Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: Kopirovat (CTRL+C) > Vlozit (CTRL+V) ... nefunguje :(

  1. #1

    Standardní Kopirovat (CTRL+C) > Vlozit (CTRL+V) ... nefunguje :(

    Obcas se mi ve WinXP stane, ze prestane fungovat "schranka" = nejde oznacit soubory a zkopirovat je nebo vyjmnout pomoci klavesovych zkratek (pri pouziti mysi neni ani nabidka na VLOZIT aktivni...). Co s tim?

  2. #2

    Standardní

    Kdyz neni aktivni vlozit, tak to znamena, ze format schranky neodpovida...napr kdyz mas v schrance obrazek a chces ho vlozit do notepadu. Vlozit tedy neni aktivni, protoze ve schrance neni soubor.

    Mozna za to muze vir, chyby v registru, nebo nakej program, ktery je spustenej a sam dela neco se schrankou (napr. do ni neco uklada)...nebo jestli nemas treba zapnutou tu "multi-schranku" z M$ Office, nebo z neceho jinyho, a nejak ti blbne, pokud pouzivas nakou vicenasobnou schranku, tak je otazka, jak ji mas nastavenou..."co je na poradi" kdyz vkladas.

    Jinak na co potrebujes davat do schranky soubory? Ty pouzivas pruzkumnika?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    269

    Standardní

    Jasne, na rychlu pracu je win explorer uplne super. na kopirovanie TC.

    Napr mne clipboard prestal fungovat potom co AV odstranil myslim Beagla alebo nejakeho takeho zmrda
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  4. #4

    Standardní

    Ty nepouzivas napr. text kopirovat vlozit nebo tak?

    Multi zaplou nemam, vir snad taky ne... stane se to obcas, tak jednou dvakrat za mesic... ale je to neprijemne, restartovat se mi nechce kdyz mi bezi treba tyden v kuse...

  5. #5

    Standardní

    No v textaku jo, samozrejme ze pouzivam schranku, ale ne na kopirovani souboru, na soubory jedine commander.

    Me se zase treba obcas v winXP stane, ze nejde v 80% spustenych programech prepinat klavesnice, macknu alt+shift...nic, prepnu to mysi...nic. V nekerejch programech to de, v nekerejch ne.

    jeeee pruzkumnik.... jezej se mi vlasy na hlave kdyz to vidim nekoho pouzivat jak tam dycky pretahujou pomaloucku ty ikonky mysi...jak ppopojizdi ten strom...jeesismarja, to je nadeleni .... TC vzdy a vsude
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No v textaku jo, samozrejme ze pouzivam schranku, ale ne na kopirovani souboru, na soubory jedine commander.

    Me se zase treba obcas v winXP stane, ze nejde v 80% spustenych programech prepinat klavesnice, macknu alt+shift...nic, prepnu to mysi...nic. V nekerejch programech to de, v nekerejch ne.

    jeeee pruzkumnik.... jezej se mi vlasy na hlave kdyz to vidim nekoho pouzivat jak tam dycky pretahujou pomaloucku ty ikonky mysi...jak ppopojizdi ten strom...jeesismarja, to je nadeleni .... TC vzdy a vsude
    No ja pouzivam jak TC 6 tak pruzkumnika... v nekterych situacich je rychlejsi, napr. kopirovani po siti pri slozite strukture adresaru, ve kterych se nachazi soubory... vyzkouseno, zmereno ...

  7. #7

    Standardní

    nu kazdy pouziva, co mu vyhovuje

    Ale v TC jsou zalozky (ctrl + nahoru), oblibene polozky (ctrl + D), pouzitim tohodle se prace ohromne zrychli, de vo zvyk.
    A strom se necha udelat taky (ctrl + F a mas pruzkumnika v total comandru
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #8

    Standardní

    taky mi to dela... obcas to proste nfunguje

    nevim, jestli to neni blbost, ale mozna to ma nejakou souvislost s firefoxem...

  9. #9

    Standardní

    Nemam FF... zda se mi, ze uz mi to delalo od nove instalace... fakt nevim, prave jsem zkusil jiny antivirak (Symantec Corporate) AVG7 jsem uz moc neveril ale i tak nic...

  10. #10

    Standardní

    Tak to zkousej postaru pres Ctrl+Ins a Shift+Ins

    Nekdy to fici kdyz Ctrl+C a Ctrl+V nefici.

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Tak to zkousej postaru pres Ctrl+Ins a Shift+Ins

    Nekdy to fici kdyz Ctrl+C a Ctrl+V nefici.
    Nope, doesn't work

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Tak to zkousej postaru pres Ctrl+Ins a Shift+Ins

    Nekdy to fici kdyz Ctrl+C a Ctrl+V nefici.
    ...to nefunguje pri kopirovani suborov
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    Citace Původně odeslal jedik
    Tak to zkousej postaru pres Ctrl+Ins a Shift+Ins

    Nekdy to fici kdyz Ctrl+C a Ctrl+V nefici.
    ...to nefunguje pri kopirovani suborov
    v TC funguje

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    Citace Původně odeslal jedik
    Tak to zkousej postaru pres Ctrl+Ins a Shift+Ins

    Nekdy to fici kdyz Ctrl+C a Ctrl+V nefici.
    ...to nefunguje pri kopirovani suborov
    v TC funguje
    ...hmmm v TC som to teda nikdy nepotreboval ale cez klasicky Prieskumnik to tak nefacha - ja pouzivam Ctrl+Ins a Shift+Ins len vo Worde a pod. programoch
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  15. #15

    Standardní

    No prave, jde hlavne o "prenaseni" textu, ne pruzkumnika nebo TC...

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal comm
    No prave, jde hlavne o "prenaseni" textu, ne pruzkumnika nebo TC...
    Tak moment, tak text nebo soubory?
    Pokus text tak v kterem programu treba? Treba nektere pdf to muzou mi zakazane

  17. #17

    Standardní

    Klasicky text text text text ... takhle ale i soubory, to je jedno, proste nejde nic... (ted uz ano, kdyz jsem po 4 dnech restartoval )

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •