magazínu...
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  20. #45
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    hmm nic
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  21. #46
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal MaWa
    hmm nic
    Snad bys nechtel aby se na tomhle foru neco zaridilo za den

    Dodaci lhuty lepe pocitat v prestupnych dobach ledovych....
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  22. #47
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal MaWa
    hmm nic
    Snad bys nechtel aby se na tomhle foru neco zaridilo za den

    Dodaci lhuty lepe pocitat v prestupnych dobach ledovych....
    no já nepotřebuju to "zařídit" ( = mít tu ten banner) za jeden den, ale třeba reakce nějakého admina by nebyla na škodu...
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  23. #48
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal MaWa
    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal MaWa
    hmm nic
    Snad bys nechtel aby se na tomhle foru neco zaridilo za den

    Dodaci lhuty lepe pocitat v prestupnych dobach ledovych....
    no já nepotřebuju to "zařídit" ( = mít tu ten banner) za jeden den, ale třeba reakce nějakého admina by nebyla na škodu...
    Jezis a o cem jsem asi mluvil ?

    Banner zarizenej za jeden den to abych asi dostal infarkt
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  24. #49
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Jezis a o cem jsem asi mluvil ?

    Banner zarizenej za jeden den to abych asi dostal infarkt
    no já nevim, ale co se musí na nějaké odpovědi admina do tohoto threadu "zařizovat" takhle člověk ani neví, jestli si to někdo přečetl...
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  25. #50

    Standardní

    adminy OC vymreli po meci )
    zivot je pes, trva nez se ho naucite zit

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •