Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: program pro zjištění přesného typu základní desky?

  1. #1

    Standardní program pro zjištění přesného typu základní desky?

    Nadzdar parťáci,
    kamarád chce koupit 80Gb disk pro svůj PC PIII 566MHz. Očekával jsem tento problem s velkými disky proto jsem mu půjčil tu svou 80GB Baracudu. Jak sem předpokládal, Bios ho vidí, ale při nabíhání disku se comp sekne! Zachrání ho (zase dle mě) nový bios, ale problem...
    Dokumentaci od desky nemá, deska je od firmy ASUS a dalším a jediným nápisem je na ní P28. Chipset je Intel. Vyzkoušel jsem různé programy, ale přesný název desky mi žádný neřekl...
    Existuje pro to nějaký program co odhalí typ desky, nebo někdo z vás, kdo odhalí dle nápisu na tišťákách Asus P28 co je to za desku?
    Předem dík

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní Re: program pro zjištění přesného typu základní desky?

    Citace Původně odeslal sofokless
    Nadzdar parťáci,
    kamarád chce koupit 80Gb disk pro svůj PC PIII 566MHz. Očekával jsem tento problem s velkými disky proto jsem mu půjčil tu svou 80GB Baracudu. Jak sem předpokládal, Bios ho vidí, ale při nabíhání disku se comp sekne! Zachrání ho (zase dle mě) nový bios, ale problem...
    Dokumentaci od desky nemá, deska je od firmy ASUS a dalším a jediným nápisem je na ní P28. Chipset je Intel. Vyzkoušel jsem různé programy, ale přesný název desky mi žádný neřekl...
    Existuje pro to nějaký program co odhalí typ desky, nebo někdo z vás, kdo odhalí dle nápisu na tišťákách Asus P28 co je to za desku?
    Předem dík
    Hod sem fotku a nekdo se urcite najde
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #3

    Standardní

    no jo, to je to...
    já ani ten kámoš digital nemáme...
    Nejdřív bych to zkusil nejakým softem... ale jakým
    Nemaj Asusy nějaký program, který se připojí k netu k webu Asusu, stahne a flashne bios? Epox tu vymoženost má...
    Asus musí taky ale nikdy jsem desku od nich neměl, nevíte někdo jméno?

  4. #4

    Standardní

    vyřešeno! Bylo to P2B a né P28...
    Kámoš si to špatně přečetl...
    Prosím lock

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •